fbpx

ZWIĄZEK TRZEBA PIELĘGNOWAĆ

Kobieta najczęściej oczekuje od swojego partnera mnóstwo zainteresowania czy otrzymywania prezentów. Jednak czy nie powinno to działać w dwie strony? Mężczyzna też potrzebuje czuć, że kobieta się nim interesuje i opiekuje jednocześnie. Związek trzeba pielęgnować, inaczej się rozpadnie! Serio!

Bycie w związku to ciężka praca, ale też mnóstwo radości. Wspaniale mieć u swego boku ukochaną osobę, najlepszego przyjaciela i terapeutę w jednym. Ludzie są stworzeni do życia w parach, dlatego jeśli jesteś w związku to pamiętaj, że trzeba go pielęgnować. Podsycaj, baw się z partnerem, a zobaczysz, że będziecie na prawdę szczęśliwi!

Z Rubenem jestem już ponad 10 lat i wciąż nie możemy się sobą nacieszyć. Cały czas się zaskakujemy, wpadamy na szalone pomysły. Jednego dnia potrafimy siedzieć na kanapie przed telewizorem i zajadać hummus, a drugiego pływać na bodyboardzie w Portugalii. Emocje, zaskoczenia to podstawa naszego związku. Jeśli dobrze się ze sobą bawicie to na pewno nigdy nie będzie wam nudno!

A co w przypadku jeśli poziom zainteresowania spada? No właśnie. Wtedy zacznij działać, wyjdź z inicjatywą i zaskocz partnera! Inaczej możesz być pewna, że związek się rozpadnie – prędzej czy później tak będzie 🙁

Przedstawiam Wam moje sposoby na podsycanie związku. Wypróbowane, więc działa 🙂

Ruszcie się! Wiem, jesteście często zabiegani i jedno o czym myślicie to zlec na kanapie. Mam to samo, ale to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Ruszcie się i wyjdźcie na wspólny jogging, spacer po parku czy na siłownię. Nic nie zbliża jak wspólne spędzanie czasu!

Zaszalejcie i wyjedźcie gdzieś na spontanie! W piątek po pracy spakujcie bagaż podręczny i przemieście się na dworzec lub lotnisko. Wsiądźcie w pierwszy pociąg lub samolot LAST MINUTE i wyskoczcie na szalony weekend tak po prostu. Bez planu. Taka wspólna przygoda, podróż w nieznane bardzo zbliża. Na nowo możecie się poznać w nieoczekiwanej sytuacji i mega romantycznie spędzić czas we dwoje 🙂

Przygotujcie wspólnie wykwintną kolację. Jeśli nie che się Wam ruszyć z domu na dłużej, zróbcie wspólnie zakupy. Kupcie kilka afrodyzjaków (pisałam o nich w jednym ze swoich wpisów – kliknij w słowo AFRODYZJAK) i przygotujcie RAZEM kolację. Wspólne gotowanie jest super. Uczy podziału obowiązków, pracy wspólnie i daje mnóstwo radości. A jeśli pobrudzicie się sosem pomidorowym trudno. Będzie to pretekst żeby zrzuć z siebie ubranie 😉

Pamiętajcie, każdy związek potrzebuje odrobiny szaleństwa. Wspólne chwile, spontan i zaskoczenie to zbliża i sprawia, że w związku nie jest nudno. Starajcie się więc zaskakiwać swojego partnera. Nie pozwólcie żeby w waszym związku wiało nudą bo to prosta droga do rozpadu relacji, a tego chyba nikt z nas nie chce!

Love Ewa 🙂

photos: Justyna Gieleta