fbpx

ZADBAJ O SWOJE JELITA

jelita

Jelita stanowią drugie po mózgu centrum dowodzenia w naszym organizmie. Odpowiadają za wchłanianie składników odżywczych oraz przetwarzanie resztek ze spożytego pokarmu, a następnie ich wydalenie z organizmu. Nieprawidłowe działanie jelit może negatywnie wpłynąć na nasze funkcjonowanie. Dlatego raz ja jakiś czas zaleca się przeprowadzić detoks, który pozwoli jelitom wrócić do prawidłowego funkcjonowania.

Niewłaściwa dieta może być przyczyną pojawienia się zaparć w organizmie. Może też przyczynić się do zwolnienia metabolizmu. Poprzez dobór złych produktów, zażywanie leków oraz nieodpowiedni styl życia możemy doprowadzić nasze jelita do awarii i wywołać stany zapalne w organizmie. Jest jednak sposób, aby temu zapobiec. Jaki? Detoks!

Rola jelit w organizmie

Jelita, a konkretnie jelitowy system nerwowy jest odpowiedzialny za sterowanie procesami trawienia, wchłaniania substancji odżywczych z pokarmu oraz wydalanie. Koordynuje on samodzielnie czynność układu pokarmowego zapewniając optymalne wydzielanie soków trawiennych przez żołądek oraz reguluje perystaltykę jelit.

Ponad 30% ludności ma zaburzoną przemianę materii. Powodem jest występowanie w jelicie grubym nadmiernej ilości chorobotwórczych drobnoustrojów, takich jak: grzyby, pleśnie, bakterie, pierwotniaki i robaki. Z tego powodu trucizny i uboczne produkty przemiany materii nie są w wystarczającym stopniu rozkładane i wydalane. Dochodzi wtedy do autointoksykacji (samozatrucia) organizmu. Poza tym wiele chorób, takich jak: infekcje, zapalenia, reumatyzm, poliarthritis, choroby skóry, nadciśnienie, migreny, alergie zostało w świetle najnowszych badań przypisanych źle lub niewłaściwie funkcjonującemu jelicie grubemu. Jak widzicie, dbanie o prawidłową pracę jelit jest mega ważne!

jelita
jelita

Jak podrasować pracę jelit?

Sposobów na podrasowanie pracy jelit jest kilka. Od wprowadzenia diety oczyszczającej, poprzez lewatywy po stosowanie odpowiednich suplementów diety. Ja przed wyjazdem do Portugalii postawiłam na suplementację. Odkryłam Detox Pro od Ultra Foods (kliknij TUTAJ) i wiecie co? Jestem mega zadowolona z efektów!

Detox Pro to jedyny produkt na rynku, który za pomocą tlenu oczyszcza układ trawienny. Korzyści są wspaniałe:

  • czyste jelita, dzięki temu lepiej wchłaniamy substancje odżywcze,
  • zdrowe jelita, co wpływa na lepsze funkcjonowanie układu odpornościowego,
  • efektywne oczyszczenie toksyn z układu pokarmowego – lepsze samopoczucie oraz sen,
  • zdecydowanie odczuwalna lekkość i więcej energii,
  • niesamowite uczucie wewnętrznej czystości.
jelita

Detox pro to połączenie związków tlenku magnezu, które zostały ozonowane i ustabilizowane w celu uwolnienia tlenu przez 12 godzin lub dłużej. Powolne uwalnianie zapewnia, że suplement powoli dostarcza odpowiednią ilość tlenu dla lepszego wykorzystania. Uwalnianie tlenu odbywa się w całym układzie pokarmowym. Magnez działa jak środek transportu tlenu w organizmie i ma łagodny efekt zmiękczania stolca. Detox Pro nie przypomina żadnego innego środka do czyszczenia jelit na rynku, ponieważ faktycznie uwalnia tlen. Pomaga oczyścić przewód pokarmowy i okrężnicę, rozkładając i rozluźniając niechcianą materię kałową, skąd może być wydalana przez organizm.

Jeśli macie problem z przemianą materii, czujecie się ociężałe, pozbawione energii i chęci do życia koniecznie pomyślcie o oczyszczeniu jelit. Postawcie na suplementację, która pozwoli szybko wrócić do pełni zdrowia.

Love Ewa 🙂