fbpx

ZIELONA SUKIENKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

sukienka

Zieleń to kolor nadziei, odradzającego się życia, ale kojarzy się z modnymi trendami eko. Sukienka w kolorze zielonym pasuje nie tylko na wytworne przyjęcie, ale praktycznie na każdą okazję.

Zieleń ma mnóstwo różnych odcieni, które mogą się bardzo od siebie różnić. I tak dostępne są elementy ubioru w odcieniu greenery, ciemnej butelkowej zieleni, czy w wojskowym odcieniu khaki. Znajdziecie je w kolekcjach znanych marek z różnymi dodatkami. To jakie dodatki wybrać, aby sukienka przyciągała wzrok zależy właśnie od odcienia zieleni. Jest jednak kilka zestawień, które może być w miarę uniwersalnych.

sukienka

Ja uwielbiam bawić się modą i często sięgam po bardzo sprzeczne ze sobą połączenia. W ten sposób wyrażam siebie, ale przede wszystkim staram się iść pod prąd w modzie. Jeśli jednak boicie się eksperymentować na pewno bezpiecznym połączeniem będą beżowe lub czarne dodatki do zielonej sukienki. Taka stylizacja będzie klasyczna i jednocześnie zyska elegancki charakter. Jeśli nie chcesz iść w stronę klasyki, a wolisz stworzyć stylizację w nieco bardziej dziewczęcym i świeżym stylu możesz wybrać dodatki w kolorze żółtym lub niebieskim. W wersji bardziej odważnej warto sięgnąć po dodatki w kolorze czerwonym lub bordowym.

sukienka

Ja podczas wizyty w Wenecji wybrała stylizacje oczywiście łamiącą nieco powyższe zasady. Nie byłabym sobą gdybym wpisała się w sztywne ramy stylistów mody. Na przechadzkę po mieście ubrałam się w długą sukienkę w kolorze ciemnej zielni z wykończeniami z czarnej koronki. Ten element stroju uważam za super sexy, który dodatkowo idealnie wyraża mój nastrój. Do sukienki wybrałam złotą biżuterię oraz bardzo modny w tym sezonie mały koszyk z wikliny.

zielona sukienka

Złote dodatki pasują do cieplejszych odcieni koloru zielonego jak ciemna, butelkowa zieleń czy kolor khaki. Dodają one stylizacji wytworności i podkreślają dziewczęcy charakter całej stylizacji. Złote dodatki i biżuteria pasują kobietom o ciemnym kolorze włosów i ciemnej karnacji. Idealnie podkreślają opaleniznę, ale pasują też blondynkom takim jak ja 🙂

Dziewczyny nie bójcie się wyrażać siebie. Łączcie kolory, dodatki i twórzcie stylizacje, które będą wyrażać wasze uczucia oraz charakter. Postawcie na soczyste kolory jak zieleń i poczujcie się jak nowo narodzone!

Love Ewa 🙂

dress Uterque, sandals Louboutin, bag from Bali

__________________________________________________

Green is the color of hope, the rebirth of life, but it is associated with fashionable eco trends. A green dress suits not only for a sophisticated party, but for any occasion.

Green has a lot of different shades that can be different. We can wear elements of clothing in the shade of greenery, dark bottled green, or in the military shade of khaki. You will find them in collections of well-known brands with various accessories. This is what accessories to choose, so that the dress that attracted the eye depends on the shade of green. However, there are several combinations that can be reasonably universal.

During a visit to Venice, I chose stylization that obviously breaks the rules. I would not be myself if I fit in with the rigid frames of fashion stylists. For a short walk through the city, I dressed myself in a long dark-green dress with black lace trim. This item of clothing I consider to be super sexy, which additionally perfectly expresses my mood. I chose gold jewelry for the dress and a small wicker basket this season.

Gold accessories match warmer shades of green like dark, bottled green or khaki color. They add a stylization of refinement and emphasize the girlish character of the whole stylization. Gold accessories and jewelry fit women with dark hair color and dark complexion. Perfectly emphasize the tan, but they also suit blondes like me 🙂

Girls, do not be afraid to express yourself. Combine colors, accessories and create styles that will express your feelings and character. Put on juicy colors like green and feel like new born!

Love Ewa 🙂