fbpx

PANTERKA JEST W MODZIE

PANTERKA JEST W MODZIE

Panterka to motyw, który co pewien czas powraca na światowe wybiegi. To jeden z najbardziej popularnych motywów zwierzęcych i dlatego warto go po prostu mieć!

Czy wiecie kto pierwszy wprowadził wzór panterki na światowe wybiegi? Christian Dior już w 1947 roku, gdzie wykorzystał go w sukienkach wieczorowych. Była to wtedy absolutna nowość. Jednak panterka dopiero w latach 60. przeżywała swój największy triumf i do dziś pozostała w naszych szafach. A wy macie ubrania z takim wzorem w swoich szafach? Ja mam i uwielbiam co pewien czas do nich wracać!

Ubrania w panterkę dodają charakteru stylizacjom. Najlepiej zestawiać je z gładkimi koszulkami, spodniami czy marynarkami. Jednak w przypadku tych ostatnich mogą to być też marynarki w lekką krateczkę. Wbrew pozorom takie połączenie się nie gryzie, a dodaje stylizacji oryginalnego wyglądu.

PANTERKA JEST W MODZIE

Motyw panterki można zestawić zarówno z botkami, kowbojkami, szpilkami, a nawet z butami sportowymi. To oznacza, że panterka pasuje praktycznie do każdej stylizacji, niezależnie od tego czy jest to ubranie na bardziej oficjalne wyjście czy po prostu nieformalne spotkanie w gronie przyjaciół.

PANTERKA JEST W MODZIE

Czy warto kupić płaszcz w panterkę?

Oczywiście! Taki płaszcz to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią eksperymentować z modą i bawią się najnowszymi trendami. Taki płaszcz idealnie pasuje do prostych stylizacji, dodając im charakteru. Możesz łączyć go z eleganckimi, jak i sportowymi zestawami. Dlatego, jeśli boisz się ubrać spodnie w panterkę czy bluzeczkę, płaszcz będzie w tej sytuacji idealny. Oczywiście zamiast płaszcza możesz też kurtkę w panterkę. Będziesz mogła nosić ją na co dzień do pracy w połączeniu ze sportowym obuwiem lub botkami. 

PANTERKA JEST W MODZIE

Kto może ubrać sukienkę lub spódniczkę w panterkę?

Sukienka w panterkę pasuje każdej kobiecie. Niezależnie od tego czy jesteś blondynką czy brunetką. Ten motyw po prostu dodaje urody każdemu! Możecie się zastanawiać czy panterka nie jest kiczem. Owszem, ten motyw długo był tak kojarzony, ale ilość stylizacji jakie można stworzyć jest tak duża, że o kiczu nie ma mowy! Oczywiście jeśli wybieracie panterkę pamiętajcie, że umiar jest wskazany. I tak, jeśli ubieracie sukienkę to nie wybierajcie płaszcza w panterkę. Podobnie, jeśli decydujecie się na spodnie w panterkę to wybierzcie do nich gładką bluzkę i gładki, najlepiej jednokolorowy płaszcz. Gwarantuję wam, że wtedy wasza stylizacja będzie wyglądać elegancko!

Love Ewa 🙂