fbpx

SYPIALNIA MUSI BYĆ PRZYTULNA

sypialnia

Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy sporą część naszego życia. To tutaj się głównie relaksujemy i ładujemy nasze baterie. Warto zadbać więc o odpowiedni nastrój w sypialni, abyśmy chętni do niej wracali i potrafili naprawdę odpocząć. Moim sposobem na przytulną sypialnię są dodatki, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru i kojarzą się wypoczynkiem. Jestem ciekawa jakie są Wasze sypialnie. Może podzielicie się swoimi inspiracjami?

Sypialnia to nie tylko pokój do spania. Dla mnie to oaza ciszy, spokoju i przede wszystkim relaksu. To tutaj po ciężkim dniu pracy spędzam najwięcej czasu. Uwielbiam położyć się na łóżku, z kubkiem gorącej herbaty i po prostu zapomnieć o codziennych troskach. Jednak, aby tak było musiałam włożyć sporo pracy w stworzenie prawdziwej oazy ciszy i spokoju. Jak to zrobiłam? Zainwestowałam w ukochane dodatki!

sypialnia
sypialnia

Chyba zgodzicie się ze mną, że każda z nas ma swój własny styl, który przejawia się nie tylko w naszych stylizacjach, ale też wnętrzach. To jak wygląda nasz dom i poszczególne pokoje zależy od nas samych. Od tego czy wolimy klasyczny minimalizm, czy wręcz przeciwnie kochamy dodatki. Ja z całą pewnością należę do tych drugich 🙂 Jestem zakupoholiczką i uwielbiam drobiazgi. Dlatego w mojej sypialnia, ale też kuchni czy łazience znajduje się mnóstwo dodatków jak świeczniki, figurki, wazoniki, ozdobne lustra czy fikuśne koszyki. Uważam, że dodają one wnętrzu ciepła i sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Dom w końcu jest do mieszkania i nie może być surowe jak muzeum. Chyba się ze mną zgodzicie prawda?

sypialnia
sypialnia

Uwielbiam wszelkie dodatki, zarówno do domu jak i do stylizacji. Sporo ciekawych rzeczy przywożę ze swoich podróży. Wiele kupuję też w sklepach. Jednym z moich ulubionych jest Home&You (kliknij TUTAJ), gdzie od pierwszego wejrzenia zakochałam się w figurce Buddy, ale kupiłam też wyjątkowe wazony do kwiatów czy moje ukochane dekoracje w kształcie ananasa. Kilka dni temu zrobiłam kolejne spore zakupy, tym razem do mojej sypialni i wiecie co? Zmieniła się ona nie do poznania!

sypialnia
sypialnia
sypialnia

Co pewien czas wymieniam pościele i poduszki ponieważ moim zdaniem zużywają się one najszybciej. A że uwielbiam poduszki to nie mogłam sobie odmówić i kupić kolejne. Na Home&You (kliknij TUTAJ) znalazłam wiele świetnych powłoczek, które od razu skradły moje serce. W tej oto sposób w mojej sypialni znalazły się połyskujące, super modne srebrne oraz złote poduszki, które idealnie komponują się z moim wnętrzem. Zagłówek mojego łózka jest wykonany z aksamitu, więc idealnie pasują do niego eleganckie dodatki właśnie w kolorze złota i srebra.

Dlaczego warto wybrać złote lub srebrne dodatki?

Kolor złoty i srebrny jednym mogą wydawać się kiczowate, ale ja uważam, że w połączeniu z innymi dodatkami dodają wnętrzu luksusu i elegancji. Złoto pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Jeżeli zaplanujecie rozsądne rozmieszczenie dodatków, to na pewno nie przytłoczą one pomieszczenia. Przeciwnie rozświetlą i ocieplą ich ewentualny surowy charakter. Złoty dobrze komponuje się z pastelami, z szarym, drewnem czy betonem. Musicie jednak pamiętać, że jest on jednak dopełnieniem, ostatnim szlifem. Nie chodzi o to, aby nadać wnętrzom jakiegoś wielkiego przepychu bo to nie wygląda ładnie. Pamiętajmy, że to jest dodatek!

Srebro jest obecne w tapetach, glazurach, sprzętach AGD i oczywiście dodatkach. Dlatego moja rada jest taka, nie przesadźmy w zakupie srebrnych dodatków. Inaczej w naszym wnętrzu zapanuje niechciany do końca przepych. Srebrne wazony, świeczniki, tace czy misy bardzo ładnie odbijają światło. Kolory, które lubią towarzystwo srebra to biele i szarości, ale można je też łączyć z miedzianym lub złotym! Kilka akcentów w kolorze złota i srebra odmieni przestrzeń.

poduszka
sypialnia

Bardzo spodobał mi się też super ciepły i bardzo efektowny koc. W Home&You (kliknij TUTAJ) jest ich wiele do wyboru, ale ten przyciągnął szczególnie moją uwagę. Po prostu ma on coś w sobie i świetnie pasuje do szarych czy srebrzystych poduszek 🙂 Jak już wcześniej pisałam lubię spędzać czas w sypialni z dobrą herbatą i książką. Wtedy idealnie przydaje się ciepły koc i ten taki właśnie jest!

sypialnia

Dziewczyny pamiętajcie! Nie ma co oszczędzać na dodatkach. To one dodają wnętrzu wyjątkowy charakter, a ten jest szczególnie ważny w sypialni. Jest to pomieszczenie, które powinno być przytulne i sprzyjać wypoczynkowi. Jeśli zastanawiacie się co kupić to raz jeszcze Wam podpowiadam: piękne poduszki i ciepły koc. Ten komplet zapewnia nie tylko super relaks, ale dzięki ciekawemu designowi sprawiają, że poczujemy się naprawdę wyjątkowo. A o to chyba chodzi prawda?

Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić ciekawe dodatki, w tym też wyjątkowe kubki czy filiżanki do ukochanej herbaty, ciekawe w swoim kształcie tace czy figurki zajrzyjcie koniecznie do Home & You (kliknij TUTAJ). Gwarantuję, że znajdziecie tutaj coś dla siebie 🙂

sypialnia

Love Ewa 🙂


The bedroom is a place where we spend a large part of our lives. This is where we mainly relax and recharge our batteries. It is worth ensuring the right mood in the bedroom so that we are eager to come back to it and be able to really relax. My way to a cozy bedroom are accessories that give the interior a unique character and are associated with relaxation. I’m curious what are your bedrooms. Maybe you will share your inspirations?

Bedroom is not only a sleeping room. For me it is an oasis of peace, peace and above all relaxation. It is here that I spend the most time after a hard day’s work. I love to lie on the bed with a cup of hot tea and just forget about everyday worries. However, for that to happen I had to put a lot of work into creating a real oasis of peace and quiet. How did i do that I invested in beloved accessories!

I love all the accessories, both at home and styling. I bring a lot of interesting things from my travels. I also buy a lot in stores. One of my favorites is Home & You (click HERE), where at first sight I fell in love with a Buddha figurine, but I also bought unique flower vases or my beloved pineapple-shaped decorations. A few days ago I did another big shopping, this time in my bedroom and you know what? It has changed beyond recognition!

Every now and then I change bedding and pillows because in my opinion they wear out fastest. And because I love pillows, I couldn’t refuse myself and buy more. At Home & You (click HERE) I found many great bedding sets that immediately stole my heart. In this way, in my bedroom there were shiny, super fashionable silver and gold pillows that blend in perfectly with my interior. The headrest of my bed is made of velvet, so elegant gold and silver accessories perfectly match it.

I also really liked the super warm and very effective blanket. In Home & You there are many to choose from, but this one caught my attention especially. It just has something inside it and goes well with gray or silver pillows 🙂 As I wrote before, I like to spend time in the bedroom with a good tea and a book. Then a warm blanket is perfect and this is what it is!

Girls, remember! There is nothing to save on extras. They give the interior a unique character, and this is especially important in the bedroom. It is a room that should be cozy and conducive to rest. If you are wondering what to buy, I will tell you again: beautiful pillows and a warm blanket. This set not only ensures great relaxation, but thanks to the interesting design they make us feel really special. And this is probably the truth?