fbpx

PIĘKNO TRZEBA PIELĘGNOWAĆ – MOJE INSPIRACJE DLA CIAŁA

Piękno jest w każdej z nas. Trzeba je tylko umiejętnie wydobyć, ale przede wszystkim pielęgnować. Ważna jest dieta pełna wartościowych składników, ale też kosmetyki, których używamy. Istotne jest więc nie tylko co jemy lecz też to czym pielęgnujemy nasze ciało.

Prawdą jest, że piękno jest w każdym człowieku. Nie ważne czy w małym czy starszym. Każdy jest piękny, ale od najmłodszych lat powinien o swoje piękno dbać. Pewnie powiecie, że to nie możliwe. Ja wiem, że jeśli tylko nauczycie się żyć zdrowo od dziecka to nawyk ten pozostanie w Was przez całe życie.

 

Ja dopiero od kilku lat staram się żyć zdrowo. Decyzja, aby bardziej zadbać o siebie spowodowała była tym, że mój organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa. Po prostu chorował, a moje wewnętrzne piękno było zaniedbane. Zaczęłam poszukiwać składników, które uleczą moje ciało i udało się. Zmieniłam dietę na wegetariańską, ale nie odmawiam sobie produktów mlecznych pochodzenia zwierzęcego. Wszystko jest przecież dla ludzi. Kiedy mój organizm potrzebuje jogurtów czy kefirów sięgam po produkty marki Krasnystaw, które bogate są w probiotyki. Te z kolei wzmacniają odporność organizmu, leczą alergie, a nawet obniżają wagę ciała. Warto więc sięgać co jakiś czas po produkty mleczne, aby wzmocnić organizm. Jeśli zastanawiacie się jak wykorzystać jogurty czy kefiry w kuchni zapraszam już w niedzielę na mój kanał na Youtube. Tam przedstawię kilka super przepisów na pyszne, lekkie i zdrowe dania 🙂

W trosce o swoje zdrowie nie zapomniałam o pielęgnacji. Zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków, które na co dzień używam. Postawiłam na naturalne składniki i od dłuższego czasu stosuję między innymi maseczki ze śluzem ślimaka. Na stałe w mojej łazience zagościły kosmetyki marki Biotaniqe, które opierają swój skład przede wszystkim na wodzie proAqua.  W przeciwieństwie do wody wodociągowej nie zawiera
pierwiastków, które mogą podrażniać skórę. Jest wzbogacona o probiotyki Lactobacillus, które wspierają pożyteczną mikroflorę skóry i tym samym hamują podrażnienia. Jeśli jesteście ciekawi, którym kosmetykom Biotaniqe szczególnie zaufałam zapraszam w niedzielę na mój kanał na Youtube.
Dziewczyny, pamiętajcie, że piękno należy pielęgnować. Nawet najmniejsza zmiana nawyków żywieniowych czy pielęgnacyjnych może przyczynić się do znaczącej poprawy naszego zdrowia i kondycji ciała. Nasze ciało musi nam służyć przez całe życie, więc w im lepszej będzie kondycji tym dłużej będzie prawidłowo funkcjonować.
Love Ewa 🙂
dress Adidas, shoes Fendi
__________________________________

Beauty is in each of us. You only have to skillfully extract them, but first of all cherish them. The diet is full of valuable ingredients, but also the cosmetics we use. So it is important not only what we eat but also what we nurture our body.

It is true that beauty is in every person. It does not matter if it’s small or older. Everyone is beautiful, but he should take care of his beauty from an early age. You will probably say that it is not possible. I know that if you only learn to live healthy from childhood, this habit will remain in you throughout your life.
I have been trying to live a healthy life for only a few years. The decision to take better care of myself was that my body began to refuse to obey. He was simply sick, and my inner beauty was neglected. I started looking for ingredients that will heal my body and succeed. I changed my diet to a vegetarian one, but I do not deny myself animal milk products. Everything is for people. When my body needs yogurts or kefirs, I reach for Krasnystaw products that are rich in probiotics. These in turn strengthen the body’s immunity, heal allergies and even lower body weight. It is worth to reach out from time to time for dairy products to strengthen the body. If you are wondering how to use yoghurts or kefirs in the kitchen, I invite you to my channel on Youtube on Sunday. There, I will present a few great recipes for delicious, light and healthy dishes 🙂
For the sake of my health I have not forgotten about care. I started to pay attention to the composition of cosmetics that I use every day. I put on natural ingredients and for a long time I have used, among others, masks with snail slime. I have been permanently in my bathroom cosmetics Biotaniqe, which base their composition primarily on water proAqua. Unlike tap water, it does not contain elements that can irritate the skin. It is enriched with Lactobacillus probiotics that support the beneficial microflora of the skin and thus inhibit irritation. If you are interested in which Biotaniqe cosmetics I particularly trust, I invite you to my channel on Youtube on Sunday.
Girls, remember that beauty should be cultivated. Even the slightest change in eating habits or care habits can contribute to a significant improvement in our health and body condition. Our body must serve us throughout our lives, so the better it will be, the longer it will function properly.
Love Ewa