fbpx

POCZUJ SWÓJ RYTM Z FIT ME

FIT ME

Stresująca praca, nadmiar obowiązków i zmęczenie to praktycznie codzienność dla wielu z nas. Niestety nie wpływa to korzystnie na zdrowie, ogólną kondycję ciała oraz umysłu. Dlatego tak ważne jest, aby wsłuchać się w swoje wnętrze i poczuć rytm, który pozwoli odzyskać siłę i wigor. A jak to zrobić? Tylko z FIT ME!

Bardzo często pytacie mnie jak to robię, że mam tyle energii, bije ode mnie witalność i radość. Jak to robię, że moja cera i włosy wyglądają tak dobrze, pomimo niesprzyjających warunków zewnętrznych czy pory roku. Otóż moja odpowiedź jest prosta – wsłuchałam się w rytm swojego organizmu i staram się żyć zgodnie z nim. Wiecie co – całkiem dobrze mi to wychodzi!

FIT ME

Może się wydawać, że wsłuchiwanie się w siebie to coś głupiego. Nic bardziej mylnego. Bo kto wie lepiej jak powinniśmy żyć, co jeść jeśli nie nasz własny organizm. I tylko postępowanie zgodnie z nim sprawi, że będziemy zdrowe oraz w świetnej kondycji. To nasz własny rytm dyktuje nam kiedy, gdzie i na co ma ochotę, a my powinniśmy wyjść mu naprzeciw dostarczając wartościowych oraz co ważne zdrowych składników.

Zawsze starałam się być osobą poukładaną, mieć zaplanowane kolejne kroki. Bo nie ma nic lepszego niż dobry plan dnia. Teraz, kiedy sporo podróżuję, a w naszym domu pojawił się domownik, czyli nasza Ginger, plan dnia często wywraca się do góry nogami, a wszelkie planowanie idzie w łep, szczególnie w kontekście posiłków. I tutaj z pomocą przyszedł FIT ME.

FIT ME
FIT ME

Dieta koktajlowa stworzona przez FIT ME to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na dostarczenie wartościowych składników do codziennej diety. Różnorodne kompozycje smaków, witamin, naturalnych składników wzbogacone o superfoods to naprawdę idealnie rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych. Poza tym to też świetny sposób na podtrzymanie diety.

FIT ME
FIT ME

FIT ME proponuje kilkanaście produktów w proszku, w różnych smakach, z których szybko i praktycznie w każdym miejscu pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku.

Uwaga niespodzianka!

Mam dla Was specjalny rabat na hasło WIOSNA – aż 30% na produkty FIT ME!!!

Koniecznie spróbujcie!

Love Ewa 🙂