fbpx

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

rodzina jest najważniejsza

Pewnie nie raz słyszeliście, że rodzina jest najważniejsza. Jednak przytłoczeni codziennymi sprawami, gonitwą za realizacją zdań często zapominamy o tym co najważniejsze, czyli o rodzinie właśnie. Dlatego w tych dziwnych czasach, kiedy jutro jest tak niepewne, zatrzymajcie się na moment i zatroszczcie się o swoich najbliższych. Naprawdę warto!

Rodzina to największy skarb. Skarb, który każdy szczęśliwiec powinien pielęgnować i o który powinien dbać. Rodzina ma nie tylko wymiar ludzki, czyli przejawia się w obecności męża, żony, partnera czy partnerki. Rodzina ma przede wszystkim charakter duchowy. Bo nie musi być obok nas mamy, taty czy brata, aby czuć się kochanym prawda?

rodzina jest najważniejsza
rodzina jest najważniejsza

Dla mnie rodzina jest niezwykle ważna. To ona wypełnia moje życie i sprawia, że jestem naprawdę szczęśliwa i spełniona. Mam to ogromne szczęście, że oprócz własnej rodziny, którą tworzymy z Rubenem, możemy dzielić nasze radości i smutki z moją ukochaną mamą i tatą, ale też rodziną Rubena. Bardzo się cieszę, że nasza rodzina jest wielokulturowa bo to ogromna wartość myślę dla nas wszystkich.

Dlaczego w ogóle postanowiłam napisać o rodzinie na swoim blogu?

Obserwuję ostatnio z niepokojem to co dzieje się wokół nas. Jak koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Niestety te negatywne informacje są szczególnie niepokojące dla naszych rodziców, osób już starszych, które wydaje się są najbardziej narażone na zachorowanie. Na różne choroby. Dlatego szczególnie teraz powinny one czuć naszą obecność, troskę i głos rozsądku, który podniesie ich na duchu. Ja czy Ruben codziennie dzwonimy do naszych rodziców, codziennie pytamy o ich zdrowie, mówimy – kocham cię. Nawet nie wiecie, jak to jest dla nich ważne. Dla nas też. Bo oprócz tego, że mamy z Rubenem siebie nadal pamiętamy o naszych rodzicach!

Pamiętajcie, rodzice się o Was troszczyli, otaczali miłością. Czas, aby w tych trudnych chwilach i oni poczuli Waszą troskę i miłość, którą ich darzycie. Nawet nie wiecie jakie to dla nich ważne!

rodzina jest najważniejsza
rodzina jest najważniejsza

Jestem wdzięczna za moją rodzinę. Za to, że mamy z Rubenem siebie. Że udało nam się stworzyć związek oparty na prawdziwych uczuciach i zaufaniu. Nasz dom to miejsce, w którym uściski i pocałunki to codzienność. Rodzina, którą tworzymy to z kolei ogień, który pozwala nam wykuć wartości tak przydatne w naszym życiu. Wartości, które pozwalają nam spojrzeć sobie głęboko w oczy i powiedzieć – KOCHAM.

rodzina jest najważniejsza

Jedną z największych rodzinnych wartości jest bezwarunkowa miłość i przywiązanie. Nasi rodzice, ale również i my okazujemy ją sobie zawsze, kiedy tylko jest to możliwe. Możemy liczyć na uścisk każdego dnia, niezależnie od humoru czy sytuacji, w której się znajdujemy. Nawet nie wyobrażacie sobie jak zwykłe rzeczy jak pocałunek w policzek, chwycenie się na moment za ręce łączą i zbliżają nas do siebie. Dlatego, jeśli tylko możecie, okazujcie swojej rodzinie miłość. To nie wymaga wysiłku. Trzeba tylko chcieć!

Miłość i obecność rodziny to najlepsza terapia. Dlatego troszczcie się o swoich bliskich. Okazujcie im zainteresowanie i pozytywne uczucia. Bądźcie razem kiedy tylko możecie, bo nigdy nie wiecie co przyniesie nowy dzień!

Love Ewa 🙂


You probably have heard more than once that the family is the most important thing. However, overwhelmed with everyday matters and the pursuit of sentences, we often forget about what is most important, i.e. the family. Therefore, in these strange times when tomorrow is so uncertain, stop for a moment and take care of your loved ones. Really worth!

Family is the greatest treasure. A treasure that every lucky person should cherish and care for. The family has not only a human dimension. It manifests itself in the presence of a husband, wife, partner or partner. The family is primarily of a spiritual nature. Because he doesn’t have to be next to us, mum, dad or brother to feel loved, right?

One of the greatest family values ​​is unconditional love and affection. Our parents, but also we show it to ourselves whenever possible. We can count on a hug every day, regardless of the mood or situation in which we find ourselves. You can’t even imagine how ordinary things like a kiss on the cheek, holding hands for a moment connect and bring us closer together. Therefore, if you can, show your family love. It takes no effort. You just have to want!

Love and family presence are the best therapy. Therefore, take care of your loved ones. Show them interest and positive feelings. Be together whenever you can, because you never know what the new day will bring!

Love Ewa 🙂