fbpx

KOMFORT SNU

Komfort jest niezwykle ważny prawie w każdej dziedzinie życia. Pozwala on poczuć się dobrze, wpływa korzystnie na samopoczucie, a nawet pozwala spokojniej zasnąć.

Każdy z nas buduje wokół siebie własną strefę komfortu. U każdego będzie ona wyglądać inaczej i inne elementy będą się na nią składać. Ja cenię sobie wygodę, lubię otaczać się pięknymi rzeczami i te staram się umieszczać wokół siebie. We własnym domu czuję się najbezpieczniej. Stawiam na dobre marki, ale wybieram często również ubrania z sieciówek. Kieruję się zasadą użyteczności, stylu i elegancji i nie zapominam o najmniejszych szczegółach. Również w swojej sypialni staram się stworzyć strefę komfortu. Pozwala mi ona wypocząć, spokojnie zasnąć i naładować baterie na kolejny dzień.

W sypialni nie tylko ważne jest to jak śpimy, na jakim materacu, w jakiej pościeli, ale też w czym śpimy. Piżama powinna być wygodna, idealnie pasować do naszego ciała oraz sprawiać, że poczujemy się w niej naprawdę świetnie. Ja od bardzo długiego czasu jestem wierna marce BOHOMOSS, dzięki której w sypialni czuję się jak królowa. Jest to polska marka, która ceni sobie wykwintność i elegancję. Piżamy tej marki są świetne gatunkowo, wykonane z najwyższej klasy satyny dzięki czemu świetnie nadają się na letnie, gorące noce.

Piżamy marki BOHOMOSS zachwyciły mnie perfekcją wykonania oraz cudownymi koronkowymi wykończeniami. Odkryłam ostatnio nowy model dwuczęściowego setu, w którym koronka tworzy zachwycający motyw na plecach oraz idealne wykończenie spodenek. W takiej piżamie można poczuć się naprawdę jak księżniczka!

Co jeszcze wpływa na komfort snu?

To w czym śpimy ma ogromne znaczenie dla naszego snu. Jednak bardzo ważne są nasze zachowania oraz przyzwyczajenia, które mogą wpływać na nasz sen. Przedstawiam wam kilka trików, które pozwolą Wam cieszyć się cudownym snem.

  • Urządź sypialnię tak, aby sprzyjała wypoczynkowi. Pomaluj ściany na spokojny kolor i zadbaj o to, aby do pokoju nie docierało światło z ulicy oraz hałas. Kup wygodne łóżko. Zimą postaraj się, aby w sypialni nie było za gorąco, a wilgotność powietrza była wystarczająca. Jeśli to konieczne zainwestuj w nawilżacz powietrza.
  • Nie ucinaj sobie drzemek w ciągu dnia. Dopuszczalna długość drzemki to kwadrans, szczególnie zalecany po dłuższym wysiłku.
  • Zmień dietę na lekkostrawną. Ostatni posiłek zjedz nie później niż 2-3 godziny przed pójściem spać.
  • W drugiej połowie dnia nie pij mocnej kawy i herbaty.
  • Wybierz się na dłuższy spacer przed snem, który pozwoli dotlenić mózg, ale też troszkę zmęczy. Nie zapominaj wywietrzyć sypialnię na kilka minut przed pójściem spać.
  • Weź ciepłą, relaksującą kąpiel z dodatkiem olejków eterycznych i posłuchaj ulubionej, odprężającej muzyki.
  • Staraj się kłaść do łóżka o tej samej  porze i zawsze wtedy, gdy naprawdę chce ci się spać. To pozwoli uregulować zegar biologiczny i wejdzie Ci w nawyk.
  • Nie oglądaj przed snem horrorów, kryminałów, które trzymają w napięciu i rozbudzają.

Komfort jest niezwykle ważny, również w sypialni. Stwórzcie swoją własną strefę komfortu, w której będziecie czuć się bezpiecznie i dobrze. Wybierajcie wartościowe i dobre gatunkowo przedmioty również do spania. Dzięki miłej w dotyku piżamie, wykonanej z wysokogatunkowych tkanin poczujecie się jak księżniczki co naprawdę wpływa na jakość snu. Wypoczynek i sen jest super ważny więc zwróćcie uwagę na szczegóły i śpijcie dobrze! Tego Wam życzę z całego serca!

Love Ewa 🙂

___________________________________________________

Comfort is extremely important in almost every area of ​​life. It allows you to feel good, has a positive effect on well-being, and even allows you to fall asleep more calmly.

Each of us builds our own comfort zone around. I value comfort, I like to surround with beautiful things and I try to place them around me. I feel safest in my own home. I focus on good brands, but I also choose clothes from high-street shops. I am guided by the principle of usability, style and elegance and do not forget about the smallest details. I also try to create a comfort zone in my bedroom. It allows me to relax, calmly fall asleep and recharge the batteries for the next day.

In the bedroom, it is not only important how we sleep, on which mattress, in what bedding, but also in what we sleep. Pajamas should be comfortable, fit perfectly into our body and make us feel really great in it. I have been faithful to BOHOMOSS for a very long time, thanks to which I feel like a queen in the bedroom. It is a Polish brand that appreciates elegance and elegance. Pajamas of this brand are great species, made of the highest quality satin, which makes them great for summer hot nights.

Pajamas by BOHOMOSS delighted me with the perfection of workmanship and wonderful lace trim. I recently discovered a new model of a two-piece set, in which the lace creates a stunning motif on the back and a perfect finishing of the shorts. In such pajamas you can feel really like a princess!

Comfort is extremely important, also in the bedroom. Create your own comfort zone in which you will feel safe and well. Choose valuable and good species also for sleeping. Thanks to the nice pajamas made of high-quality fabrics, you will feel like princesses, which really affect the quality of sleep. Rest and sleep is very important so pay attention to details and sleep well! I wish you that with all my heart!

Love Ewa 🙂