fbpx

WODA JONIZOWANA DLA ZDROWIA

Woda jest niezbędna do życia. Nie tylko świetnie gasi pragnienie, ale przede wszystkim nawadnia organizm. Woda jonizowana może mieć też dodatkowe właściwości i korzystnie wpływać na nasze zdrowie.

Wiele razy pisałam m o tym jak ważna jest woda w naszym życiu. Pozwala nam ona ugasić pragnienie, ale też nawodnić organizm oraz poprawić kondycję naszej skóry i całego ciała. Jestem dumna z tego jak wiele z Was wzięło udział w moich challengach i stara się zmienić nawyki i pić przynajmniej 2 litry wody dziennie. Ja tą ilość staram się zwiększać w czym pomaga mi moje ostatnie odkrycie – jonizator wody i woda jonizowana.

wodajonizowana

Pewnie niektórzy z was słyszeli już o wodzie jonizowanej, kwaśnej lub srebrnej. To urządzenie zwane jonizatorem pozwala taką wodę uzyskać. Woda jonizowana to woda, która jest poddawana elektrolizie przy pomocy specjalnego urządzenia. Jonizator wygląda jak czajnik, ale nie jest to zwykłe urządzenie. Zapewniam Was 🙂

woda jonizowana

Jonizator Aquator Silver Plus (kliknij TUTAJ) to domowe źródło zdrowia. Dzięki temu urządzeniu możemy sami przygotować aż dwa rodzaje wody, które korzystnie wpływają na nasz organizm i zdrowie przede wszystkim. Woda kwasowa pomimo wyczuwalnego zapachu chloru, który podczas elektrolizy został wyeliminowany z wody kranowej do wody kwaśnej jest naturalnym środkiem bakteriobójczym i można ją stosować jako naturalny dezynfekant w kuchni. Woda alkaliczna o zasadowym odczynie jest z kolei zdatna do picia. Dodatkowo, w jonizatorze Aquator Silver Plus (kliknij TUTAJ) można wytworzyć wodę srebrną o prozdrowotnych właściwościach i nie tylko. Zawsze mam w zapasie wyprodukowane parę litrów na czarną godzinę 🙂

Pewnie zapytacie – po co właściwie ten jonizator?

Moja odpowiedź jest prosta – DLA ZDROWIA! Woda jonizowana to najprostsza domowa kuracja, która pozwala zredukować zakwaszenie organizmu – przyczynę wiele chorób, skutecznie nawadnia i eliminuje toksyny. Poza tym, woda ma właściwości antyoksydacyjne, przez co neutralizuje wolne rodniki i korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dzięki wodzie jonizowanej możemy cieszyć dobrym zdrowiem i utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Dla mnie to świetne uzupełnienie codziennej diety i ćwiczeń, dzięki czemu mogę naprawdę holistycznie zadbać o swój organizm. Wodę zawsze zabieram ze sobą na siłownię czy spacer, a teraz dzięki jonizatorowi Aquator Silver Plus mogę mieć z sobą naprawdę zdrową wodę.

woda jonizowana
woda jonizowana

Do każdego zakupionego jonizatora producent dołącza ulotkę, w której znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat produktu. Co więcej, jest w niej mnóstwo ciekawostek, które pokazują jakie właściwości ma woda jonizowana i do czego można ją wykorzystać. Bo czy wiedzieliście, że jeśli boli was gardło wystarczy przepłukać je wodą kwasową kilka razy i ta przykra dolegliwość ustąpi? No właśnie, bez wydawania pieniędzy na lekarstwa! Przekonacie się sami, że jonizator to fajne urządzenie, które zadba o wasze zdrowie!

woda jonizowana

Jakie właściwości ma woda jonizowana?

Woda jonizowana ma szereg pozytywnych dla naszego organizmu właściwości jak:

 • odczyn zasadowy, który jest wyższy niż 7,5,
 • obniżony potencjał ORP, czyli utleniania-redukcji,
 • zawiera antyoksydanty,
 • oczyszcza organizm z toksyn,
 • dodaje energii,
 • nawadnia komórki wielokrotnie lepiej niż zwyczajna woda i poprawia wchłanianie składników odżywczych,
 • poprawia utlenienie krwi,
 • poprawia pracę układu krążenia i serca,
 • wspiera układ odpornościowy,
 • przeciwdziała wysuszeniu skóry,
 • przeciwdziała zaparciom i sprzyja odchudzaniu.

Jak widzicie woda jonizowana ma mnóstwo właściwości i jeśli chcemy poczuć się naprawdę dobrze warto zainwestować we własny jonizator wody. Ja z jonizatora Aquator Silver Plus (kliknij TUTAJ) jestem bardzo zadowolona i wykorzystuję go codziennie. Rano przed śniadaniem wypijam 2 szklanki wody jonizowanej, aby nawodnić i odkwasić organizm po nocy. Nie zapominam też o szklance wody tuż przed pójściem spać. Muszę Wam powiedzieć, że już po kilku dniach picia tej wody poczułam różnicę. Lepiej się czuję, a mój organizm pracuje znacznie wydajniej. Podkręcił się mój metabolizm dzięki czemu czuję się lekko i mam więcej energii do działania. Dla mnie bomba! Musicie tego spróbować!

Love Ewa 🙂

photos: Karolina Roszak


Water is essential to life. Not only does it quench thirst well, but above all hydrates the body. Ionized water may also have additional properties and have a beneficial effect on our health.

I have written many times about the importance of water in our lives. It allows us to quench our thirst, but also to hydrate the body and improve the condition of our skin and the whole body. I am proud of how many of you took part in my challenges and try to change your habits and drink at least 2 liters of water a day. I am trying to increase this amount, which helps me with my recent discovery – water ionizer and ionized water.

Aquator Silver Plus ionizer is a home source of health. Thanks to this device, we can prepare up to two types of water ourselves, which favorably affect our body and health above all. Acid water, despite the perceptible smell of chlorine, which was eliminated from tap water to acid water during electrolysis, is a natural germicide and can be used as a natural disinfectant in the kitchen. In turn, alkaline water with an alkaline reaction is safe to drink. Additionally, in the Aquator Silver Plus ionizer you can produce silver water with health-promoting properties and more. I always have a few liters produced for a rainy day 🙂

You will probably ask – what exactly is this ionizer?

My answer is simple – FOR HEALTH! Ionized water is the simplest home treatment that reduces the acidification of the body – the cause of many diseases, effectively hydrates and eliminates toxins. In addition, water has antioxidant properties, which neutralizes free radicals and has a positive effect on our health. Thanks to ionized water, we can enjoy good health and maintain acid-base balance in the body. For me it is a great complement to the daily diet and exercise, so I can really holistic take care of my body. I always take water with me to the gym or walk, and now thanks to the Aquator Silver Plus ionizer I can have really healthy water with me.

Love Ewa 🙂