fbpx

GURMAR – SPOSÓB NA ODCHUDZANIE

gurmar

Każdy z nas chce cieszyć się piękną i zdrową sylwetką przez wiele lat. Problem pojawia się kiedy nie potrafimy sobie odmówić przysmaków, a szczególnie słodyczy. Teraz na ratunek przychodzi gurmar – super składnik o szczególnym działaniu.

Kto z nas nie zna tego uczucia, kiedy chciałby coś bardzo zjeść, ale nie może? No właśnie. Ja przyznam odmawiam sobie wielu składników, które wiem, że niekorzystnie wpływają na moje zdrowie i sylwetkę. W diecie już dawno ograniczyłam standardowy biały cukier. Jest to możliwe ponieważ na rynku dostępne jest wiele zamienników jak stevia, cukier trzcinowy czy nawet miód. Nie tak dawno odkryłam nowy super składnik – gurmar marki Boca Botanica. Dostępny jest on w szklanych słoiczkach z zawartością w kształcie tabletek. Są one łatwo przyswajalne przez organizm i mają super na zmniejszenie łaknienia na słodycze.

Boca Botanica
gurmar

Jakie właściwości ma gurmar?

 1. Blokuje odczuwanie słodkiego smaku na języku, przez co zmniejsza łaknienie na cukier.
 2. Wspiera utrzymanie prawidłowego stężenie glukozy we krwi.
 3. Pomaga kontrolować apetyt.
 4. Zawiera Chrom i kwas HCA.
 5. Jest w 100% naturalny.
 6. Wzmacnia układ immunologiczny.
 7. Wpływa pozytywnie na kondycję stawów.
 8. Wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne.
 9. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
 10. Chroni wątrobę przed szkodliwym działaniem substancji.
gurmar

Gurmar oferuje dwukierunkowy atak na jednego z największych winowajców otyłości – cukier. Po pierwsze blokuje odczuwanie słodkiego smaku na języku, przez co pomaga kontrolować apetyt na słodycze i wspomaga utratę masy ciała. Faktycznie po zażyciach tabletek z serii Fit & Detox Boca Botanica w ustach utrzymuje się słodkawy smak, który blokuje uczucie głodu. Co ważne gurmar wspiera naturalną produkcję i uwalnianie insuliny do krwiobiegu przez co pomaga zrównoważyć ilość cukru krążącego we krwi. Jednocześnie zachęca organizm do spalania zapasów tłuszczu jako paliwa przez co zaczynamy spalać zbędny tłuszczyk. Zioło jest też łagodnym środkiem moczopędnym i może pomóc w dolegliwości, jaką jest zatrzymywaniu wody w organizmie.

Boca Botanica

Jak widzicie gurmar ma mnóstwo cennych właściwości, o których cały czas niewiele osób wie. Jeśli więc macie problem z cukrem, nie potraficie odmówić sobie ciastka do porannej kawy koniecznie postawcie na gurmar od Boca Botanica. Już po kilku zażyciach poczujecie różnicę, a apetyt na słodkie zniknie podobnie jak kilka zbędnych centymetrów w biodrach 🙂

Love Ewa 🙂

________________________________________________

Each of us wants to enjoy a beautiful and healthy figure for many years. The problem arises when we can not refuse delicacies, especially sweets. Now, gurmar comes to the rescue – a super ingredient with a special effect.

Who does not know this feeling when he would like to eat something, but cannot? Exactly. I admit I refuse myself many ingredients, which I know that adversely affect my health and figure. In the diet I have long limited the standard white sugar. This is possible because there are many substitutes available on the market like stevia, cane sugar or even honey. Not so long ago I discovered a new super ingredient – the Boca Botanica gurmar. It is available in glass jars with the content in the shape of tablets. They are easily absorbed by the body and are great for reducing appetite for sweets.

What properties does gurmar have?

 1. Blocks the feeling of sweet taste on the tongue, which reduces appetite for sugar.
 2. It supports the maintenance of normal blood glucose.
 3. It helps control your appetite.
 4. It contains Chromium and HCA Acid.
 5. It is 100% natural.
 6. It strengthens the immune system.
 7. It has a positive effect on the condition of the joints.
 8. It has strong antioxidant properties.
 9. It helps to maintain the proper level of cholesterol in the blood.
 10. It protects the liver against the harmful effects of substances.

As you can see, gurmar has a lot of valuable properties that not many people know about. So if you have a problem with sugar, you can not refuse yourself a cup of coffee for the morning coffee, be sure to put on a gurmar from Boca Botanica. Already after a few times you will feel the difference, and the appetite for sweet will disappear like a few unnecessary centimeters in your hips 🙂

Love Ewa 🙂