fbpx

ZADBAJ O ZDROWIE I PIJ WODĘ!

ZADBAJ O ZDROWIE I PIJ WODĘ!

Początek roku to najlepszy moment, aby zmienić coś w swoim życiu. Ja w tym roku stawiam na zdrowie i ekologię! Chcę zadbać o swoje ciało holistycznie, aby mieć siłę i energię do działania. Dlatego jeszcze uważniej będę dobierać składniki w swojej diecie, ale najważniejszym z nich będzie woda. Odpowiednie nawodnienie organizmu sprawia, że skóra wygląda zdrowo, a nam nie brakuje powera do pracy i realizacji marzeń!

Od zawsze powtarzam, że człowiek do życia potrzebuje wody. Bez niej nasze ciało po prostu wiotczeje, traci blask, a wraz z nim i my tracimy chęć do życia. Dlatego tak ważne jest picie wody, ale dobrej wody. Jednym z moich ostatnich odkryć jest woda jonizowana, która ma w sobie mnóstwo drogocennych składników i wspomaga zdrowie. To też idealny kosmetyk stosowany od pokoleń, który pozwala zadbać o świetną kondycję holistycznie. Jak? Otóż woda jonizowana alkaliczna dba o naszą skórę od wewnątrz, a woda kwaśna od zewnątrz. Ale po kolei.

Jakie są oznaki braku wody w organizmie?

Brak wody w organizmie można od razu zauważyć. Cera robi się, poszarzała, a zmarszczki i pory bardziej widoczne. Co więcej organizm przestaje funkcjonować prawidłowo, stajemy się osłabieni, trudniej nam zebrać myśli. Jesteśmy bardziej senni. Za tym idą skutki również dla kondycji naszej skóry, zwłaszcza twarzy, szyi i dekoltu, ale też włosów i paznokci, które zaczynają się łamać i rozdwajać. Stajemy się mało atrakcyjnym, pomarszczonym owocem, którego nikt nie chce. Dlatego, aby do takiej sytuacji nie doprowadzić powinniśmy pić jak najwięcej wody i korzystać z życia!

ZADBAJ O ZDROWIE I PIJ WODĘ!

Jakie cechy ma woda alkaiczna?

Woda alkaliczna neutralizuje wolne rodniki co korzystnie wpływa na stan skóry. Pozwala zapobiegać powstawaniu zmarszczek, a dzięki lepszemu ukrwieniu skóry cera staje się jasna, promienna i ujędrniona. Ponadto woda alkaiczna, usuwa z organizmu toksyny, unieszkodliwia wolne rodniki, przywraca równowagę kwasowo-zasadową, uczestniczy w dostarczaniu większe ilości tleniu do organizmu i wspomaga dostarczanie środków odżywczych. Dziewczyny czy nie brzmi to jak recepta na piękną i zdrową skórę przez cały rok? Zdecydowanie tak! Woda ma naprawdę niezwykłą moc i pozytywny wpływ na nasze zdrowie!

Jakie cechy ma woda kwaśna?

Woda kwaśna jest świetnym kosmetykiem, który należy stosować do oczyszczania włosów i skóry głowy. Ma ona mocniejsze działanie od klasycznych szamponów czy odżywek. Pozwala usunąć nagromadzone, zewnętrzne zanieczyszczenia, nadmiar sebum, ale też resztki produktów jak lakiery czy pianki do włosów. Po zmyciu włosów wodą kwaśną stają się one znacznie bardziej przyjemne w dotyku, odzyskują zdrowszy wygląd, a po niedługim czasie znika nawet problem przetłuszczania się włosów. Skóra głowy może oddychać swobodnie co ma ogromny wpływ na kondycję naszych włosów, a dalej na cały nasz wygląd!

Skąd wziąć wodę jonizowaną?

Sposobów jest co najmniej kilka. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny jonizator wody (kliknij TUTAJ). Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu sporo o nim pisałam. To niewielkie urządzenie jakim jest jonizator pozwala przygotować w domu własną wodę jonizowaną o jak już wiecie cudownych właściwościach. Co więcej, dzięki jonizatorowi pozbywacie się problemu kupowania wody w butelkach i stajecie się bardziej eko! Poza tym jonizator marki Aquator (kliknij TUTAJ) pozwala wytworzyć w warunkach domowych wodę o PH 5,5, a to oznacza, że nie musimy kupować mnóstwa kosmetyków, które pozwolą nam usunąć nadmiar sebum z twarzy czy włosów. Wystarczy, że użyjemy do tego kwaśną wodę jonizowaną, a wszystkie problemy skórne po prostu znikną!

ZADBAJ O ZDROWIE I PIJ WODĘ!

 Jonizator jest urządzeniem prostym w obsłudze i nie wymaga dużo czasu, którego przecież cały czas nam brakuje. Wystarczy wlać do niego wodę z kranu i po kilku minutach od uruchomienia się procesu elektrolizy w zależności od wybranego pH mamy gotową zjonizowaną wodę alkaliczną lub kwaśną. Proste?

Dziewczyny pamiętajcie, że wprowadzanie zdrowego codziennego nawyku – picia alkalicznej wody jonizowanej, pomoże wam zachować zdrowie. Oprócz tego optymalne nawodnienie, równowagę kwasowo-zasadową, a skórze piękny nada wygląd każdego dnia. Musimy dbać o swoje ciało holistycznie, bo tylko wtedy będziemy cieszyć się zdrowiem na długie lata! Dlatego koniecznie na listę swoich postanowień noworocznych wpiszcie – BĘDĘ PIĆ WODĘ JONIZOWANĄ, a po kilku tygodniach zobaczycie jak świetnie funkcjonuje Wasze ciało, a skóra i włosy stają się znacznie bardziej zdrowe. Chyba dla takich efektów warto prawda?

Love Ewa 😊