fbpx

WALENTYNKI PEŁNE SEXU

walentynki

Dziś Walentynki! Nie zapomnijcie zaskoczyć swojego partnera lub partnerki. Zainspirujcie się i sprawcie, aby w tym roku walentynki były wyjątkowe. Pełne sexu, namiętności i miłości!

Walentynki to najlepszy moment, aby przełamać siebie. Ja dziś postanowiłam złamać tabu i przekazać Wam kilka moich wskazówek na to jak rozgrzać partnera i sprawić, że dzisiejsze święto będzie trwać przez cały rok!

walentynki

Więź emocjonalna z partnerem, mężem czy narzeczonym jest szalenie ważna. Ale to nie wszystko. Nie oszukujmy się, sex jest mega ważny. To on scala związek, podgrzewa atmosferę między ludźmi i sprawia, że cały czas jesteśmy głodni siebie. Wiem, że w naszym kraju o tym się nie mówi, ale skończmy z tym. Walentynki powinny kipieć od sexu.

walentynki

Moje sposoby na rozgrzanie partnera. U mnie działają już od kilkunastu lat i jestem pewna, że zadziałają też u Was 🙂

Prowokuj słowami. Nic tak nie rozpala jak sms o treści „Ale mam na ciebie ochotę…”. SMS czy mail z podtekstem działa na podświadomość i zmysły. Ja przynajmniej raz w tygodniu wysyłam taką sprośną wiadomość do męża. To świetny wstęp do dłużej wymiany zdań oczywiście wokół seksu. Słowa potrafią uruchomić wyobraźnię, a finał takiej niewinnej pogawędki może być bardzo ciekawy…

Zaproś partnera lub partnerkę do wspólnego gotowania. Wspólne gotowanie bardzo zbliża. Obie strony stają się równoważnymi partnerami, mają swoje zadania. Możecie próbować tego co gotujecie, dotykać swoich ust palcem, łyżką. To bardzo sexy. Pamiętajcie też o dodawaniu do potraw afrodyzjaków, które rozpalają dodatkowo zmysły i smakują booosko.

walentynki

Baw się partnerem. Wystrój się w najlepsze ciuchy, ubierz szpilki i baw się. Prowokuj. Całuj go w szyję, baw się jego włosami, dotykaj w intymne miejsca. Pokazuj, że chcesz zbliżenia, ale jak facet się zbliża odepchnij go. Zajmij się na przykład czytaniem książki lub innym ulubionym zajęciem. Zobacz, że oszaleje…

Zróbcie sobie masaż. Nic nie rozbudza zmysłów jak wspólna kąpiel, a później masaż. Przed wspólną kąpielą koniecznie zadbaj o nastój. Ja rozpalam świece, rozpylam w powietrzu kadzidła. Zapach działa na zmysły. Więc zróbcie sobie masaż aromatycznymi olejkami. Poznacie w ten sposób ciało partnera, jego miejsca erogenne. Masaż może być świetną grą wstępną…

Kochajcie się nie tylko w sypialni. Nic nie pobudza bardziej niż szepnięcie do ucha partnerowi, że chce się kochać z nim tu i teraz. Zaszalejcie przynajmniej raz, a zobaczycie jakie to fascynujące. Będą na spacerze, w hotelu, czy przebieralni. To miejsca, w których może dojść do zbliżenia. Jeśli boicie się aż tak ryzykować to spróbujcie kochać się w kuchni, pod prysznicem, na podłodze… Niech nie ogranicza Was wyobraźnia.

walentynki

Nie bójcie się! Przełamcie się! Eksperymentujcie w łóżku! To wszystko sprawi, że w sypialni i w waszym związku będzie OGIEŃ. Pamiętajcie, przyjaźń z partnerem jest ważna, ale to co najbardziej nas łączy to SEX, NAMIĘTNOŚĆ i POŻĄDANIE.

Kochajcie się!

Ewa

photos Justyna Gieleta