fbpx

STAWIAM NA NATURALNOŚĆ

naturalność

Kobiecie piękno bywa ulotne. Dlatego tak ważne jest dbanie o swoje ciało, skórę, włosy i paznokcie. Trzeba jednak pamiętać o umiarze i stawiać na naturalność.

W tym roku przekroczyłam magiczną granicę czterdziestu lat. Muszę przyznać, że oprócz tego, że w moim życiu pojawiło się tak zwana „czwórka z przodu” nadal czuję się świetnie. Myślę, że ma to źródło w tym, że od kilku lat dbam o siebie, o kondycję swojego ciała, ale też o kondycję fizyczną. Przynajmniej kilka razy w tygodniu jestem na siłowni, praktykuję też jogę, a w mojej kuchni gości zdrowa i zbilansowana dieta. Wszystko to pozwala mi cieszyć się dobrą energią każdego dnia!

naturalność

Dbanie o ciało to przede wszystkim troską o kondycję skóry, włosów i paznokci po których to widać upływający czas. Dlatego w swoim codziennym rytuale piękna nie zapominam o oczyszczaniu skóry, tonizowaniu, peelingu i nawilżaniu. Dzięki tym zabiegom jest ona w promienna, zdrowa i pozbawiona większych zmarszczek. Korzystam oczywiście z zabiegów u kosmetyczki, ale nie przeginam. Stawiam na naturalność i zawsze wybieram profesjonalne gabinety jak klinika dr Beaty Dethloff, gdzie obsługa jest przeszkolona i doświadczona.

naturalność

Zabiegi jakie proponuję po czterdziestce:

  • Modelowanie twarzy nićmi liftingującymi to zabieg dzięki któremu skóra odzyskuje utracony blask. Co więcej poprawia się owal twarzy. Zabieg ten wykonuje się w celu ujędrnienia skóry.
  • Endermologia, czyli usuwanie cellulitu. Podczas zabiegu musimy ubrać się w specjalny strój tzw. endermowear. Następnie komórki ciała podczas rollowania urządzeniem wyposażonym w dwie głowice poddawane są stymulacji. Zabieg ten pomaga zredukować cellulit, wygładzić i ujędrnić skórę i oczyścić organizm z toksyn.
  • Mezoterapia kolagenowa to zabieg podczas który polega na śródskórnym podawaniu specjalnego preparat rekonstruującego i odbudowującego skórę. Dzięki zabiegowi odbudowuje się tkanka łączna, poprawia się elastyczność skóry, która też szybciej się regeneruje.
  • Kwas hialuronowy wstrzykuje się wgłąb naskórka. Dzięki temu wypełniane są zmarszczki. Skóra staje się bardziej nawilżona i gładka.
naturalność

Pamiętajcie, w każdym wieku trzeba o siebie dbać. Bez tego nasze ciało szybko się zestarzeje, a my będziemy wyglądać po prostu źle. Nie przeginajcie jednak z zabiegami kosmetycznymi, które sprawią, że będziecie wyglądać jak wamp. Naturalność jest modzie!

Love Ewa 🙂