fbpx

LATO NAJLEPSZY CZAS NA AKRTWNOŚĆ

Lato to piękne, ciepłe i długie dni, które warto wykorzystać na spędzenie czasu wolnego na świeży powietrzu. To też idealny moment, aby przenieść naszą aktywność fizyczną poza sale siłowni czy fitnessu.

Lato to czas sprzyjający wszelkiej aktywności fizycznej szczególnie takiej, którą można uprawiać na powietrzu. Niezależnie czy jest to las, park czy jezioro każdy z nas znajdzie dyscyplinę, która najbardziej nam odpowiada. Do moich ulubionych należy jogging, joga, stretching, ale uwielbiam też spacerować po lesie czy parku.
Każdy wysiłek fizyczny jest dobry. Warto rozruszać nasze ciało, aby poczuć się lepiej. Nie tylko stracić zbędne kilogramy (tutaj liczy się systematyczność i od razu niestety boczków nie zlikwidujemy ;(), ale przede wszystkim dotlenić organizm. Dzięki endorfinom, które produkowane są podczas ćwiczeń gwarantuje Wam, że poczujecie się bardziej zrelaksowani i szczęśliwsi. Inaczej spojrzycie na świat. Nie będzie on tylko bezbarwny i smutny, ale kolorowy, a Wy we wszystkich wydarzeniach znajdziecie pozytywne elementy. Gwarantuję :)!
Wysiłek na świeżym powietrzu wymaga też dobrania odpowiedniego stroju. Ja odkryłam ostatnio polską markę Feba, która obok pięknych strojów kąpielowych ma w swojej ofercie outfity treningowe. Szczególnie dwa zwróciły moją uwagę – może dlatego, że te dwie dyscypliny są najbliższe mojemu sercu 🙂
Pierwszy z nich to strój składający się z krótkiego topu i leginsów w jaskrawe kolorowe kwiaty. Myślę, że jest on idealny na lato, a te
kolory pięknie odbijają się od czarnego tła czy letniej opalenizny. Muszę przyznać, że dodaje on energii do treningu i sprawia, że na mojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech. Co jest dla mnie szczególnie ważne to wygoda podczas aktywności fizycznej i tutaj nie mogę strojowi Feba nic zarzucić. Wykonywanie wyskoków, pompek czy przysiadów jest bardzo komfortowe, a pot, który pojawia się na moim ciele jest całkowicie wchłaniany w tkaninę. Dla mnie rewelacja!

Drugi zestaw marki Feba, który pokochałam jest spokojniejszy, ale równie piękny. Przygaszone niebieskie kolory oraz delikatne wzory liści
idealnie pasują do praktyki jogi. Jak wiecie jestem freakiem jogi, więc już wiele strojów w swoim życiu przetestowałam, ale ten jest zdecydowanym faworytem.

Kochani ruszajcie się jak najwięcej. Nawet jeśli nie czujecie się super sportsmenami nic nie szkodzi. Liczy się, że wyjdziecie z domu, odejdziecie od biurka i po prostu wykonacie kilka prostych ćwiczeń. Jeśli tak zrobicie to świetny początek, aby za chwilę rozpocząć dłuższe i bardziej intensywne treningi. Do dzieła!

Love Ewa 🙂
__________________________

Summer is beautiful, warm and long days that should be used to spend free time in the open air. It is also the perfect moment to transfer our physical activity outside the gym or fitness room.

Summer is a time that favors all physical activity, especially one that can be grown outdoors. Regardless of whether it is a forest, park or lake, each of us will find the discipline that suits us best. My favorites are jogging, yoga, stretching, but I also love walking in the forest or park.
Every physical effort is good. It is worth moving our body to feel better. Not only do you lose unnecessary kilos (this is what counts systematically and unfortunately we do not eliminate the bacon, but above all, oxygenate the body.) Thanks to endorphins that are produced during exercise, it guarantees that you will feel more relaxed and happier. It will not only be colorless and sad but colorful and you will find positive elements in all events. I guarantee :)!
Exercise in the open air also requires choosing the right outfit. I recently discovered the Polish brand Feba, which besides beautiful swimsuits has training outfits in its offer. Especially two drew my attention – maybe because these two disciplines are closest to my heart 🙂
The first one is an outfit consisting of a short top and leggins with vivid colorful flowers. I think it is perfect for the summer, and these colors beautifully reflect the black background or summer tan. I must admit that he adds energy to training and makes a wide smile appear on my face. What is especially important to me is the comfort during physical activity and here I can not fault Feba’s clothes. Making jumps, push-ups or squats is very comfortable, and the sweat that appears on my body is completely absorbed in the fabric. A revelation for me!
The second set of the Feba brand I have loved is calmer but equally beautiful. Dimmed blue colors and delicate leaf patterns perfectly match the practice of yoga. As you know I am a freak of yoga, so I have tested many outfits in my life, but this is a definite favorite.
Beloved, move as much as possible. Even if you do not feel like super sportsmen, that’s okay. What counts is that you leave the house, leave the desk and just do some simple exercises. If you do, it’s a great start to start a longer and more intense workout in a moment. Let’ do it!
Love Ewa 🙂
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Craft
5 lat temu

Trzeba korzystać z pięknej pogody :). Nawet, jeżeli ktoś nie jest przekonany do zaplanowanych treningów – wystarczy, że umówi się za znajomymi na siatkówkę czy badmintona zamiast na samego grilla. Skorzysta na tym na pewno samopoczucie i figura :). Piękny niebieski komplet. 🙂