fbpx

POSTAW NA KOLOR I IDŹ DO PRZODU!

Wiosna to najlepszy czas na wyrażenie siebie. Nie bój się odważnych stylizacji, postaw na kolor i dzielnie idź do przodu!

Wygląd jest odzwierciedleniem nas samych. Jeśli czujemy się świetnie wyrażamy to super strojem. Ja zawsze jak jestem szczęśliwa czy wypoczęta ubieram kolorowe koszule, bluzki, luźne i kolorowe spodnie. Do tego ukochane adidasy jako wykończenie stylizacji i mogę kroczyć przez zatłoczone miejskie ulice 🙂 Jeśli natomiast czuję się gorzej to po prostu zaszywam się w domu. Ubieram ulubiony dres i po prostu odpoczywam.
Ostatnio wiele podróżowałam. Wielka Brytania, Portugalia. Wszędzie tam czuję się jak ryba w wodzie. Portugalia jest moim drugim domem. Jestem tam szczęśliwa i choć moje wyjazdy wiązały się też z obowiązkami służbowymi zawsze znalazłam moment na chwilę odpoczynku. I wtedy… ukochana koszula, luźne spodnie, buty sportowe i już byłam gotowa na zwiedzanie. A wy w jakich stylizacjach czujecie się najlepiej?
Ja w ostatnim czasie świetnie czuję się w stylizacjach w kolorze czerwonym, fioletowym i różowym. Dlatego staram się zawsze mieć na sobie coś w tych odcieniach. Kolor czerwony ma dla mnie niezwykłą moc. Wielu z nas kojarzy się on z siłą, seksualnością, pożądaniem i pewnością siebie. I faktycznie tak jest. Czerwień dodaje poczucia wartości! Mając na sobie cokolwiek w tym kolorze czuję jak przybywa mi mocy i mogę kolejny dzień zaliczyć do udanych 🙂
Dziewczyny, nie bójcie się wyrażać siebie. Pamiętajcie, to Wy macie się czuć dobrze, a nie Wasze otoczenie! Bądźcie sobą, wyrażajcie siebie i idźcie do przodu!
Love Ewa 🙂
Bluzka i pasek Utergue, spodnie Massimo Dutti, buty Nike, torebka Gucci, kolczyki Anna Samków
_______________________________

Spring is the best time to express yourself. Do not be afraid of bold stylizations, put on color and bravely move forward!

Appearance is a reflection of ourselves. If we feel great we express it with a great outfit. I always like when I am happy or rested, I wear colorful shirts, blouses, loose and colorful pants. For this beloved sneakers as a finish styling and I can walk through the crowded city streets 🙂 But if I feel worse then I just stitch in the house. I dress my favorite tracksuit and just relax.
I traveled a lot lately. Great Britain, Portugal. Everywhere I feel like a fish in the water. Portugal is my second home. I am happy there, and although my trips were also associated with my duties, I always found a moment to rest. And then … my beloved shirt, loose pants, sports shoes and I was ready to explore. And in what styles do you feel best?
I have recently felt great in red, purple and pink stylizations. That’s why I always try to wear something in these shades. The red color has extraordinary power for me. Many of us associate it with strength, sexuality, desire and self-confidence. And it actually is. Red adds a sense of value! Wearing anything in this color, I feel like I am getting more power and I can count on success the next day 🙂
Girls, do not be afraid to express yourself. Remember, you are supposed to feel good, not your surroundings! Be yourself, express yourself and move forward!
Love Ewa 🙂