fbpx

MOCNE MIĘŚNIE ZE SCHWARZY

schwarzy

Siedzący tryb życia, praca zdalna, podjadanie negatywnie wpływają na sylwetkę. Brak ćwiczeń sprawia, że ciało przestaje być sprężyste, a masa mięśniowa zastępowana jest zbędnym tłuszczykiem. Jak temu zapobiec? Poddając się stymulacji mięśni i kształtowaniu sylwetki jednocześnie urządzeniem Schwarzy!

Jestem osobą aktywną. Staram się regularnie ćwiczyć na siłowni, praktykować jogę, a odkąd jest z nami Ginger dużo spaceruję. Mimo wszystko od Świąt Bożego Narodzenia nie mogę zrzucić kilku zbędnych kilogramów. Dlatego postanowiłam sobie pomóc! Jak? Stymulując mięśnie do pracy dzięk urządzeniu Schwarzy!

SCHWARZY

Odkryłam nowe urządzenie – Schwarzy marki DEKA wykorzystujące pole magnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała.

Jak to działa?

To nieinwazyjne urządzenie oddziałuje na różne obszary ciała. Specjalna elektroda dostosowuje się do kształtu brzucha, pośladków, rąk i nóg powodując skurcze mięśni dzięki skoncentrowanej energii magnetycznej. Zmiana pola magnetycznego podczas zabiegu przekazuje prąd bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, kurcząc ją i uwalniając.
W rezultacie w trakcie jednej sesji nasze ciało poddawane jest napięciu, wzmocnieniu mięśni i redukcji złogów tłuszczu.

mięśnie
mięśnie
SCHWARZY

Technologia Schwarzy wykorzystuje trzy rodzaje różnych protokołów: aerobowy, podkreślania mięśni i wzmacniania mięśni. Zabieg muszę przyznać jest bardzo komfortowy. Specjalny system chłodzenia, który został wykorzystany w maszynie powoduje, że nie nagrzewa się obszar objęty stymulacją. Dzięki czemu podczas zabiegu nie odczuwa się bólu. Dla mnie to bardzo ważne, ponieważ w trakcie zabiegów lubię się zrelaksować, a sam zabieg ma być przyjemnością, a nie męką.

SCHWARZY

Co warto podkreślić to to, że Schwarzy super kształtuje sylwetkę. Działa skutecznie na tłuszcz i skórę i jednocześnie dba o prawidłowe napięcie mięśni. Jest to technologia, która może sprawić, że mięsień porusza się niezależnie od poleceń wydawanych przez mózg. To niesamowite! Stymulacja działa na tropizm masy mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej. Wywołuje więcej niż maksymalne skurcze mięśni, które nie są osiągalne poprzez dobrowolne skurcze i powoduje głęboką przebudowę wewnętrznej struktury tkanek. Poprawia się napięcie, mięśni stają się bardziej podkreślone, a tkanka tłuszczowa wyraźnie mniejsza.

SCHWARZY

Schwarzy działa na różne partie ciała. Dzięki elektrodom, które dostosowują się do kształtu brzucha, pośladków, ramion i nóg co jest super! Podczas jednej sesji możliwe jest więc zaangażowanie praktycznie wszystkich partii mięśniowych w naszym ciele. Poddana zabiegowi partia ciała staje się wyraźnie jędrna już po pierwszym zabiegu. Jednak najlepsze rezultaty obserwuje się przez dwa do czterech tygodni po ostatniej sesji.

SCHWARZY

Jeśli chcecie cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem na lato z całego serca polecam Wam Schwarzy. Wasze mięśnie staną się mocniejsze, a sylwetka wyraźnie piękniejsza. Wystarczy 6–8 sesji, które trzeba powtórzyć dwa razy w tygodniu, aby zobaczyć oczekiwane rezultaty. Czas trwania zabiegu waha się od 20 do 45 minut. To chyba niewiele, aby móc cieszyć się pięknym ciałem przez kolejne miesiące prawda?

Jeśli ktoś z Was będzie szukał zabiegu to można go już wykonać w klinikach i gabinetach w Polsce. Adresy są dostępne na stronie https://schwarzy.pl/

Firma https://itpsa.pl jest wyłącznym dystrybutorem tego urządzenia.

Love Ewa 🙂