fbpx

NATURALNA STYMULACJA SKÓRY

stymulacja skóry

Skóra z wiekiem traci swoją elastyczność. Pojawia się cellulit, który wielu z nam spędza sen z powiek. Jednak, aby się go pozbyć trzeba po prostu działać i to najlepiej holistycznie! Odpowiednia dieta, ruch oraz stymulacja skóry pod okiem specjalistów to wszystko korzystnie działa na nasze ciało i sprawi, że znów poczujemy się pięknie.

Cellulit to problem, który dotyczy większości z nas. Często nie chcemy się przyznać, że wstydzimy się swojego ciała i na własną rękę staramy się zwalczyć pomarańczową skórkę. Jednak to co robimy okazuje się niewystarczające. Dlaczego? Bo zapominamy o tym, że o ciało trzeba dbać holistycznie. Stymulacja skóry w domu i podczas zabiegów kosmetycznych, zbilansowana dieta, rezygnacja z używek oraz ruch to składowe recepty na piękną i zdrową sylwetkę. Wiem co mówię. Sama sprawdziłam 🙂

Mogłoby się wydawać, że skoro uprawiałam zawodowo taniec, sporo się ruszam i jem zdrowo moje ciało wygląda pięknie. Niestety, również mierzę się z cellulitem. Staram się zwalczyć to cholerstwo wszystkimi sposobami i póki co idzie mi całkiem nie najgorzej. Nie ukrywam, że chodzę do gabinetów kosmetycznych, gdzie pod okiem specjalistów poddaje się zabiegom na skórę. Ostatnio po powrocie z Portugalii udałam się na nowy zabieg endermologii LPG i jestem mega zadowolona!

stymulacja skóry
stymulacja skóry

Co to jest endermologia LPG?

To w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, dzięki czemu już po kilku zabiegach skóra wygląda znacznie lepiej. Poza tym mam wrażenie, że metabolizm całego organizmu jest podkręcony przez co funkcjonuje lepiej.

stymulacja skóry

Ta rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, bez których nie udałoby się uzyskać najlepszych efektów zabiegowych, czyli redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu tylko do 30 minut! oraz ilość powtórzeń zabiegu. To oznacza, że nie musicie godzinami siedzieć w gabinecie kosmetycznym i biegać co chwila na zabiegi. Wystarczy tylko kilka powtórzeń, aby zobaczyć świetne efekty!

stymulacja skóry

Urządzenia Alliance® i Alliance Lab®, które wykorzystywane jest podczas zabiegu wyposażone są w tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny. Czy wiecie, że operator wprowadza dane pacjenta, a następnie maszyna podczas zabiegu wykonuje zdjęcia, które później diagnozuje i ustawienia tryb leczenia? Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam, ale metoda ta naprawdę działa!

stymulacja skóry
stymulacja skóry

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  • Redukcja cellulitu
  • Utrata jędrności skóry całego ciała
  • Odmładzanie
  • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni.

Jeśli szukacie naprawdę dobrego sposobu na walkę z cellulitem koniecznie spróbujcie metody enedermologii LPG. Zabieg nie boli. Jest mega przyjemny, dzięki czemu można się zrelaksować i naprawdę poświęcić czas tylko dla siebie. Spróbujcie, a poczujecie się piękne!

Love Ewa 🙂

*Materiał powstał we współpracy z firmą ITP S.A.