fbpx

OPALANIE MOŻE BYĆ ZDROWE!

opalanie

Opalone ciało wygląda znacznie lepiej. Jest smuklejsze, bardziej zdrowe, po prostu piękne. Jednak wakacyjna opalenizna szybko znika. Co wtedy zrobić? Pójść na solarium? Absolutnie nie! Znalazłam sposób na zdrowe opalanie i teraz mogę cieszyć się pięknym ciałem przez cały rok!

Nie znam kobiety, która nie lubi się choć trochę opalić. Ja uwielbiam, ale z zachowaniem najwyższej ostrożności! Niestety wystawienie skóry na działanie promieni UV na zbyt długo może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Skutkiem nadmiernej emisji na słońce mogą być przebarwienia, przesuszenie skóry, a w skrajnych przypadkach nawet rak skóry. Dlatego jeśli chcemy się opalać to na pewno z umiarem. Słońce poprawia nastrój i nadaje ciału piękny odcień, który sprawia, że czujemy się świetnie we własnej skórze. Niestety zawsze pamiętajcie, że opalanie może stać się niebezpieczne jeśli nie będziecie używać odpowiednich zabezpieczeń w formie kremów z filtrem!

opalanie

Co zrobić kiedy nie ma słońca?

Brak słońca nie jest problemem. Możemy mieć pięknie opalone ciało również zimą, a wszystko dzięki samoopalaczom. Ja pierwszy raz spotkałam się z takimi kosmetykami jeszcze kiedy tańczyłam zawodowo. Wtedy, aby świetnie wyglądać na parkiecie stosowaliśmy wiele trików, aby wyglądać po prostu świetnie. Jednym z nich było stosowanie samoopalaczy, które nie oszukujmy się kilkanaście lat temu nie były najlepsze. Dziś jest inaczej. Na szczęście!

Bezpieczne opalanie z Vita Liberata

Ja niedawno odkryłam świetne kosmetyki marki Vita Liberata (kliknij TUTAJ). Dlaczego zwróciłam właśnie na nie uwagę? Jak wiecie jestem freakiem dobrych produktów. Takich, które nie szkodą, są przyjazne dla naszej skóry i naszego zdrowia. I takie są właśnie kosmetyki Vita Liberata. To co mnie bardzo przekonało to ich świetna konsystencja i to w jaki sposób rozprowadzają się na ciele. Kiedyś samoopalacze pozostawiały brzydkie ślady, ale przede wszystkim średnio dobrze pachniały. W przypadku samoopalaczy Vita Liberata (kliknij TUTAJ) tych problemów nie ma. Kosmetyki bardzo łatwo rozprowadzają się po skórze, szybko się wchłaniają i co najważniejsze nie pozostawiają brzydkiego zapachu.

opalanie

Jakie kosmetyki do opalania proponuje marka Vita Liberata?

Ja w swoich testach sięgnęłam po chyba wszystkie kosmetyki do opalania od matki Vita Liberata (kliknij TUTAJ). Pierwszym z nich jest Self Tanning Gradual Lotion, czyli balsam do ciała i samoopalacz w jednym. Takie połączenie jest moim zdaniem idealne ponieważ za każdym razem kiedy sięgamy po nawilżenie skóry na przykład po kąpieli jednocześnie ją opalamy. Samoopalacz ma działanie delikatne. Opalenizna wygląda po użyciu naturalnie. Skóra jest muśnięta słońcem. Co ciekawe do tego produktu można dokupić specjalna rękawicę do rozprowadzania samoopalacza. Jak jej użyć? Zapraszam cię do obejrzenia mojego filmiku na YOUTUBE – kliknij TUTAJ.

Kolejny kosmetyk jaki przetestowałam to pianka samoopalająca. Daje one też efekt delikatnie opalonej skóry. Nakłada się ją bardzo prosto. Wystarczy nałożyć go na rękawicę i rozprowadzić po wybranej partii ciała. Kosmetyk sam w sobie jest troszkę ciemniejszy, więc przy nakładaniu od razu widać czy robimy to dobrze. Co ważne produkt ten zawiera wysoką zawartość naturalnych składników brązujących! To oznacza, że ten kosmetyk jest bezpieczny dla naszej skóry. Opalanie dzięki temu kosmetykowi jest więc bardzo proste jak nigdy dotąd.

Kolejny super produkt to podkład nawilżający i wykończeniowy w jednym. Ja uwielbiam podkłady, ale takie, które nie obciążają skóry i nie zatykają porów. Skóra pomimo nałożenia kosmetyków ma oddychać. Dzięki podkładowi Beauty Blur Skin Tone Optimizer od Vita Liberata (kliknij TUTAJ) tak właśnie jest! Ma on delikatny połysk, które rozświetlają skórę. Jest to produkt nawilżający, ale też korygujący wszystkie niedoskonałości skóry twarzy w jednym! Dla mnie super!

Jak wiecie jestem osobą bardzo aktywną. Uczestniczę w wielu eventach, jestem częstym gościem w telewizji. Na takie okazje zawsze używam kosmetyków do make-upu, które nakładam na nogi, ramiona, a nawet dekolt. Delikatny Body Blur HD Skin Finish do Vita Liberta świetnie się do tego nadaje. Przysłania wszelkie nierówności, wygładza skórę i nadaje jej oczywiście piękny, brązowy odcień. Dla mnie bomba!

Luksusowe produkty opalające od Vita Liberata są naturalne, a opalanie dzięki nim bezpieczne. Znajduje się w nich mnóstwo naturalnych składników, które są przyjazne dla naszej skóry. Praktycznie w każdym z wymienionych przeze mnie kosmetyków znajduje się masło Shea, które dodatkowo nawilża skórę. Mamy więc w jednym produkcie działanie opalające i nawilżające co zdarza się bardzo rzadko w przypadku kosmetyków o działaniu samoopalacza. Vita Liberata (kliknij TUTAJ) bije jak dla mnie inne dostępne na rynku marki!

opalanie

Dziewczyny, jeśli pragniecie mieć piękną i opaloną skórę niezależnie od pory roku to postawcie na samoopalacz. Przetestowane kosmetyki marki Vita Liberata znajdziecie w sklepie internetowym www.topestetic.pl (kliknij TUTAJ). W szybki i łatwy sposób zamówicie samoopalacz, a już na kilka dni później będziecie się mogły nim cieszy w swoim domu. Zobaczycie, że opalanie stanie się waszą ulubioną czynnością. Co ważne, będzie szybkie i przede wszystkim zdrowe dla skóry. Nie czekajcie więc dłużej i bądźcie piękne tej jesieni… a właściwie już prawie zimy 😉

Love Ewa 🙂

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat kosmetyków Vita Liberata zapraszam do obejrzenia filmiku na moim kanale Youtube (kliknij TUTAJ)

photos Karolina Roszak


The tanned body looks much better. It is slimmer, more healthy, just beautiful. However, the holiday tan quickly disappears. What to do then Go to a solarium? Absolutely not! I found a way to healthy tanning and now I can enjoy a beautiful body all year round!

I don’t know a woman who doesn’t like to sunbathe at all. I love it, but with extreme caution! Unfortunately, exposure of the skin to UV rays for too long can be dangerous to our health. Excessive sun emissions can result in discoloration, dry skin, and in extreme cases, even skin cancer. Therefore, if we want to sunbathe, it must be in moderation. The sun improves the mood and gives the body a beautiful shade that makes us feel great in our own skin. Unfortunately, always remember that tanning can become dangerous if you do not use the appropriate protection in the form of sunblock!

What to do when there is no sun?

No sun is not a problem. We can also have a beautifully tanned body in winter, thanks to self-tanning products. I met such cosmetics for the first time when I was dancing professionally. Then, to look great on the dance floor, we used many tricks to look simply great. One of them was the use of self-tanning, which, let’s face it, was not the best a dozen years ago. Today is different. Fortunately!

Safe tanning with Vita Liberata

I recently discovered great cosmetics brand Vita Liberata (click HERE). Why did I just pay attention to them? As you know, I’m a freak of good products. Those that do not harm are friendly to our skin and our health. And such are Vita Liberata cosmetics. What really convinced me was their great consistency and how they spread over the body. Once, tanning agents left ugly marks, but above all they smelled good on average. In the case of self-tanned Vita Liberata (click HERE) these problems are not there. Cosmetics spread easily on the skin, are quickly absorbed, and most importantly, do not leave a bad smell.

Girls, if you want to have beautiful and tanned skin regardless of the season, choose a self-tanner. Tested cosmetics brand Vita Liberata can be found in the online store www.topestetic.pl (click HERE). You can order a self-tanner in a quick and easy way, and a few days later you can enjoy it in your home. You will see that tanning will become your favorite activity. Importantly, it will be fast and above all healthy for the skin. So don’t wait any longer and be beautiful this fall … actually almost winter;)

Love Ewa 🙂