fbpx

WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU

Mamy wiosnę. To najlepszy moment, aby zrobić coś dla siebie. Kupić nowy ciuch, buty czy zacząć ćwiczyć. Wiosna to nasz czas. Dlatego nie czekaj dłużej i wyróżnij się z tłumu!

Jak dobrze wiecie często idę w życiu pod prąd. Jestem trochę szalona, ale tez nieokiełznana. Lubię eksperymentować z modą, kolorami czy patternami. Uwielbiam też jak każda kobieta błyskotki. Mam ich mnóstwo w mojej szafie, a teraz moja kolekcja powiększyła się o kolejne cacuszka. Są one oryginalne, nietuzinkowe. Wiecie dlaczego takie wybieram? Ponieważ kieruję się w życiu dewizją – wyróżnij się z tłumu! To jest naprawdę super. Może też spróbujecie?

wyróżnij się
naszyjnik Krauza Design – kliknij TUTAJ
kolczyki Krauza Design – kliknij TUTAJ
bransoletki Krauza Design – kliknij TUTAJ

Od kilku tygodni jestem w Szwajcarii. Jak wiecie przyjechałam tutaj tylko na kilka dni, a ze względu na epidemię koronawirusa zostałam na dłużej. Cieszę się, ponieważ mogliśmy na spokojnie urządzić nasz dom, a ja mam czas, aby bliżej poznać Bazyleę. Miasto, które stało się moim drugim domem. Tęsknię jednak do Polski, polskich marek. Staram się mając więcej czasu szukać inspiracji, ciekawych produktów, które zamawiam do Szwajcarii. Mogę dzięki temu poczuć się jak w domu 🙂

W ten sposób odkryłam inspirującą markę biżuteryjną Krauza Design (kliknij TUTAJ). Przyciągnęła mnie swoją oryginalnością, a zarazem subtelnością. To biżuteria dla kobiet, które chcą być szczęśliwe i poszukują sposobu, aby wyrazić siebie.

wyróżnij się

Ekologiczna biżuteria

Markę stworzyła Iza Krauza, absolwentka ASP we Wrocławiu. Od kilku lat tworzy ona bardzo oryginalną biżuterię. Biżuterię ekologiczną! Tak to nie ściema. Do produkcji biżuterii wykorzystywany jest proces elektroforezy. Jest to nowoczesna technika galwaniczna pozwalająca nanosić na powierzchnię srebra warstwę materiału organicznego. Ten poddany zostaje polimeryzacji w piecu przez co tworzy twardą powłokę. Biżuteria jest uodporniona na zmiany koloru, zarysowania czy pojawianie się plan spowodowanych kontaktem z naszym potem. Co jest mega fajne to to, że w trakcie jej powstawania nie powstają żadne szkodliwe odpady. To sprawia, że jak powiedziałam biżuteria jest w 100% ekologiczna.

wyróżnij się

Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w cudownych kolczykach w kształcie prostokątów, bardzo oryginalnym naszyjniku. Nie byłabym sobą gdybym nie zwróciła uwagi na bransoletki. Jestem totalnym freakiem bransoletek, a że wiele z moich ulubionych zostało w Warszawie, tutaj zamówiłam sobie dwie bardzo oryginalne złote bransoletki. Biżuteria ta jest na tyle uniwersalna, że świetnie pasuje do eleganckich, ale też sportowych stylizacji. Dzięki nim mogę poczuć się naprawdę kobieco i co ważne wyróżnić się w tłumie dzięki oryginalnej stylistyce. To jest to co kocham najbardziej!

A Wy? Jakiej biżuterii szukacie? Eleganckiej, stonowanej, czy szalonej? Jestem bardzo ciekawa. Pamiętajcie jednak, że to my nosimy kolczyki, wisiorki czy bransoletki i my mamy czuć się w niej dobrze. Nigdy odwrotnie!

Love Ewa 🙂


We have spring. This is the best time to do something for yourself. Buy a new clothes, shoes or start exercising. Spring is our time. Therefore, don’t wait any longer and stand out from the crowd!

As you know, I often go against the tide in my life. I’m a little crazy but unbridled too. I like to experiment with fashion, colors and patterns. I have a lot of them in my wardrobe, and now my collection has grown by another daughter. They are original, extraordinary. Do you know why I choose such? Because I follow my motto in life – stand out from the crowd! This is really cool. Maybe you can try too?

I have been in Switzerland for several weeks. As you know, I came here only for a few days, and because of the coronavirus epidemic I stayed for longer. I am happy because we could easily decorate our home, and I have time to get to know Basel better. The city that became my second home. I miss Poland, Polish brands. Having more time I try to find inspiration and interesting products that I order to Switzerland. Thanks to this I can feel at home 🙂

In this way I discovered the inspirational jewelry brand Krauza Design (click HERE). It attracted me with its originality and subtlety. This is jewelry for women who want to be happy and are looking for a way to express themselves.

Eco jewelry

The brand was created by Iza Krauza, a graduate of the Academy of Fine Arts in Wrocław. For several years she has been creating very original jewelry. Organic jewelry! Yes, it’s not fake. The electrophoresis process is used to make jewelry. It is a modern galvanic technique that allows applying a layer of organic material to the silver surface. It undergoes polymerization in an oven, which creates a hard coating. Jewelry is resistant to changes in color, scratches or the appearance of a plan caused by contact with our sweat. What’s really cool is that no harmful waste is generated during its creation. This means that, as I said, the jewelry is 100% organic.

At first sight I fell in love with wonderful rectangular earrings, a very original necklace. I wouldn’t be myself if I didn’t pay attention to the bracelets. I am a total freak of bracelets, and since many of my favorites stayed in Warsaw, here I ordered two very original gold bracelets. This jewelry is so versatile that it goes well with elegant, but also sporty stylizations. Thanks to them I can feel really feminine and what is important stand out in the crowd thanks to the original style. This is what I love the most!

Love Ewa 🙂