fbpx

CZERWONY W RÓŻNYM WYDANIU

Czerwony to kolor kojarzony z pewnością siebie, energią i seksapilem. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą się wyróżnić, ale przede wszystkim czuć się świetnie!

Każda z nas chce się czuć dobrze w swojej stylizacji zarówno jeśli chodzi o komfort, ale też wygląd. W zależności od pracy jaką wykonujemy jesteśmy zobowiązani do noszenia mniej lub bardziej zobowiązującego stroju. W każdym jednak przypadku można dodać akcenty, które pozwolą nam wyglądać świetnie.

Ja najbardziej uwielbiam czas wakacji. Nie chodzi tutaj wyłącznie o odpoczynek, który jest oczywiście super. Jest to jednak czas, w którym mogę ubrać na siebie ulubione, ale przede wszystkim wygodne rzeczy, które nie krępują ruchów i można wykonać w nich najbardziej szalone rzeczy.

Podczas mojego pobytu świątecznego w Portugalii wybrałam może trochę kontrowersyjne połączenie pasków i kratki, ale wszystko w kolorze czerwonym. Kolor ten kojarzy mi się z wakacjami, ale też wygodą, dodaje pewności siebie i jest super seksowny. Zaskakujące jest to, że czerwień ma wiele odcieni, które z powodzeniem można ze sobą łączyć. Dlatego ja w swojej stylizacji postawiłam na intensywną spódnicę w kratkę i czerwoną chustkę w białe grochy. Do tego założyłam przewiewną bluzeczkę w paski. W stylizacji na miasto nie mogło zabraknąć oczywiście torebki. Ja wybrałam wiklinowy koszyk w kolorze czerwonym, który przywiozłam z mojej ostatniej wycieczki na Bali. To tego ubrałam wygodne buty typu espadryle w kolorze pudrowego różu.

Wszystkie te elementy, choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło do siebie nie pasujące,stworzyły interesującą, wakacyjną stylizację. Wygoda, połączona z elegancją i odrobiną ekstrawagancji (ten osiągnęłam dzięki chustce na głowie) to połączenie idealne na ciepłe wiosenne dni, ale też upalne lato.

Czerwony to kolor uniwersalny, który pasuje każdej kobiecie. Ale faktem jest, że najlepiej wyglądają w niej blondynki. Czerwień wielu kojarzy się z drapieżnością, ale przede wszystkim dodaje pewności siebie i odwagi. Czerwone dodatki pasują praktycznie do każdej stylizacji, ożywiają ją i sprawiają, że ma ona pazura. Dlatego nie bójcie się czerwieni. Noście ją dumnie, jeśli nie jako sukienka to przynajmniej postawcie na czerwone dodatki: buty, torebkę czy chustkę. Zobaczycie, że od razu poczujecie się bardziej pewne siebie i odróżnicie się w tłumie!

Love Ewa 🙂

silk blouse by Ewa Szabatin, kerchief Moschino, skirt Uterque, espadrilles CCC, basket from Bali

______________________________________________

Red is a color associated with confidence, energy and sex appeal. It’s the perfect solution for women who want to stand out, but above all feel great!

During my Easter in Portugal, I chose a somewhat controversial combination of stripes and checker, but all in red. This color reminds me of holidays, but also convenience, adds confidence and is super sexy. It’s surprising that the red has many shades that can be successfully combined with each other. That’s why I put in my styling an intense checkered skirt and a red scarf with white dots. For this I put on a breathable blouse with stripes. In my styling the purse couldn’t be missing. I choose the red wicker basket which I bought during my last trip to Bali. I also put on comfortable edpadrilles in powder pink color.

All these elements, although at first glance, might not seem to fit together, created an interesting, holiday styling. The convenience, combined with elegance and a bit of extravagance (this I achieved thanks to a headscarf) is a perfect combination for warm spring days, but also a hot summer.

Red is a universal color that suits every woman. But the fact is that the best blonde looks in it. The red of many is associated with predation, but above all adds confidence and courage. Red accessories fit to any styling, enliven it and make it have a claw. Therefore, don’tt be afraid of red. Wear it proudly.

Love Ewa 🙂