fbpx

STWÓRZ PIĘKNY BAJKOWY ŚWIAT

piękny bajkowy świat

Piękny bajkowy świat istnieje! Co więcej każdy z nas może stworzyć swoją bajkę i żyć w niej szczęśliwie. Aby tak się stało trzeba jednak zacząć od siebie, uwolnić się od dotychczasowych przekonań, zmienić nawyki i zacząć pisać swoją bajkę na nowo. Pamiętajcie – wszystko jest możliwe!

Każdy z nas żyje w pewnym otoczeniu. Z jednej strony jest to otoczenie narzucone nam przez okoliczności, jakimi jest praca czy szkoła. Jednak tworzymy również dom, własny azyl i przestrzeń, w której spędzamy tak naprawdę większą część naszego życia. To jak on wygląda zależy wyłącznie od nas. To od nas, naszej postawy zależy czy świat który kreujemy jest piękny czy wręcz przeciwnie. Dlatego starajmy się stworzyć piękny bajkowy świat, w którym każdy z nas będzie szczęśliwy.

Uważacie, że nie każdy z nas może żyć jak w bajce. Że to nie możliwe? Otóż nie! Każdy może stworzyć własną idealną bajkę dostosowaną do naszych wyobrażeń i potrzeb. Oczywiście nie jest to proste i trzeba w tworzenie włożyć wiele pracy, ale dla wspaniałych efektów warto. A jak to zrobić? Przede wszystkim należy zacząć od siebie. Od zmiany postrzegania rzeczywistości, zmiany nawyków i sposobu myślenia. Trzeba wyjść poza schematy oraz strefę komfortu, a wtedy wszystko się uda!

piękny bajkowy świat

Przedstawiam tipy, który pomogą stworzyć piękny bajkowy świat wokół was. Sama spróbowałam. Jestem w tym procesie i wiecie co? Już widać pierwsze efekty!

Postaw na wolność. Uwolnij myśli, oczyść swój umysł i wyjdź poza dotychczasowe schematy. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że blokadę do wielu naszych działań stanowi umysł? To w nim często nieświadomie analizujemy wszystkie za i przeciw wpisując się w schematy myślowe. Dlatego, aby uwolnić się od dotychczasowych dróg myślenia i poszukać nowych warto postawić na medytację. Pozwala ona choć na moment oderwać się od codziennych schematów w głowie, uwalnia strumień myśli i otwiera nowe horyzonty. Medytacja rozwija, motywuje do działania i pozwala kreować nową rzeczywistość.

Ruch rodzi ruch. Działaj! Jeśli pozostaniemy bierni, nie będziemy robić nic, aby zmienić coś w swoim życiu to pozostaniemy w tym samym miejscu na długie lata. Chyba nikt tego nie chce prawda? Dlatego, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu przestań biadolić tylko działaj. Postaw dobie cel jaki chcesz osiągnąć i małymi kroczkami do niego dąż. Jeśli się potkniesz, przewrócisz, nie poddawaj się. Wstań. Idź dalej! Osiągnięcie celu będzie ogromną satysfakcją.

piękny bajkowy świat

Wzmacniaj więzi. Piękny bajkowy świat oparty jest na relacjach. Sama nie stworzysz szczęśliwej rzeczywistości, a nawet jeśli tak będzie to tylko na moment. Mając w swoim otoczeniu rodzinę, przyjaciół można poczuć się naprawdę szczęśliwie. To relacje, przepływające między ludźmi emocje są prawdziwą wartością. Pamiętaj! Sama wejdziesz na wysoki szczyt, ale jeśli nie będzie wokół ciebie tych, którzy będą celebrować ten cudowny wyczyn nie poczujesz pełni satysfakcji.

Nie bój się nowego. Każda zmiana jest dobra. Nie ważne czy mała, czy wielka. Każda wywala nowe emocje i daje ogromnego powera do działania. Szalenie rozwija. Oczywiście, wyjście poza strefę komfortu nie jest łatwe, przeciwnie. To cholernie trudne, bo nikt z nas nie wiem co czeka nas na nowych wodach życia. Jednak, aby się rozwijać i osiągnąć pełnię szczęścia trzeba rzucić się na głęboką wodę. Nie bój się, szybko wypłyniesz bogatsza o nowe doświadczenia.

piękny bajkowy świat

Jesteście gotowi wyruszyć w podróż? Zmienić coś we własnym życiu i stworzyć piękny bajkowy świat? Spróbujcie. Podróż, w którą się wybierzecie może naprawdę wnieść mnóstwo w wasze życie. Przede wszystkim je zmienić na lepsze. Znajdźcie swój własny sposób podróży, a zobaczycie, że efekt będzie powalający. Pamiętajcie! Robicie to dla siebie oraz swoich bliskich. Dla wspólnego szczęścia naprawdę warto się poświęcić!

Powodzenia!

Love Ewa 🙂


A beautiful fairytale world exists! What’s more, each of us can create a fairy tale and live happily in it. If you want to grant this wish you need to start with yourself, free yourself from previous beliefs, change your habits and start writing your own story again. Remember – everything is possible!

Each of us lives in a certain environment. On the one hand, it is the environment imposed on us by the circumstances of work or school. However, we also create a home, our own asylum and a space where we spend most of our lives. How it looks depends entirely on us. It depends on us, our attitude, whether the world we create is beautiful or just the opposite. Therefore, let’s try to create a beautiful fairy-tale world in which each of us will be happy.

You think that not all of us can live like a fairy tale. That this is not possible? Well no! Everyone can create their own ideal fairy tale tailored to our imaginations and needs. Of course, it’s not easy and you have to put a lot of work into creating it, but for great results it is worth it. And how to do it? First of all, you should start with yourself. From changing perceptions of reality, changing habits and way of thinking. You have to go beyond the diagrams and comfort zone, and then everything will work!

Are you ready to embark on a journey? Change something in your own life and create a beautiful fairy-tale world? Try. The journey you travel on can really bring a lot to your life. First of all, change them for the better. Find your own way of traveling and you will see that the effect will be amazing. Remember! You do it for yourself and your loved ones. It’s worth making sacrifices for common happiness!

Love Ewa 🙂