fbpx

SNEAKERSY IDEALNE NA CO DZIEŃ

SNEAKERSY

Sneakersy cieszą się coraz większą popularnością, już nie tylko wśród osób uprawiających sporty. Stały się elementem wielu stylizacji, w tym również biznesowych. Powód? Sneakresy są super wygodne, a dzięki zróżnicowanych wzorach czy kolorach każda nawet największa maruda wybierze idealny model dla siebie!

Sport jest ważną częścią mojego życia. Od najmłodszych lat tańczyłam, spędzałam godziny na treningach, aby osiągnąć upragnione mistrzostwo. Dziś spędzam sporo czasu na siłowni, a od czasu do czasu tańczę. W każdym z tych miejsc mam na sobie sneakersy. Najwygodniejsze buty świata!

Processed with VSCO with m5 preset

Dziś sneakersy to absolutny hit mody ulicznej. Coraz więcej osób wybiera właśnie buty sportowe. Pasują one więc nie tylko do stroju sportowego, ale też spódnic, sukienek czy garniturów. Wszystko dlatego, że buty sportowe można kupić w przeróżnych wzorach i kolorach co pozwala swobodnie łączyć je nawet z buisnessowymi stylizacjami. Ja nie raz ubrałam ulubione sneakersy do letniej sukienki czy garnituru i wiecie co? Za każdym razem wyglądały one super, a ja mogłam spędzić godziny na eventach bez obaw o ból stóp następnego dnia.

sneakersy

Wiecie skąd pochodzi nazwa sneakers?

Od zwykłych trampek osadzonych na grubej podeszwie. Te z kolei pojawiły się w świecie mody jeszcze w XVIII wieku. Jednak nazwa pochodzi od angielskiego czasownika „to sneak”, czyli skradać się. Pewnie dlatego, że ich gumowa podeszwa nie wydaje dźwięku, a poruszanie się po ulicy jest bezszelestne 🙂 Dziś wiele z tych sportowych butów ma uniwersalny fason i stylowy wygląd, ale to co jest najważniejsze to wygoda. W dzisiejszym zabieganym świecie to ona jest najważniejsza!

Sneakersy są również bardzo bezpieczne. Antypoślizgowa podeszwa w wielu modelach sprawia, że możemy biegać po deszczu bez obawy o poślizgnięcie się. Co więcej dzięki wyprofilowanym wkładkom stopy się nie przeciążają dzięki czemu możemy godzinami biegać w nich po mieście.

sneakersy
sneakersy

Jak nosić sneakersy?

Możliwości jest wiele. Sneakersy świetnie wyglądają w zestawieniu z klasycznymi jeansami i t-shirtem, elegancką koszulą, ale też dopasowanymi chinosami. Poza tym tworzą idealny duet z długą sukienką, dopasowaną spódnicą i topem jak również krótkich shortów. Ja w ostatnim czasie ubieram moje ukochane buty sportowe praktycznie do każdej stylizacji. Nawet podczas mojego ostatniego pobytu w Szwajcarii wybrałam się w nich w góry co było świetnym posunięciem.

A wy jak nosicie snakersy?

sneakersy
sneakersy

Linki do moim zdaniem bardzo fajnych butów sportowych. Może znajdziecie coś dla siebie 🙂

Love Ewa 🙂


Sneakers are becoming more and more popular, not only among people practicing sports. They have become an element of many styles, including business ones. Reason? Sneaks are super comfortable, and thanks to the various patterns and colors, even the biggest freaks will choose the perfect model for themselves!

Sport is an important part of my life. From an early age, I danced, spent hours training to achieve the desired championship. Today I spend a lot of time in the gym and I dance from time to time. I’m wearing sneakers in all of these places. The most comfortable shoes in the world!


Today, sneakers are an absolute hit of street fashion. More and more people are choosing sports shoes. Therefore, they match not only sports outfits, but also skirts, dresses and suits. All because sports shoes can be bought in various designs and colors, which allows you to easily combine them even with buisness stylizations. I have worn my favorite sneakers with a summer dress or suit more than once and you know what? Each time they looked great and I was able to spend hours at the events without worrying about my feet ache the next day.

How to wear sneakers?

There are many possibilities. Sneakers look great in combination with classic jeans and a t-shirt, an elegant shirt, but also matching chinos. Besides, they make the perfect duo with a long dress, fitted skirt and top as well as short shorts. Recently, I have been wearing my beloved sports shoes for practically every styling. Even during my last stay in Switzerland, I went hiking in them, which was a great move.

Links to very nice sports shoes in my opinion. Maybe you will find something for yourself 🙂

Love Ewa 🙂