fbpx

LILA – KOLOR NA WIOSNĘ

Kiedy na zewnątrz świecie słońce, jest po prostu ciepło to najlepszy moment, aby ubrać kolorowe stroje i cieszyć się wiosną. Lila, pastelowy róż czy jasna zieleń to moim zdaniem kolory, które w tym sezonie będą królować na naszych ulicach.

Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Wokół robi się kolorowo. Trawa jest soczyście zielona, drzewa puszczają piękne jasnoróżowe pąki, a łąki zapełniają się pięknymi różnobarwnymi kwiatami. Jest to więc najlepszy moment, aby porzucić smutne, zimowe stroje i postawić na kolor.

garnitur na wiosnę

W poprzednim sezonie instytut Pantone ogłosił kolorem roku Ultra Violet. Ten głęboki fiolet królował na wybiegach, a dodatki do domy w tym kolorze to był absolutny must have. W tym roku proponuję stylizację z troszkę jaśniejszym kolorze – lila, który symbolizuje prestiż i bogactwo, ale też mistykę czy intuicję. Wyzwala kreatywność i jednocześnie uspokaja zmysły.

Liliowy jest odcieniem fioletu, ale czasami niektóre ubrania w tym kolorze są bardziej zbliżone do odcienia niebieskiego. Obie pastelowe barwy wyglądają świetnie i idealnie sprawdzają się we wiosennych stylizacjach. Nadają im lekkości i dziewczęcego uroku. Co więcej każda z nas, nieważne czy blondynka, szatynka czy ruda w lila wygląda świetnie!

garnitur na wiosnę

Ja w swojej ostatniej stylizacji, na nagranie do telewizji wybrałam miękki i super wygodny garnitur w kolorze lila, który wypożyczyłam w E-garderobe. Idealnie pasuje on do białych szpilek w delikatny wzór i oryginalnej, brązowej torebki typu koszyk. Garnitur jest strojem biznesowym, przeznaczonym na spotkania, a dzięki liliowej barwie udało się przełamać jego sztywny i profesjonalny charakter. Spotkania biznesowe nie oznaczają, że musimy ubrać klasyczną, czarną lub granatową garsonkę czy garnitur. Jak widać liliowa stylizacja wygląda również bardzo profesjonalnie, a co więcej jest znacznie bardziej wesoła.

Dziewczyny, nie bójcie się kolorów. Nawet klasyczne stroje w innych odcieniach wyglądają bardzo profesjonalnie, a także sprawiają że czujemy się znacznie lepiej w kolorowych strojach. W końcu mamy wiosnę! Obudźmy się do kolorowego życia razem z nią!

Love Ewa 🙂