fbpx

BĄDŹ ZŁOTA JAK JESIEŃ

Złota jesień trwa w najlepsze. Piękna, ciepła pogoda sprawia, że czujemy nie tylko przypływ energii, ale chcemy naszą radość wyrazić strojem. Ja proponuję cudowne złote dodatki od By Dziubeka. Dzięki nim poczujemy się piękne tej jesieni!

Jesień to wspaniały czas. Przyroda codziennie zaskakuje nas ferią cudownych barw, które w promieniach jesiennego słońca wyglądają po prostu wspaniale. Jesienne słońce sprzyja spacerom i obcowaniu z przyrodą. To również czas, w którym powinniśmy maksymalnie wykorzystać cudowną aurę i naładować baterie przed zimą!

Piękna pogoda za oknem, słońce i wysoka temperatura jak na tą porę roku sprawiły, że poczułam się naprawdę wyjątkowo. Poczułam przypływ energii, ale też potrzebę połączenia się z naturą. Nie tylko myślami, ale przede wszystkim strojem. Tej pięknej jesieni warto postawić na modne kolory jak brąz czy biel, ale przede wszystkim na złoto. Złote dodatki sprawią, że nasza stylizacja nabierze wyjątkowego charakteru, a my same poczujemy się jak królowe. Przynajmniej ja się tak poczułam, choć na moment 🙂

jesień

Swoją jesienną stylizację oparłam na krótkiej, skórzanej spódniczce, białej, zwiewnej bluzce oraz wysokim kozakom. Wszystkie te elementy stworzyły stój idealny na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy ukochanym. Ja jednak nie byłabym sobą gdybym nie postawiła też na dodatki. Tym razem złote dodatki od By Dziubeka. Jeśli śledzicie mój profil to na pewno zauważyliście, że marka By Dziubeka gości przy wielu moich stylizacjach modowych. Powiem wam szczerze, że zakochałam się w pierścionkach, wisiorkach oraz kolczykach tej marki. Są one bardzo kobiece, nie przytłaczają, a co najważniejsze pasują do każdej stylizacji.

Dlaczego złoto?

Ja tym razem postawiłam na złoto, które uwielbiam. Kojarzy mi się z elegancją i sprawia, że można się w nim poczuć jak prawdziwa królowa. Oczywiście do złota trzeba się przekonać, a zdarza się często, że miłość do tej barwy przychodzi z czasem. Tak po prostu jest. Wiem po sobie. Kiedyś nosiłam mało biżuterii, którą uważałam za zbędną. Dziś chcąc się poczuć jak prawdziwa kobieta nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez kolczyków czy pierścionków. Biżuteria uzależnia, a biżuteria od By Dziubeka szczególnie!

jesień
jesień

Bransoletki to absolutny must have

Uwielbiam bransoletki i do swojej stylizacji na jesień wybrałam jak zwykle kilka modeli. Swoim wyglądem nawiązują do wakacyjnych akcentów. Pojawiają się wśród nich muszle, które kojarzą się z morzem, a mi cudownym urlopie w Tunezji czy na Bali. Inny motyw, który bardzo mi się spodobał to geometryczne wzory, ale też motyw roślinny. Te złote bransoletki świetnie wpisują się w mój styl życia i idealnie prezentują się na opalonej skórze 🙂 Oprócz bransoletek wybrałam też pierścionki. Oczywiście kilka, ale pasujących idealnie do bransoletek. Pierścionki są jak talizmany, które moim zdaniem przynoszą szczęście i pomyślność.

jesień

Wśród złotych dodatków od By Dziubeka nie mogło zabraknąć kolczyków. Dodają one kobiecości i pasują paniom, które mają krótkie jak i długie włosy. Złote kolczyki moim zdaniem rozświetlają twarz, a duże modele dodatkowo przyciągają uwagę. Ja wybrałam duże koła, które mają dodatkowy element w formie zwisającej kuli. Taki model wydłuża szyję, która wydaje się smuklejsza niż w rzeczywistości. To trik modowy dobry dla każdej kobiety 🙂

Naszyjnik, który wydłuża szyję

W mojej stylizacji nie mogło zabraknąć też naszyjnika, a właściwie kilku. Ostatnio pokochałam noszenie kilku różnych wisiorków, które choć pozornie mogą do siebie nie pasować tak na prawdę tworzą idealną całość. W ofercie By Dziubeka dostępne są różne długości naszyjników dzięki czemu każda z nas może stworzyć własną, unikalną kolekcję, w której będzie czuć się świetnie. Ja do swojej jesiennej stylizacji wybrałam wisiorki z motywem morski, ale też zwykłe łańcuszki z wzorem kwiatowym czy medalikiem. Naszyjnik wydłuża szyję przez co wydaje się ona smuklejsza.

Dziewczyny, jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo niezależnie od pory dnia czy roku koniecznie postawcie na złoto. Ten szlachetny kolor dodaje stylizacji elegancji i szyku. Poza tym idealnie pasuje do jesiennych stylizacji, ale też klasycznej, stonowane garsonki czy garnituru. Nie bójcie się też łączyć różnych kolekcji biżuterii. Teraz moda nie ma granic. A dzięki własnej kombinacji stylów wyrazicie siebie i poczujecie się wyjątkowo!

Love Ewa 🙂

Linki do biżuterii z moje stylizacji:

  1. Bransoletka sztywna Now or Never  https://bydziubeka.pl/bransoletka-obrecz-bne0036.html
  2. Bransoletka z muszlą Ocean Vibes : https://bydziubeka.pl/bransoletka-bov0046.html
  3. Bransoletka sztywna Now or Never https://bydziubeka.pl/bransoletka-obrecz-bne0043.html
  4. Bransoletka Now or Never  https://bydziubeka.pl/bransoletka-bne0027.html
  5. Pierścionek z muszlą Ocean Vibes https://bydziubeka.pl/pierscionek-zloty-z-muszla-naturalna-ocean-vibes-pov0004.html
  6. Pierścionek z perłami duży Glam Rock https://bydziubeka.pl/pierscionek-prg0040.html
  7. Pierścionek z perełką wąski Now  or Never https://bydziubeka.pl/pierscionek-zloty-z-perla-pne0003.html
  8. Pierścionek z perełką Now  or Never https://bydziubeka.pl/pierscionek-zloty-z-perla-pne0012.html
  9. Kolczyki Glam Rock https://bydziubeka.pl/kolczyki-zlote-kola-krg0377.html
  10. Naszyjnik Ocean Vibes https://bydziubeka.pl/naszyjnik-z-muszelkami-i-rozgwiazdami-ocean-vibes-nov0033.html

Golden autumn lasts. The beautiful, warm weather makes us happy. We are full of good vibes and we we want to express our joy with our styling. To add chic I suggest wonderful golden additions from By Dziubeka. Thanks to them we will feel beautiful this autumn!

Beautiful weather outside the window, sun and high temperature for this time of year made me feel really special. I felt a surge of energy, but also a need to connect with nature. Not only with your thoughts, but above all with your outfit. This beautiful autumn is worth focusing on fashionable colors like brown or white, but above all on gold. Golden accessories will make our styling take on a unique character and we will feel like queens. At least I felt so, at least for a moment 🙂

I based my autumn styling on a short, leather skirt, white, airy blouse and high boots. All these elements have created a perfect stand for a walk, meeting friends or loved ones. However, I would not be myself if I did not bet on extras. This time, gold accessories from By Dziubeka. If you follow my profile then you have certainly noticed that the By Dziubeka brand is a guest at many of my fashion styles. I will tell you honestly that I fell in love with the rings, pendants and earrings of this brand. They are very feminine, they do not overwhelm, and most importantly they match any stylization.

Why gold?

This time I bet on gold, which I love. It reminds me of elegance and makes you feel like a real queen. Of course, you have to convince yourself of gold, and it often happens that love for this color comes with time. It just is. I know after myself. I used to wear little jewelry, which I thought was unnecessary. Today, wanting to feel like a real woman I can not imagine leaving the house without earrings or rings. Jewelry is addictive, and jewelry from By Dziubeka especially!

I love bracelets and for my fall styling I chose several models as usual. They refer to holiday accents. Among them there are shells that are associated with the sea, and for me a wonderful vacation in Tunisia or Bali. Another motif that I liked very much was geometric patterns, but also a floral motif. These gold bracelets fit perfectly into my lifestyle and look great on tanned skin 🙂 In addition to bracelets, I also chose rings. Of course, a few, but perfectly matching bracelets. Rings are like talismans, which in my opinion bring happiness and prosperity.

In my stylization there could also be a necklace, actually a few. Recently, I loved wearing several different pendants, which, although seemingly may not match, really create a perfect whole. The By Dziubeka offer includes various lengths of necklaces so that each of us can create our own unique collection in which it will feel great. For my autumn styling, I chose pendants with a sea motif, but also ordinary chains with a flower pattern or a medallion. The necklace lengthens the neck making it seem slimmer.

Girls, if you want to feel special regardless of the time of day or year, be sure to put on gold. This noble color adds style and elegance. In addition, it ideally suits autumn stylizations, but also a classic, subdued suits or suit. Do not be afraid to combine different jewelry collections. Now fashion has no limits. And thanks to your own combination of styles you will express yourself and feel special!

Love Ewa 🙂