fbpx

JUTRO DZIEŃ KOBIET – NIE ZMARNUJ GO!

Dzień Kobiet to święto każdej z nas, choć uważam, że każdego dnia powinniśmy być podziwiane i komplementowane. Jeśli tak nie jest to czas, aby w końcu coś z tym zrobić. Niech więc ten dzień będzie tylko Twój! Bez wymówek! Ruszaj do przodu!

Dzień Kobiet to święto każdej z nas. Utarło się już, że w ten dzień dostajemy kwiaty, mnóstwo życzeń od naszych kolegów, partnera, męża. To dzień, w którym po prostu w końcu jesteśmy dobrze traktowane. A czy tak nie powinno być zawsze?

Dzień Kobiet to najlepszy moment, aby zapomnieć o codzienności. To NAJLEPSZY CZAS NA ZMIANY! Bez wymówek. Bez zbędnego gadania. Porzuć bylejakość i codzienną rutynę. WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE I ZADBAJ O SIEBIE!!!! CZAS NA REWOLUCJĘ!!!

Boisz się zmian? Nie ma czego! Zmiany są dobre. To rozwój, nowa motywacja. Zmiany to szaleństwo i pozytywna rewolucja. Zmiany to tylko dobre emocje. Dlatego OD JUTRA WEŹ SIĘ ZA SIEBIE!

Wprowadź nowy plan w życie. Obudź w sobie prawdziwą kobietę. Obudź w sobie lwicę. Zadbaj o swoje ciało i duszę, a zobaczysz jak pozytywnie zmiany wpłyną na ciebie i twoje otoczenie. To naprawdę działa! Wyznacz sobie nowe cele, weź udział w challengu i motywuj najbliższych.

  1. Zmień nawyki żywieniowe. Podstawa dobrego funkcjonowania organizmu to dobra i zbilansowana dieta. Pamiętaj o regularnych posiłkach. Zrezygnuj ze śmieciowego jedzenia. Postaw na warzywa i owoce, ale przede wszystkim pij dużo wody. Nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, a dobrze nawodniony organizm to świetna cera, brak cellulitu i w ogóle lepsza kondycja. Picie wody się po prostu opłaca! Podejmij CHALLANGE i PIJ PRZYNAJMNIEK 2,5 litra wody dziennie!
  2. Zapisz się na fitness lub na siłownię. Zacznij regularne treningi. Pozwolą ci one zadbać o ciało. Już po tygodniu mniej lub bardziej intensywnych ćwiczeń poczujesz przypływ pozytywnej energii. Zobaczysz jak bardzo zmieni się twoje podejście do życia, do pracy i codziennych obowiązków.
  3. Poświęć przynajmniej pół godziny dziennie na medytację. Wsłuchaj się w swoje ciało. Odrzuć negatywne myśli. Myśl wyłącznie pozytywnie. Zacznij zaspokajać potrzeby swojego ciała, a na pewno ono ci podziękuje. Medytacja to najlepszy sposób na wyciszenie, obniżenie poziomu stresu, a nawet szansa na pozbycie się problemów z bezsennością.
  4. Wyjdź z domu. Spaceruj, biegaj, ćwicz na świeżym powietrzu. Staraj się zbliżyć do natury. Coraz wyższe temperatury, słońce sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu. Otoczenie lasu czy drzew w parku działa uspokajająco. Podczas spaceru masz możliwość oczyścić umysł z negatywnych myśli, trzeźwo spojrzeć na wszystkie problemy, a może nawet nawiążesz nowe przyjaźnie?
  5. Zadbaj o siebie. Chodź regularnie na zabiegi kosmetyczne, kup sobie dobre kosmetyki, zapisz się na masaż. Wszystkie te zabiegi wpłyną pozytywnie na kondycję skóry i całego ciało. Dzięki nim staniesz się piękna.
dzień kobiet

Kobiety są silne. Każdego dnia pokonujemy mnóstwo przeszkód, musimy sprostać wielu obowiązkom. Faceci dawno by już wymiękli 🙂 Dlatego czasem trzeba zwolnić, powiedzieć sobie STOP i pomyśleć o sobie. To nie grzech, to nasz twój obowiązek. 8 marca to najlepszy dzień, aby zmienić choć trochę swoje życie i zadbać o siebie. Jeśli tego same nie zrobimy to tak na prawdę nikt się o nas nie zatroszczy. Dlatego niech każda z was wsłucha się w siebie, w swoje potrzeby i zmieńcie swoje nawyki. Troszczcie się o siebie i bądźcie dla siebie dobre!

Love Ewa 🙂