fbpx

FRANCUSKA PIELĘGNACJA WE WŁASNYM DOMU

pielęgnacja

Właściwa pielęgnacja to klucz do zachowania pięknej cery i młodego wyglądu. Na czym ona jednak polega? Przede wszystkim na oczyszczaniu, regularnym stosowaniu kremów i masek, dzięki którym skóra odzyska utracony blask. Będzie promienna i po prostu piękna!

Pielęgnacja to podstawa! Wiem, że teraz kiedy wiele czasu spędzałyśmy w domu skupiając się na pracy trochę zapomnieliśmy o tym co ważne. W odstawkę poszło dbanie o swoje ciało, właściwą dietę i o to, co mamy w szafie. Jednak nadeszła wiosna. Czas zadbać o siebie i wrócić znów do dobrych nawyków!

Wolną chwilę od codziennych obowiązków warto poświęcić więc na pielęgnację. Jestem pewna, że wasza skóra po okresie niemal kilkumiesięcznego siedzenia w domu stała się sucha. Jest pozbawiona blasku, a wy same nie jesteście zadowolone z tego jak wyglądacie. Dlatego, jeśli macie kilka minut oczyśćcie swoją skórę twarzy, nałóżcie maseczkę i po prostu się zrelaksujcie. Ja odkryłam ostatnio rewelacyjne maski w płachcie od Rare Paris. Są one super proste w użyciu i działają naprawdę rewelacyjnie na skórę.

Skąd wzięły się maski w płachcie?

Pewnie nie raz słyszałyście o pielęgnacji polegającej na dogłębnym oczyszczaniu skóry twarzy, a także właściwej pielęgnacji przy użyciu kremów, masek do twarzy czy peelingów. Wiele kobiet pokochało maski w płachcie, które dziś dostępne są w większości drogerii, również w Internecie. Ale nie wiem, czy wiecie, że pierwsze maski już w starożytności przygotowywały własnoręcznie gejsze w Japonii. Dla nich gładka i piękna skóra twarzy była szczególnie ważna, dlatego stworzyły receptury, z których korzystamy do dziś!

pielęgnacja

Maski w płachcie Rare Paris Maseczka składają się z  roślinnego, biodegradowalnego włókna celulozowego nasączonego skoncentrowanym serum z naturalnymi składnikami. Do wyboru mamy aż cztery maski, które dogłębnie odżywiają skórę twarzy, utrzymują jej wysoki poziom nawilżenia, ujędrniają oraz poprawiają wyraźnie elastyczność skóry. Ponadto maski Rare Paris tworzą barierę ochronną, która uniemożliwia przedostanie się do głębszej części skóry zanieczyszczeń.

pielęgnacja

Maseczki od Rare Paris podczas aplikacji mocno przylegają do skóry twarzy. Są więc bardzo wygodne. Jeśli chcemy w czasie, kiedy nasza skóra pięknieje wykonać domowe obowiązki, maseczka na pewno w tym nie przeszkodzi! To co mi spodobało się najbardziej to zdecydowanie korzystny skład maski w płachcie oraz bardzo przyjemny zapach.

Spodobały się Wam maski od Rare Paris? Koniecznie zajrzyjcie do Douglasa – kliknij TUTAJ, gdzie bez problemu kupicie jedną z czterech masek! Lato się zbliża, a my powinniśmy wyglądać pięknie!

Love Ewa 🙂