fbpx

BŁYSKOTKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Kobiety mają to do siebie, że uwielbiają błyszczeć. Dlatego dbamy o swoje ciało, zwracamy uwagę na nasze stylizacje. Ale, jeśli chcemy naprawdę wyglądać powinniśmy zainwestować w błyskotki. Ja szczególnie polecam srebro, które idealnie pasuje do wielu stylizacji i jest zawsze uniwersalne!

Dziewczyny zbliżają się Święta, a za chwilę będziemy szaleć na zabawie sylwestrowej. Najwyższy więc czas pomyśleć nie tylko o stylizacjach, ale przede wszystkim o dodatkach. To one robią całą robotę! Dlatego jeśli nie wiesz jak sprawić, aby Twoja stylizacja była niepowtarzalna i elegancka postaw na srebrne błyskotki. Ja uwielbiam te od By Dziubeka (kliknij TUTAJ)! A Wy znacie tą markę?

Ja uwielbiam biżuterię, tą bardziej błyszczącą, ale też stonowaną. Dzięki niej każda stylizacja nabiera odpowiedniego wyrazu. Odpowiednio dobrana biżuteria ze srebra świetnie podkreśla nasz charakter. Co więcej może być uzupełnieniem każdego stroju niezależnie od tego czy jest on elegancki czy sportowy. Trzeba jednak wiedzieć, z jakimi kolorami srebrna biżuteria wygląda najlepiej. Dzięki temu uda się uzyskać jeszcze lepsze efekty wizualne, a my będziemy czuć się po prostu świetnie.

błyskotki
błyskotki

Jaki kolor pasuje do srebrnej biżuterii?

Srebrna biżuteria pasuje praktycznie do każdego koloru i to sprawia, że jest ona bardzo uniwersalna. Niektóre osoby uważają, że warto dobierać biżuterię srebrną pod kolor stylizacji, na jaką się zdecydowaliśmy. Znam też takie osoby, które z kolei uważają, że w takich przypadkach najważniejsze są kontrasty. Srebrne błyskotki świetnie pasują do jednolitych, eleganckich strojów na przykład w kolorze czerwony, granatowym czy czarnym. Na ich tle kolczyki, bransoletki czy naszyjniki wyglądają świetnie i dopełniają całość stylizacji.

błyskotki

Ja w swojej ostatniej stylizacji, czyli czarnej sukienki z dość charakterystycznym i jednocześnie bardzo strojnym dekoltem wybrałam srebrne dodatki od mojej ulubionej marki By Dziubeka. Postawiłam na geometryczne kolczyki, a konkretnie na nietypowe połączenie dużych kwadratów i kół. Te wzory utworzyły bardzo ciekawe, długie kolczyki, które nie tylko dodają stylizacji wyjątkowego wyrazu, ale też świetnie wydłużają szyję. Oczywiście na kolczykach się nie skończyło. Uwielbiam błyskotki, więc wybrałam też kilka różnych bransoletek od By Dziubeka. Wśród nich znalazły się cieniutki bransoletki z koralików i motywem krzyża oraz nieco szersze bransoletki również w geometryczne wzory. Idealnie pasują one do kolczyków i tworzą całość. Na szyję wybrałam przylegający łańcuszek od By Dziubeka też z motywem krzyża podobnie jak w przypadku jednej ze srebrnych bransoletek. Pomimo, że stworzył się miks wzorów na jednym nadgarstku to świetnie ze sobą one współgrają ponieważ wszystkie bransoletki są srebrne!

A czy wiecie, że kolor lakieru ma znaczenie?

Kwestia doboru lakieru do stylizacji nie jest popularnym tematem. Ma jednak bardzo duże znaczenie. Bo to w wielu przypadkach kolor lakieru poskreśla biżuterię jaką mamy na rękach. Potrafi on w wyjątkowy sposób podkreślić blask srebrnej biżuterii.

Jednym z moich ulubionych kolorów jest czerwone wino, które świetnie współgra z oksydowanym srebrem. Jednak jeśli już zdecydujemy się na paznokcie w tym kolorze to warto wtedy zdecydować się na pierścionek z błyszczącymi kamieniami lub kryształkami. W ostatnim czasie ogromną furorę robią metaliczne lakiery do paznokci. One same w sobie są świetnym dodatkiem do stylizacji. Jednak, aby podbić kolor paznokci lub jeśli zależy Wam na tym, aby zwrócić uwagę na dłonie dobierzcie kilka pierścionków. By Dziubeka (kliknij TUTAJ) ma świetną kolekcję pierścionków w trzech różnych odcieniach – srebra, złota i różowego złota. Takie połączenie nie tylko podbija kolor moich paznokci, ale kieruję uwagę na biżuterię i w ogóle dłonie. Dla mnie super!

błyskoki
błyskotki
błyskotki

Jestem ciekawa jakie błyskotki Wy wybieracie najczęściej? Czy są one srebrne czy złote, a może jeszcze inne? Ja Wam polecam srebrną biżuterię. Ona pasuje do każdej stylizacji i przede wszystkim do kobiet w każdym wieku. Jest ona uniwersalna co oznacza, że komponuje się praktycznie z każdym kolorem i każdym strojem – sukienką, jeansami czy spódniczką mini. Dlatego polecam Wam zajrzeć na stronę By Dziubeka (kliknij TUTAJ) bo na pewno znajdziecie tam coś dla siebie!

błyskotki
błyskotki

Love Ewa 🙂

  1. https://bydziubeka.pl/bransoletka-srebrna-z-krzyzykiem-bfa0010.html
  2. https://bydziubeka.pl/bransoletka-z-hematytem-i-krysztalkiem-btw0070.html
  3. https://bydziubeka.pl/bransoletka-z-hematytem-i-kamieniami-btw0059.html
  4. https://bydziubeka.pl/bransoletka-srebrna-obrecz-bne0042.html
  5. https://bydziubeka.pl/bransoletka-srebrna-ze-stali-szlachetnej-azurowa-obrecz-brg0079.html
  6. https://bydziubeka.pl/pierscionek-srebrny-pne0010.html
  7. https://bydziubeka.pl/pierscionek-rozowe-zloto-pne0006.html
  8. https://bydziubeka.pl/pierscionek-srebrny-pne0010.html
  9. https://bydziubeka.pl/naszyjnik-srebrny-z-krzyzykiem-nfa0010.html
  10. https://bydziubeka.pl/kolczyki-srebrne-geometryczne-z-kolkami-krg0433.html

Women have that they love to shine. That is why we care for our body, we pay attention to our styles. But if we want to really look we should invest in glitters. I especially recommend silver, which perfectly matches many styles and is always universal!

Girls, Christmas are coming and in a moment we will be crazy at the New Year’s party. So it’s time to think not only about stylizations, but above all about accessories. They do all the work! Therefore, if you do not know how to make your stylization unique and elegant, put on silver glitters. I love those from By Dziubeka (click HERE)! Do you know this brand?

I love jewelry, the shinier, but also subdued. Thanks to it, every stylization gets the right expression. Properly selected silver jewelry perfectly emphasizes our character. What’s more, it can complement any outfit, whether it’s elegant or sporty. However, you need to know what colors silver jewelry looks best with. Thanks to this we will be able to get even better visual effects, and we will simply feel great.

In my latest stylization – black dress with a rather characteristic and at the same time very decorated neckline, I chose silver accessories from my favorite brand By Dziubeka (click HERE). I focused on geometric earrings, specifically on the unusual combination of large squares and circles. These patterns have created a very interesting, long earrings that not only add styling to a unique expression, but also lengthen the neck. Of course, the earrings are not over. I love trinkets, so I chose a few different bracelets from By Dziubeka. Among them were thin bracelets with beads and a cross motif and slightly wider bracelets also in geometric patterns. They perfectly match the earrings and create a whole. On the neck I chose the adhering chain from By Dziubeka also with the motif of a cross as in the case of one of the silver bracelets. Although a mix of designs has been created on one wrist, they work great together because all bracelets are silver!

I am curious which trinkets do you choose the most? Are they silver or gold, or maybe different? I recommend you silver jewelry. She suits every style and above all women of all ages. It is universal, which means that it goes with virtually any color and any outfit – a dress, jeans or a mini skirt. That’s why I recommend you visit the By Dziubeka website (click HERE) because you will definitely find something for yourself!

Love Ewa 🙂