fbpx

ECO PORZĄDKI NA WIOSNĘ

wiosenne porządki

Nadeszła wiosna, czas na porządki! Tym razem nie musi być to ciężka praca. Potraktujcie sprzątanie jak zabawę. Wykorzystajcie ten czas, aby zrobić kilka skłonów więcej i od razu będzie to dla was szybki trening! Proste prawda?

Wiosenne porządki kojarzą się nam z ciężką pracą, godzinami sprzątania i kontaktu z chemią. Czas to zmienić! Udowodnię wam, że może być inaczej. Wystarczy, że potraktujesz zwykłe sprzątanie jak zabawę, a czas wykorzystasz, aby zrobić kilka przysiadów. Niemożliwe? Sprawdź jak wyglądają moje DOMOWE PORZĄDKI i obejrzyj filmik na Youtube.

wiosenne porządki

Sprzątając warto pamiętać o swoich dłoniach i zadbać o to, aby używać ekologicznych produktów również do czyszczenia. Ja niedawno odkryłam markę Mill Clean, w której ofercie dostępne są produkty do mycia i pielęgnacji domu najwyższej klasy. Co więcej wszystkie produkty są tworzone w oparciu o najwyższej jakości surowce i najnowsze rozwiązania technologiczne opracowane przez specjalistów z Centrum Badań i Rozwoju we współpracy z renomowanymi Instytutami Naukowymi. Co ważne produkty te są w 97% naturalne i biodegradowalne, więc to idealne rozwiązanie dla eco freaków!

Zawsze zwracam uwagę na to co używam, co jem, dlatego szukam też produktów do czyszczenia, które będą przyjazne środowisku. I dlatego będąc na zakupach w Kauflandzie, wybrałam do sprzątania swojego mieszkania produkty Mill Clean z linii ECO. Dostępne są produkty do mycia podłóg drewnianych, płytek czy gresu oraz osobno płyn do łazienki, umycia kuchni oraz szyb.

Jakie produkty użyłam do domowych porządków?

Do umycia podłogi użyłam Eco płynu uniwersalnego, który nadaje się do czyszczenia podłóg wykonanych z paneli, pcv, mdf, lakierowanego drewna, gresu, glazury.  Wystarczyły tylko dwie miarki na 5 litów wody i mogłam całe mieszkanie wyczyścić bez żadnego problemu! W kuchni użyłam specjalnego Eco płynu przeznaczonego do mycia blatów kuchennych, okapów, kuchenek i lodówek. Kilka kropel płynu wystarczyło, aby usunąć plamy z tłuszczu, a czyszczona powierzchnia była bez smug. Dla mnie to świetne rozwiązanie ponieważ na ciemnych blatach kiedy świeci słońce widać niestety wszystko. Po użyciu tego płynu nie było nawet najmniejszego zabrudzenia. Super! W każdym domu są też lustra, czy w przedpokoju czy w łazience. W linii Eco znalazłam płyn do szyb, który
szybko przywraca blask czyszczonym powierzchniom. Płyn nie pozostawia smug i zacieków.

Sprzątanie może być zabawą. Wystarczy kilka dobrych środków czyszczących i odrobina fantazji. Potraktujcie sprzątanie jak trening na siłowni lub zajęcia fitness. Można wykonać kilka skłonów czy przysiadów przy czyszczeniu podłogi więcej i już dbamy o nasze pośladki. Potrzebujesz wypolerować podłogę? Żaden problem. Wylej płyn na podłogę, połóż na niego ręczniki, a następnie stań na nich i w rytm ulubionej muzyki poleruj podłogę poruszając biodrami. Proste prawda? Bawcie się, a nawet się nie zorientujecie kiedy wasze mieszkanie będzie czyste, a wy poczujecie się jak po dobrym treningu!

Love Ewa 🙂

photos Karolina Roszak