fbpx

CZERŃ I BIEL – IDEALNE POŁĄCZENIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 

Czasami zastanawiamy się jak połączyć kolory, aby wyglądać dobrze niezależnie od okazji. Ja już wiem, że czerń i biel idealnie do siebie pasują i sprawdzą się zarówno w sportowej jak i bardziej eleganckiej stylizacji.

Czerń i biel to jedne z moich najbardziej ulubionych kolorów. Chętnie łączę je w swoich stylizacjach, eksperymentuje przy tym z teksturą materiału tworząc czasem nietuzinkowe i bardzo interesujące połączenia. Choć czarny wielu z nas kojarzyć się może z pechem (kto z nas nie przestraszył się jak czarny kot przebiegł mu drogę?) to jest on częstym gościem w mojej szafie. Uważam go podobnie jak kolor biały za uniwersalny i szczęśliwy:) Kiedy go wykorzystuję w odpowiedni sposób praktycznie pasuje do wszystkiego.

 

 

Czerń i biel to kolory, które świetnie sprawdzają się zarówno na czerwonym dywanie jak i w życiu codziennym. Często zakładam białe spodnie, szpilki i kolorową bluzkę i tak wystylizowana udaję się na spotkanie z przyjaciółmi. Ostatnio super wyglądał biały garnitur na jednym z eventów, gdzie dzięki odpowiednio dobranym dodatkom cała stylizacja wyglądała oszałamiająco. Czerń z kolei towarzyszy mi jako dodatek do stylizacji, a ostatnio również jako jej główna część.
Ostatnio na spotkanie z przyjaciółmi wybrałam piękną, sportową czarną bluzkę z kapturem i lekką białą spódnicę. To połączenie ciemnej góry, która miała skupiać uwagę na strukturze bluzki i jej krojowi z lekkim jasnym dołem sprawdziło się idealnie! Podczas kolacji, na którą ostatecznie się wybraliśmy czułam się bardzo swobodnie i elegancko zarazem. Całość stylizacji dopełniła biżuteria również w odcieniu czerni i bieli, bordowa torebka, bordowe szpilki i moje ukochane czarne okulary.
Love Ewa :)spódnica Zara, top Ewa Szabatin, torebka Zac Posen, buty Vintage, biżuteria By Dziubeka, okulary Salvatore Ferragamo

____________________________________

 

Sometimes we wonder how to combine colors to look good regardless of the occasion. I already know that black and white match perfectly and will work in both sporting and elegant style.

Black and white are one of my most favorite colors. I am happy to combine them in my stylizations, experimenting with the texture of the material, sometimes creating unusual and very interesting combinations. Although many of us black can be associated with bad luck (who has not been scared of us like a black cat ran his way?), He is a frequent visitor in my wardrobe. I consider it like white color to be universal and happy 🙂 When I use it in the right way, it practically fits everything.
Black and white are colors that work great both on the red carpet and in everyday life. I often put on white trousers, high heels and a colorful blouse, and I’m stylized to meet my friends. Recently, the white suit looked great at one of the events, where thanks to the appropriately selected additions, the whole stylization looked stunning. Black, in turn, accompanies me as an addition to stylization, and recently also as its main part.
Recently, for a meeting with friends, I chose a beautiful, sporty black blouse with a hood and a light white skirt. This combination of a dark mountain, which was supposed to focus on the structure of the blouse and its cut with a light bright bottom worked perfectly! During dinner, for which we finally chose, I felt very comfortable and at the same time very comfortable. The whole stylization was completed by jewelry in black and white, a burgundy handbag, maroon pins and my beloved black glasses.
Love Ewa :)skirt Zara, top Ewa Szabatin, bag Zac Posen, shoes Vintage, jewelery By Dziubeka, sunglasses Salvatore Ferragamo