fbpx

WELCOME TO MY WORLD!

Drodzy czytelnicy, znalazłam się tutaj, by Was zainspirować, podzielić się dobrą energią oraz zmotywować do realizowania swoich marzeń! Wszystko co robię w życiu jest pełne pasji i dlatego uśmiechem witam każdy dzień. Mam nadzieję, że dzięki temu blogowi znajdziecie sposób na osiągnięcie sukcesu, a nawet na odkrycie w sobie nowych pasji, robiąc rzeczy, które najbardziej kochacie.

Tańczę od 9 roku życia. Moją miłością był i nadal jest taniec towarzyski, w szczególności tańce latyno-amerykańskie.
Dzięki temu mogłam podróżować po całym świecie, brać udział w prestiżowych turniejach tańca oraz szkolić się u najwyższej światowej klasy trenerów.
Determinacja oraz ciężka praca doprowadziły mnie do zdobycia 8 krotnie tytułu Mistrza Polski, Mistrza Czech, I miejsca w Otwartych Mistrzostwach Niemiec oraz dwukrotnego dotarcia do finału Mistrzostw Świata.
Nigdy się nie poddawałam i nawet w trudnych chwilach walczyłam o siebie i swoje marzenia.

Bywało, że przegrywałam, płakałam po nocach, walczyłam ze zmęczeniem po wyczerpujących wielogodzinnych treningach oraz po stresujących turniejach. Wierzę, że przez zaangażowanie, ciężką pracę i upór w dążeniu do celu osiągnęłam sukces.

 

„Lepiej zwyciężyć siebie niż wygrać tysiące bitew. Wtedy zwycięstwo należy do Ciebie”… 
 – Budda
Po zakończeniu turniejowej kariery tanecznej zapragnęłam stworzyć własną markę modową. Miałam już duże doświadczenie w kreowaniu wizerunku tancerzy na całym świecie. Projektowałam stroje dla ówczesnych Mistrzów Świata oraz wielu innych znaczących par tanecznych.
Zdecydowałam się więc na następny krok i poszłam za głosem serca, ku mojej drugiej pasji – MODZIE.
 Dziś marka Shabatin zbiera coraz lepsze opinie, wciąż zdobywając wielu zwolenników i klientów. W kolejnych postach postaram się przekazywać Wam informacje o moich zainteresowaniach oraz prezentować pasje innych ludzi!!!
Pamiętajcie, że każdy z nas może być szczęśliwy. Musimy jedynie próbować robić w życiu to, co kochamy najbardziej.
Miłej lektury,
Ewa Szabatin 

 

Hello dear friends.

I am here to give you inspirations and energy to go after your passions and motivate you to make your dreams come true! I am very passionate about what I do in my life and this makes me smile every day. I hope that thanks to this blog you will find your way to succeed with the things you love or maybe even find some things that you want to do yourself!
I have been a ballroom and latin-american dancer since I was 9 years old. 

I have traveled all around the world on competitions and to get training with the best teachers. I was passionate and hard working and thanks to this I was able to become Polish Champion several times and World Championship finalist. I never gave up on my dream to DANCE even when if I failed several times. 
Since in order to win you need to lose many times first. I had to go through pain and tears sometimes, to fight against my body and mind, to have energy and motivation to practice six hours a day, to go for competitions almost every weekend and to continuously fight with stress and tiredness. I had to conquer myself.
 
“It is better to conquer yourself than to win a thousand battles”…
 Buddah
 
 Thanks to my huge passion, stubbornness and hard work I succeeded!!!
After I finished my dancing career (competitive dancing) I started to dream about creating my own fashion label. I had a lot of experience in making dance dresses, which had lots of interest in my dance world. I created dresses for ex World Champions and many other dancers all over the world. So I decided to go for it! Go after my second passion – FASHION!
 
Here I am now with my fashion label SHABATIN that gets more and more recognition and fans every day.
 
With every post you will get more information about my passions, myself and also I will show you others that can infect you with their passions!!! I will try to show you that we CAN be happy, we just need to keep trying to do what we love the most!
 
All the best and have a great reading
Ewa Szabatin

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments