fbpx

IDEALNY SPOSÓB NA ZRZUCENIE KILOGRAMÓW

zrzucenie kilogramów

Kilka zbędnych kilogramów i centymetrów w bioderkach wielu z nas spędza sen z powiek. Szczególnie latem. Pojawia się więc pytanie, jak je zrzucić kiedy dieta, czy ćwiczenia nie zawsze są skuteczne. Co zrobić? Zadbać o jelita i podkręcić przemianę materii!

Jak dowodzą najnowsze badania, za nadwagę mogą odpowiadać enzymy trawienne, a konkretnie inhibitory enzymów  i bakterie jelitowe, które u jednych osób lepiej trawią tłuszcze i węglowodany, a u innych sprawiają, że proces ten jest zaburzony. Inhibitory enzymów trawiennych zmniejszają wchłanianie niektórych makroskładników odżywczych i dlatego zdarza się, że są stosowane w leczeniu otyłości w celu zwiększenia utraty wagi.

zrzucenie kilogramów

Każdy organizm jest inny, dlatego nie ma jednego cudownego środka pozwalającego na zrzucenie kilogramów. U jednym wystarczy dobrze ułożona dieta, u innych sporo ruchu. Mój organizm wymaga zarówno dobrze zblinasowanej diety połączonej z ćwiczeniami i… suplementacji!

Tuż przed wyjazdem wakacyjnym odkryłam suplementy diety, które świetnie podkręcają przemianę materii. Dzięki nim udało mnie się nie tylko szybciej zgubić kilka centymetrów w biodrach, ale również oczyścić organizm. O czym mowa? O kuracji DETOX-PRO od Ultra Foods (kliknij TUTAJ). To suplementy diety na bazie ozonowanych tlenków magnezu, który wspomaga oczyszczanie układu trawiennego oraz utrzymanie optymalnej masy ciała. Poza tym Detox Pro pomaga w oczyszczaniu i dotlenieniu jelita cienkiego i grubego, a także pomaga w usuwaniu resztek przemiany materii i pozbyciu się zbędnej masy ciała. Suplementację można wdrożyć już w trakcie diety, ale też na samym jej początku. Co ważne nie ma skutków ubocznych tak jak w przypadku innych podobnych produktów, a kapsułki wegańskie! są bardzo łatwe do spożycia.

zrzucenie kilogramów

Jak zażywać Detox Pro?

Suplement można wdrożyć już w trakcie trwania diety, ale też przeprowadzić odrębną kurację. Zaleca się przeprowadzić 3, 5 lub 7 -dniową kurację dzięki której, efekty detoksykacji będą pełne i długotrwałe. Każdego dnia po posiłku, należy zażyć od 4 do 6 kapsułek Detox-Pro i popić szklanką wody. Zaleca się dla zwiększania efektów kuracji również wprowadzenie do diety owoców jak jabłka, borówki, maliny, arbuzy, banany czy gruszki. Natomiast na czas kuracji należy zrezygnować z alkoholu, nabiału, soli, mięsa czy przetworzonej żywności. To chyba nie wiele wyrzeczeń, aby mieć piękną i zgrabną sylwetkę prawda?

Jeśli szukacie sprawdzonego i bezpiecznego suplementu diety, który pozwoli Wam zrzucić kilka zbędnych kilogramów szczerze polecam Ultra Foods. Spróbowałam i jestem zachwycona efektami!

Love Ewa 😊