fbpx

UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

kobiecość

Wiele z nas w natłoku codziennych obowiązków zapomina o sobie. Wszystko i wszyscy są ważniejsi, tylko nie my. To błąd! Dlatego zatrzymaj się na moment, znajdź chwilę dla siebie i ponownie odkryj swoją kobiecość.

Kobiecość? Co to właściwie jest? Nie mam na to czasu. Mam tysiące obowiązków – tak dziś wiele z nas odpowiada zapytanych co robi, aby poczuć się kobieco. To smutne. Przytłoczone codziennymi sprawami zapominamy o sobie. Idziemy każdego dnia do przodu, ale czy jesteśmy zadowolone tak do końca? Mam wrażenie obserwując to co dzieje się wokół, że chyba nie. Sama złapałam się na tym, że skoro siedzę w domu, pracuję z sypialni nie muszę o siebie dbać. To cholerny błąd, który naprawiłam i do tego samego was dziś zachęcam!

kobiecość

Każda z nas ma w sobie ukrytą moc. Ukrytą siłę i piękno. Dlatego powinniśmy zadbać o ich pielęgnację. Zrobić coś dla siebie i nawet jeśli uważacie, że temat kobiecości was nie dotyczy przystanąć na moment i naprawdę zrobić coś dla siebie. Zobaczycie, jakiego od razu dostaniecie powera, poczujecie się docenione, piękne, a wtedy wszystkie niepowodzenia odejdą w zapomnienie.

Czy odkrywanie swojej kobiecości jest trudne. NIE!!! Na serio wystarczy kilka minut dziennie, kilka drobnych gestów, które zrobimy same dla siebie, aby poczuć się znów kobietą.

kobiecość

Jak odkryć w sobie kobiecość?

 1. Odpicuj swoją garderobę. Na co dzień chodzić w jeansach, albo w dresie? Blaza lub koszula oversizowa to Twoja codzienność? Spraw sobie kilka podkreślających sylwetkę t-shrirtów, kup spódnicę, sukienkę i buty na szpilce. Ubiór ma bardzo duże znaczenie dla naszego samopoczucia. Dzięki kobiecym strojom i krojom poczujesz się jak prawdziwa dama.
 2. Zrób coś ze swoimi włosami. Nie pamiętasz kiedy ostatni raz byłaś u fryzjera? Od lat farbujesz włosy tak samo i tak samo je ścinasz? Zaszalej. Zmień kolor, wyprostuj włosy. Fryzura ma duże znaczenie dla kobiety. Potrafi odmienić każdą z nas i sprawić, że będziemy czuć się po prostu świetnie!
 3. Idź na masaż. Masaż świetnie odpręża. Pozwala na moment się zatrzymać i zrelaksować.
 4. Zadbaj o swoją skórę. Nie ma nic gorszego niż przesuszona i pozbawiona blasku skóra, która sprawia, że czujemy się jak szare, zaniedbane myszki. Kup dobry balsam, krem na dzień i na noc i zadbaj o swoją skórę. Nawilżaj, peelinguj, a po tygodniu zobaczysz pierwsze efekty.
 5. Tańcz. Muzyka łagodzi obyczaje i pozwala, choć na moment zapomnieć o codziennych sprawach. Ruch z kolei pobudza nasze ciało. Podnosi ciśnienie krwi i pojawiają się endorfiny. Dlatego, jeśli tylko możesz tańcz. Nie musi być profesjonalnie, ważne, abyś się ruszała. Poznała swoje ciało i odkryła nowe pokłady energii, a można to zrobić nawet przy gotowaniu 🙂
 6. Kup sobie nową, seksowną bieliznę. Bielizna to coś najbardziej intymnego. Coś co nosimy na naszej skórze. Nawet nie wiesz jak bardzo może wpływać ona na nasze samopoczucie. Dlatego zamów sobie nowy komplet koronkowej bielizny i poczuj się naprawdę kobieco.

Dziewczyny zadbajcie o sobie. Spróbujcie odkryć swoją kobiecość, która w każdej z nas tkwi. Każda z nas ma wewnętrzną moc, siłę i piękno, które powinno ujrzeć światło dzienne. Dlatego zadbajcie o siebie, zróbcie coś dla siebie bo jeśli same tego nie zrobicie nikt wam w tym nie pomoże! Bądźcie silne, piękne i pewnie kroczcie przez świat. Tego Wam z całego serca życzę!

GIRL POWER!!!!

Love Ewa 🙂


Many of us forget about ourselves in our daily duties. Everything and everyone is more important than us. This is a mistake! Therefore, stop for a moment, find a moment for yourself and rediscover your femininity.

Femininity? What is it actually? I do not have time for it. I have thousands of responsibilities – so many of us today answer what she does to feel feminine. It is sad. Overwhelmed by everyday matters, we forget about ourselves. We move forward each day, but are we satisfied to the end? I have the impression of watching what is happening around me, probably not. I found myself that since I am sitting at home, working from the bedroom, I don’t have to take care of myself. It’s a goddamn bug that I fixed and I urge you to do the same today!

Each of us has a hidden power. Hidden strength and beauty. Therefore, we should take care of their care. Do something for yourself and even if you feel that the topic of femininity is not about you, stop for a moment and really do something for yourself. You will see how much power you will get right away, you will feel appreciated, beautiful, and then all failures will be forgotten.

Is discovering your femininity difficult. NO!!! For real, a few minutes a day is enough, a few small gestures that we will do for ourselves to feel like a woman again.

How to discover your femininity?

 1. Pimp your wardrobe. Wear jeans or sweatpants every day? Wear sweatshirt or oversized shirt your everyday life? Get yourself a few figure-hugging T-shirts, buy a skirt, dress and high heels. Clothing is very important for our well-being. Thanks to women’s costumes and cuts, you will feel like a real lady.
 2. Do something with your hair. Don’t you remember the last time you went to the hairdresser? Have you dyed your hair the same for years and cut your hair the same? Go crazy. Change the color, straighten your hair. Hairstyle is of great importance for a woman. It can change each of us and make us feel great!
 3. Go for a massage. Massage is great for relaxing. It allows you to stop for a moment and relax.
 4. Take care of your skin. There is nothing worse than dry and dull skin that makes us feel like gray, neglected mice. Buy a good lotion, day and night cream and take care of your skin. Moisturize, peel, and after a week you will see the first results.
 5. Dance. Music soothes manners and allows, at least for a moment, to forget about everyday matters. Movement, in turn, stimulates our body. It raises blood pressure and endorphins appear. Therefore, whenever you can, dance. It doesn’t have to be professional, it’s important that you keep moving. She got to know her body and discovered new amounts of energy, and you can do it even while cooking 🙂
 6. Get yourself a new, sexy lingerie. Underwear is the most intimate thing. Something we wear on our skin. You don’t even know how much it can affect our well-being. Therefore, order a new set of lace underwear and feel really feminine.

Girls, take care of yourself. Try to discover your femininity that resides in each of us. Each of us has an inner strength, strength and beauty that should see the light of day. Therefore, take care of yourself, do something for yourself, because if you don’t do it yourself, nobody will help you! Be strong, beautiful and walk confidently through the world. I wish you this with all my heart!

GIRL POWER!!!!!

Love Ewa 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aldona
Aldona
3 lat temu

Pani Ewo, skąd te piękne bransoletki, które ma Pani na ręce na ostatnim zdjęciu? Czy w Polsce można je kupić? Każda z osobna jest śliczna, ale w takim zestawieniu prezentują się bardzo ładnie. Pozdrawiam ciepło. Aldona

Ewa Szabatin
Ewa Szabatin
3 lat temu
Reply to  Aldona

Aldono bransoletki, które mam na sobie to kilka różnych modeli od różnych producentów. Dwie srebrne przywiozłam z Bali, bransoletka z cieniutkiego, różowego złota to marka Tous, a srebrna z czarnymi elementami to By Dziubeka. Pozdrawiam ciepło! Ewa

Emilia
Emilia
3 lat temu

Pięknie napisane. Powinnyśmy celebrować naszą kobiecość, powinnyśmy nauczyć się zdrowego egoizmu i zadbać o siebie. Bo gdy my będziemy szczęśliwe i zadbane, to przełoży się na całe nasze otoczenie i bliskich

Ewa Szabatin
Ewa Szabatin
3 lat temu
Reply to  Emilia

Zgadzam się z Tobą Emilio. Kobiety mają w sobie ogromną siłę i bardzo często dają z siebie mnóstwo, ale często innym, nie sobie. Zdrowy egoizm jest jak najbardziej wskazany, ponieważ jeśli my nie zadbamy o siebie, nikt za nas tego nie zrobi!