fbpx

JESIEŃ NIE MUSI BYĆ NUDNA – CZAS NA PRZYGOTOWANIA

Niestety już niedługo jesień. Na szczęście nie musi być ona nudna! Wystarczy już teraz zacząć przygotowania do jesieni, a na pewno nie zaskoczy nas chłód i chandra. 

Lato zbliża się ku końcowi. Widać to za oknami, gdzie temperatury zaczynają powoli spadać, na targu pojawiły się charakterystyczne owoce, a na polach widać, że już po żniwach. Jak wiecie ja uwielbiam kontakt z naturą, więc na pewno niezależnie od pory roku będę korzystać z aktywności na powietrzu. Uwielbiam spacerować, biegać czy ćwiczyć korzystając z zewnętrznych siłowni. Jest to mój sposób na to, aby nie dać się jesiennej i zimowej chandrze. Endorfiny jakie wydzielają się podczas wysiłku sprawiają, że rzadko dopada mnie zmęczenie i depresja. Powinniście też znaleźć codziennie choć godzinę dla siebie. Udać się na spacer i obcować z naturą. Zobaczycie jak się ona zmienia i jaka jest piękna o każdej porze roku!
Ostatnio miałam szczęście, że mogłam wyrwać się za miasto. Kilka godzin na wsi sprawiło, że naładowałam swoje baterie korzystając z uroków przyrody i pięknej pogody. Spacerując po pięknych polskich polach doszłam do wniosku, że jesień nie musi być nudna! Jak to zrobić? Moim zdaniem postawić na kolorowe i szalone stylizacje.
Ja uwielbiam jaskrawe kolory. Czerwony, różowy, fioletowy to moim zdaniem odcienie, które pasują każdemu. Wystarczy tylko odpowiednia ich kompozycja w stylizacji. Co więcej takie kolory dodają energii, wyrażają nasze emocje, ale przede wszystkim podkreślają nasz dobry nastrój. Stawiając na długą suknię w jaskrawych barwach i kwiatowym wzorze nawiązałam do odchodzącego lata. Opaska na głowie dodała stylizacji nutkę boho, które uwielbiam, a białe botki to efekt mojej zabawy modą. Uwielbiam łączyć różne style, a dodanie jesiennych butów do lekkiej i zwiewnej sukienki dodało stylizacji pazura.
Stylizacjami wyrażam siebie. Kiedy jestem w świetnym humorze, mam nadmiar energii 🙂 stawiam na jaskrawe barwy. Inaczej jeśli jestem w gorszej kondycji. Wtedy ubieram stonowane rzeczy i staram się nie wyróżniać. Pamiętajcie, nasze stylizacje wiele o nas mówią. Pokazują jacy jesteśmy. Nie bójmy się wyrażać siebie, nie bądźcie szarymi myszkami. Eksperymentujcie, ubierajcie się kolorowo nawet jesienią czy zimą bo przecież nie musi być nudno!
Love Ewa 🙂
photos Justyna Gieleta, dress by Ewa Szabatin, shoes Maison Margiela, band Zara, earrings Uterque, bag Cult Gaia
_____________________________

Unfortunately, it will be autumn soon. Fortunately, it does not have to be boring! It’s enough to start preparing for autumn now, and you will not be surprised by the cold and be down in the dumps.

Summer is coming to an end. It can be seen behind the windows, where the temperatures are slowly starting to fall, the fruit market is characteristic, and the fields are visible after the harvest. As you know, I love contact with nature, so for sure regardless of the season I will be using outdoor activities. I love to walk, run or practice using the outdoor gym. This is my way not to let fall and winter chandra. Endorphins that are released during exercise make me rarely get tired and depressed. You should also find an hour for yourself, every day. Go for a walk and commune with nature. You will see how it changes and how beautiful it is at any time of the year!
Recently I was lucky to be able to break out of the city. A few hours in the countryside made me recharge my batteries using the charms of nature and beautiful weather. While strolling through the beautiful Polish fields, I came to the conclusion that autumn does not have to be boring! How to do it? In my opinion, put on colorful and crazy stylizations.
I love bright colors. Red, pink, purple are in my opinion shades that suit everyone. All you need is the right composition in style. What’s more, such colors add energy, express our emotions, but above all emphasize our good mood. Putting on a long dress in bright colors and floral pattern, I referred to the departing summer. Headband on the head added styling a note of boho, which I love, and white boots is the result of my fun fashion. I love to combine different styles, and the addition of autumn shoes to a light and airy dress adds styling to the claw.
I express myself with stylizations. When I’m in a great mood, I have excess energy 🙂 I put on bright colors. Otherwise, if I’m in a worse condition. Then I wear subdued things and try not to stand out. Remember, our stylizations speak a lot about us. They show us what we are. Do not be afraid to express yourself, do not be gray mice. Experiment, dress colorful even in autumn or winter because it does not have to be boring!
Love Ewa 🙂