fbpx

MOCNE WŁOSY I PAZNOKCIE

włosy i paznokcie

Włosy i paznokcie to bardzo wrażliwe części naszego ciała. To w jakiej są one kondycji jest uzależnione od naszego stanu zdrowia. Łamliwe paznokcie czy pozbawione blasku włosy to oznaka, że coś w naszym organizmie dzieje się nie tak. Dlatego jeśli tylko to zauważycie to koniecznie sięgnijcie po suplementy diety!

Braki witamin i minerałów można poznać przede wszystkim po włosach i paznokciach. Pewnie nie raz włosy nie układały się wam pomimo, że używaliście odżywek. Paznokcie z kolei były łamliwe i pojawiły się na nich charakterystyczne białe prążki. To wszystko symptomy tego, że coś złego dzieje się z naszym organizmem. Brakuje mu podstawowych witamin! Dlatego, aby temu zapobiec niezbędna jest odpowiednia suplementacja.

Suplement dla pięknych i zdrowych paznokci

Ja ostatnio wspominałam wam o świetnych suplementach na kości. Ta sama firma ma w swojej ofercie świetne preparaty również na paznokcie. Ja bardzo często maluję paznokcie ponieważ stanowią one moja wizytówkę. Przyznam, że uwielbiam bawić się kolorami paznokci, ale przede wszystkim lubię kiedy są one zadbane i wyglądają świetnie. Pewnie wy też tak macie 😉 Wiem, że moja kosmetyczka nie zniszczy mi paznokci podczas zabiegu, ale mimo to używam suplementów, które ochronią moje paznokcie. Tak odkryłam intensywny zabieg do paznokci i skórek Kerabione NutriNail (kliknij TUTAJ), który idealnie stymuluje zrost płytki paznokcia, ale też zmiękcza skórki. Dla mnie to rozwiązanie idealne. Wystarczy, że codziennie nałożę Kerabione na skórki i paznokcie zarówno na lakierowane jak i bez emalii), następnie chwilę wmasuję to będzie ono działać od razu, a efekty będą widoczne już po kilku użyciach.

włosy i paznokcie

Suplement dla zdrowych włosów

Włosy to nasza wizytówka. Ja nie wyobrażam sobie stanąć przed aparatem czy nagrać dla was filmików bez nienagannej fryzury. Z tego powodu poddaję swoje włosy układaniu na szczotkę, suszeniu, ale też od czasu do czasu robię sombre. Moje włosy przeżyły już wiele i wiem, że wymagają dodatkowej pielęgnacji podobnie jak paznokcie. Dlatego używam suplementu Kerabione (kliknij TUTAJ). Jest to nowoczesny preparat bogaty w witaminy, aminokwasy i oligoelemnty. Dzięki innowacyjnej formule poprawia on kondycję włosów oraz działa wzmacniająco na paznokcie.

W składzie suplementu Kerabione znajdują się witaminy C i E, biotyna oraz pierwiastki jak miedź, selen i cynk. Pomagają one zachować zdrowe  paznokcie, utrzymać prawidłową pigmentacje włosów, ale przede wszystkim wzmacniają włosy. Kerabione dostarcza organizmowi drogocennych składników przez co chroni włosy przed ich wypadaniem.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wartościowy prezent pod choinkę to sięgnijcie po Kerabione. Są to suplementy, które pozwolą zachować włosy i paznokcie w świetnej kondycji. To wpłynie nie tylko na ich wygląd, ale na pewno poprawi samopoczucie każdej kobiety. Gwarantuję!

Love Ewa 🙂