fbpx

3 KROKI DO NATURALNEGO PIĘKNA

Regularna pielęgnacja z wykorzystaniem wartościowych kosmetyków to klucz do odkrycia wewnętrznego piękna. Marka COLWAY, ekspert w dziedzinie utrzymywania naturalnego piękna skóry proponuje trzy proste kroki, które pozwolą odzyskać piękną i zdrową skórę niezależnie od wieku. Wystarczy już tygodniowa kuracja, aby móc cieszyć się młodym wyglądem nawet po czterdziestce.

Właściwa pielęgnacja pozwala zachować piękne, zdrowe i jędrne ciało niezależnie od wieku. Z kolei pielęgnacja z wykorzystaniem kosmetyków z naturalnym kolagenem pomaga odbudować zniszczone komórki skóry przywracając im młody wygląd nawet po czterdziestce. Ja od kilku tygodni używam kosmetyków marki COLWAY, które pobudzają wytwarzanie kolagenu ustrojowego. Sprawia to, że skóra staje się bardziej gładka, jędrna i po prostu młoda.

Marka COLWAY ma w swojej gamie produkty, które jak wskazują producenci należy stosować codziennie. Tylko regularna pielęgnacja skóry twarzy sprawi, że odzyska ona utracony blask. Ja przez ostatni tydzień używałam trzech kosmetyków, które pozwoliły wyrównać koloryt mojej skóry, zmniejszyć zmarszczki i naturalnie przywrócić jędrność. Do mycia twarzy używam Kolagenowego Żelu do Mycia, a następnie nakładam Kolagen Vege. Kosmetyki te pozwalają wielokierunkowo odnowić naskórek, zabliźniają uszkodzenia skóry, działają liftingująco, ujędrniająco i antyoksydacyjnie. Skóra po ich aplikacji staje się gładka, promienna, odświeżona, nawilżona i ładnie napięta.

W wieczornej pielęgnacji oprócz wspomnianego już Kolagenowego Żelu do Mycia twarzy i Kolagenu Vege używam Ampułki Blue Diamond Spectrum. Użycie ampułek przygotowuje skórę na przyjęcie cennych dla urody i zdrowia substancji, a zaraz potem dostarcza naturalnych składników w pełnej biopotencjału formie. Skutecznie rewitalizuje i regeneruje tkankę co przekłada się na widoczne, zmiany wyglądu. Skóra staje się odmłodzona i wygładzona, a poziom tych zmian można porównać do efektów osiąganych dzięki inwazyjnym zabiegom przeprowadzanym w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Każdy zestaw Blue Diamond Spectrum zawiera dziewięć ampułek. Dwie z nich służą do peelingu enzymatycznego, który przygotowuje skórę na przyjęcie składników serum. Siedem pozostałych ampułek przeznaczonych jest do właściwej pielęgnacji. W ten sposób skóra poddawana jest dwuetapowej, intensywnej i wysoce skutecznej rewitalizacji, regeneracji i liftingowi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu bardzo skutecznych i bezpiecznych promotorów przenikania, które na krótko rozszczelniają barierę lipidową naskórka, aby składniki aktywne mogły wniknąć głęboko w skórę. Niezwykłe działanie tego produktu jest możliwe również dzięki składnikom aktywnym takim jak: lunazyna, kinetyna, kolagen, heksapeptyd-8, laktoferyna, peptyd miedziowy GHK-Cu, BeauPlex VH, kłosowiec meksykański, kwas hialuronowy, wyciąg ze świetlika. Ta gama komponentów została opracowana tak by odpowiedzieć na każdą potrzebę naszej cery i w naturalny sposób wpłynąć na jej maksymalną rewitalizację.

Skuteczność Ampułek Blue Diamond Spectrum widoczna jest natychmiast po zastosowaniu, a w ciągu kilku następnych tygodni skóra staje się coraz ładniejsza i zdrowsza. To z kolei sprawia, że skóra staje się wyraźnie młodsza. Nie wymaga, więc stosowania kosmetyków upiększających, które sprawiają zapychanie się porów przez co skóra przestaje oddychać. Tylko dzięki codziennej pielęgnacji jesteśmy w stanie zachować zdrową skórę twarzy i sprawić, że będzie ona wyglądać młodo niezależnie od wieku.

Love Ewa 😊