fbpx

CZAS NA GROCHY! – STYLIZACJA, KTÓRA PRZYKUWA UWAGĘ

Moda w stylu retro rządzi w ostatnich miesiącach i to się nie zmieni! Kropki oraz grochy to nieprzemijający pattern, który dodaje stylizacji charakteru i pasuje niemal na każdą okazję. Czas więc ubrać grochy i iść do przodu!

 

Moda na grochy po wielu lat wraca na wybiegi. Ja osobiście pokochałam styl retro, a grochy to jeden z patternów występujących w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Występował on na sukienkach, bluzkach. Dziś możemy je spotkać na bieliźnie, strojach kąpielowych, spodniach, spódnicach, a nawet skarpetkach. W mojej garderobie nie mogło więc zabraknąć pięknych strojów właśnie w groszki. Ja się w nich zakochałam, teraz czas na Was!
Ubrania w groszki warto mieć w swojej szafie. Są one ponadczasowe i pasują zarówno do casualowych jak i eleganckich stylizacji. Kropki są moim zdaniem urocze i uniwersalne, oldscholowe i nowoczesne, zabawne i kapryśne. Pasują do stroju miejskiego, sportowego i wieczorowego. Ja udając się naładować baterie w plenerze postawiłam właśnie na grochy. Stylizacja w kolorze bieli z czarnymi groszkami to najpopularniejszy i ponadczasowy wzór, który pasuje każdej kobiecie. Ja stylizacji dodałam nowoczesnego wyrazu dodając botki w kolorze białym. Jest to obecnie hit i absolutny must have tej jesieni. Myślę, że jest to strzał w dziesiątkę! Ja czułam się super w tej stylizacji 😉
Dziewczyny, koniecznie zaopatrzcie swoją szafę w dodatki lub stylizacje w grochy. Wiem, że krąży opinia, że groszki nie są dla każdej z nas. To jest nieprawda! Może je nosić każda kobieta. Nie ważne ile ma lat, jaką figurę i styl ubierania. Eksperymentujcie więc z modą, bawcie się i czujcie się super!
Love Ewa :)photos Justyna Gieleta, dress Divya Nguyen, shoes Maison Margiela, bag from Bali

________________________

Retro fashion rules in recent months and it won’t change! Dots and spots are a timeless pattern that adds character styling and fits almost on any occasion. It’s time to dress up the spots and move forward!

The fashion for spots and dots returns to the catwalk after many years. I personally love retro style, and spots are one of the patterns found in the 60s and 70s of the last century. It appeared on dresses and blouses. Today we can meet them on underwear, bathing suits, pants, skirts and even socks. In my wardrobe there is always a place for hot and timeless stylizations. I fell in love with spots and dots, now it’s time for you!
Modern clothes with sports and dots are worth of having it in our closet. They are timeless and fit both casual and elegant stylizations. The dots are in my opinion cute and universal, old school and modern, fun and capricious. They fit urban, spots and evening outfits. I pretended to charge the batteries in the outdoors, I just put on spot and dots. Styling in white with black dots is the most popular and timeless design that suits every woman. I added a modern expression to my styling by adding white boots. It’s currently a hit and an absolute must have this time. I felt great in this stylization;)
Girls, be sure to supply your wardrobe with accessories with dots. I know that there is an opinion that spots aren’t for each of us. That’s not true! Any woman can wear them. No matter how old she is, what figure and style of dress have. So girls experiment with fashion, have fun and feel great!
Love Ewa 🙂