fbpx

ZDROWIE UKRYTE W SHOTACH

Zdrowie jest najważniejsze! To powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Bo jeśli nie mielibyśmy zdrowia nie moglibyśmy spełniać naszych marzeń, podróżować, pracować, po prostu cieszyć się życiem. Dlatego warto pomyśleć o dobrej suplementacji, aby tego zdrowia nigdy nam nie zabrakło. A jeśli nie masz pomysłu na święta może podaruj odrobinę zdrowia swoim najbliższym? To bardzo proste!

Zdrowie daje nam mnóstwo możliwości, pozwala poznawać życie i nim się cieszyć. Ja na tym blogu powtarzam jak mantrę, że powinniśmy dbać o swoje ciało i dążyć do tego, aby było ono zdrowe. Tylko w zdrowym ciele gości pozytywny duch, który pcha nas do przodu i pomaga się rozwijać. Przynosi wielką satysfakcję i pozytywne emocje.

zdrowie

Chcę wam udowodnić, że zdrowie to nie żaden pusty slogan, ale bardzo poważna rzecz. To nasz naturalny stan i atrybut życia. Jest wyrazem równowagi naszego ciała oraz umysły. Gdyby nie to, że często sami je psujemy praktycznie nie musielibyśmy o nim myśleć. Co powoduje, że nasze zdrowie podupada? Odpowiedź jest prosta – tryb życia jaki prowadzimy, nadmiar stresu i pracy. Dlatego powinniśmy dbać o nie cały czas i absolutnie nie doprowadzić do sytuacji, w której się ono pogorszy!

zdrowie

Zdrowie ukryte w shotach

Ja jestem mega aktywną osobą. Uprawiam mnóstwo sportu, intensywnie pracuję nad tym, aby dawać wam od siebie najwięcej. Z tego powodu muszę dbać o siebie szczególnie i wiecie co nie wyobrażam sobie dnia bez suplementacji. Oczywiście takiej dodatkowej, poza dostarczaniem witamin, niezbędnych minerałów w tym co jem. Odkryłam już jakiś czas temu produkt Flexus Shots (kliknij TUTAJ) – suplement diety, który utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie kości, mięśni i chrząstki. Zawiera w sobie mnóstwo witaminy C i D, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, a ten jak wiecie jest ważny dla utrzymania zdrowych kości, ale też świetnej kondycji skóry. Innymi składnikami shotów są kwas hialuronowy i dwa składniki charakterystyczne dla chrząstki stawowej, czyli siarczan chondroityny i siarczan glukozaminy.

zdrowie
zdrowie

Witamina C zawarta w shotach pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, dziąseł, skóry, zębów i chrząstek, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Z kolei witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz utrzymaniu zdrowych mięśni, kości i zębów,

zdrowie
zdrowie

Flexus Shots (kliknij TUTAJ) to dawka niezbędnych witamin w kilku małych buteleczkach. Są one idealne do torebki czy plecaka więc można zabrać je wszędzie. Kiedy tylko nadejdzie najlepszy moment wystarczy po prostu odkręcić buteleczkę, rozcieńczyć zawartość w 1/2 szklanki wody i wypić.

Oczywiście pamiętajcie, że same suplementy nie zapewnią wam super zdrowia. Jest to tylko niezbędny dodatek, a podstawą jest cały czas prawidłowa dieta pełna wartościowych składników oraz aktywność fizyczna. O tym nie wolno zapominać!

zdrowie
zdrowie

Jeśli zastanawiacie się co podarować swoim najbliższym to może zastanówcie się nad Flexus Shots (kliknij TUTAJ). Podarowanie komuś super suplementów, które pomogą uzupełnić codzienną dietę zamiast kolejnej pary skarpet może okazać się najlepszym prezentem! Bo podarowanie komuś odrobiny zdrowia to jest coś co na pewno się przyda i co więcej można nosić je na każdą okazję! Zastanówcie się nad tym – serio!

Love Ewa 🙂