fbpx

ZIMOWA MODA W KOLORZE

Moda to wdzięczny temat. To poprzez stój możemy wyrazić siebie, ale też pozwala ona na eksperymenty z różnymi teksturami czy kolorami niezależnie od pory roku. Zimowa moda nie musi być więc nudna. Wręcz przeciwnie! Zima powinna być kolorowa, zabawna i przede wszystkim ciepła. Ja tej zimy stawiam na kolory. A Wy?

Mogłoby się wydawać, że zima to nie czas na szaleństwa w modzie. To nie prawda! Każdy czas jest dobry, aby wyrazić siebie poprzez stylizację, a zima szczególnie. Dlaczego? Ponieważ chłodna, szara i ponura polska zima skłania nas do owijania się w długie szare swetry, szaliki i czapki i w taki stroju przemykamy po mokrych miejskich ulicach. Czas to zmienić. Zimowa moda wcale nie musi być szara i brzydka. Wystarczy kilka kolorowych dodatków, aby na ulicach zrobiło się po prostu kolorowo!

Ja podczas mojego ostatniego zimowego wypadu w góry zainspirowałam się pastelami. Uważam, że pastelowe odcienie pasują do każdej kobiety niezależnie od koloru włosów, oprawy oczu czy wieku. Poza tym pastelowy błękit, róż czy zieleń dodają całości stylizacji odrobiny wiosennego wyrazu i co ważne dodają energii do działania!

https://www.instagram.com/magda_molek
https://www.instagram.com/katie.one
https://www.instagram.com/kingarusin

Wiele gwiazd, ale też blogerek modowych stawia tej zimy na kolory. Ja sama w swojej zimowej szafie mam sporo ubrań w błękitnych, beżowych czy różowych odcieniach. Płaszcz czy kurtka w błękitnym kolorze idealnie pasuje do czarnej sukienki czy obcisłych spodni. Żółty sweter będzie idealnym dopełnieniem burgundowej sukienki czy koszuli. Pastelowe kolory nie tylko dodają stylizacji lekkości, ale też przełamują stereotyp smutnej i jednokolorowej zimy. Zimowa moda nie musi być nudna!

https://www.instagram.com/venswifestyle
https://www.instagram.com/rozena_ro
https://www.instagram.com/wendyslookbook

Pamiętajcie, że Nie bójcie się pastelowych kolorów. Sprawdzają się one praktycznie o każdej porze roku. Również zimą, kiedy na ulicach panuje szarzyzna. Pastele pomagają ożywić nasza stylizację, dodają energii i co więcej pasują praktycznie do wszystkiego. Dlatego jeśli zastanawiacie się czy ubrać na siebie błękitny sweter czy kurtkę to nie myślcie, tylko działajcie! Gwarantuję, że poczujecie się wspaniale, nawet w najbardziej pochmurny, zimowy dzień!

Love Ewa 🙂

brands which I wear: Moon boots: Sportofino, jeans overalls: Epuzer, coat: Bimba y Lola, bag Anya Hindmarch