fbpx

W.KRUK I NIESAMOWITA LINIA PERFUM

W.Kruk dotąd kojarzony był z cudowną biżuterią. Jednak marka poszerzyła swój dotychczasowy asortyment o… perfumy! Na Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbył się premierowy pokaz perfum pod hasłem TAK PACHNIE BLASK.

TAK PACHNIE BLASK to hasło przewodnie wyjątkowej kolekcji luksusowych zapachów inspirowanych najrzadszymi kamieniami świata. Diamenty bo o nich mowa zostały uchwycone w zmysłowej formie jakiej są nowoczesne kompozycje zapachowe. W.Kruk wykorzystał też cenne skłaniki haue parfumerie, dzięki którym kobieta, która będzie nosić te cudowne zapachy poczuje się naprawdę wyjątkowo i luksusowo jednocześnie.

Perfumy to również biżuteria, dlatego pomysł marki, aby stworzyć własną serię perfum jest naprawdę trafiony w punkt. Co więcej zapachy ozdobiono jubilerską tabliczką z prawdziwego mosiądzu. Kolory flakonów W.KRUK ROSE, W.KRUK BLUE, W.KRUK PURE i W.KRUK BLACK odpowiadają barwom najrzadszych diamentów.

Ogromne wrażenie robią zapachy perfum. Każda kobieta znajdzie wśród tych czterech propozycji coś dla siebie. Są dostępne zapachy lekkie, cytrusowe oraz odrobinę cięższe na wyjątkowe okazje. Trzeba pamiętać, że to jakich perfum używamy definiuje nas samych. Poprzez zapach możemy wyrazić swoją osobowość, energię, a nawet dobry czy zły humor. Ubrana w zapach od W.Kruk i w cudowną biżuterię marki możemy poczuć się jak prawdziwe kobiety, sexy, ale też jak niewinne księżniczki!

W.Kruk
W.Kruk

Love Ewa 🙂

biżuteria W.Kruk, kominezon i buty Epuzer, torba – koszyk Bali