fbpx

LETNI MIEJSKI STYL NIE MOŻE BYĆ NUDNY!

Lato w mieście to nie koniec świata. Trzeba umiejętnie z niego korzystać przede wszystkim tworząc własny letni styl. Cudowne miejsca i kolory na pewno dodadzą poweru i sprawią, że nie będzie nam nudno!

Warszawa to cudowne miejsce. To tutaj każdego dnia możliwe jest odkrywanie nowych miejsc, uczestnictwo w bogatej ofercie eventów czy innych wydarzeniach. Tak na prawdę Warszawa pozwala nam być sobą, wyrazić swoje ja przez zachowanie czy stylizację. Dzięki temu nie może tu być nudno!

 

Warszawa inspiruje aktorów, piosenkarzy, ale też zwykłych ludzi jak ja. Codziennie czerpię nowe pomysły z otoczenia, staram się być jej częścią nie koniecznie idąc pod prąd. Kolorowe budynki, wspaniałe otoczenie miejskich parków stają się dla mnie inspiracją do tworzenia własnych stylizacji, które dodają powera. To własnie jaskrawe barwy szczególnie latem dodają energii, a połączenie ich z naturą dodatkowo wpływa na nasze samopoczucie.
Ja postawiłam na mocne akcenty podczas mojego ostatniego warszawskiego spaceru. Zainspirowana ostrymi i energetycznymi kolorami stworzyłam niepowtarzalny look, który zaskakująco dobrze wpisał się w miejskie otoczenie. Ognista czerwień spódnicy w połączeniu z białym, lekkim topem odsłaniającym ramiona i buty na szpilce to idealne połączenie na upalne, letnie wyjście na miasto. Całość stylizacji dopełniają dodatki w stylu boho jak opaska na włosy i cudowna torebka w typie kosza (absolutny must have tego sezonu).

Inspiracji do tworzenia stylizacji można szukać wszędzie. To jest ogromną zaletą nie tylko Warszawy, ale też każdego większego miasta. Kolorowe budynki czy kwiaty dodają energii, sprawiają, że nie tylko czujemy power do działania, ale przede wszystkim wpływają na nasze samopoczucie. Ja staram się czerpać jak najwięcej z otoczenia i z natury. Przejawia się to nie tylko w moich stylizacjach, ale też w tym co jem i czym otaczam się na co dzień.

 

Dziewczyny! Rozglądajcie się wokół, a na pewno znajdziecie własną drogę do wyrażenia siebie. Nie bójcie się być sobą i ukazywać emocje swoją stylizacją. To jest na prawdę super!
Love Ewa 🙂
skirt and shoes Uterque, top Divya Nguyen, bag Cult Gaia
________________________________________________________________

Summer in the city is not the end of the world. You need to skillfully use it primarily by creating your own summer style. Wonderful places and colors will definitely add power and will make us boring!

Warsaw is a wonderful place. It is here that you can discover new places every day, participate in a wide range of events or other events. In fact, Warsaw allows us to be ourselves, to express our self through behavior or stylization. Thanks to this, it can not be boring!
Warsaw inspires actors, singers, but also ordinary people like me. Every day I get new ideas from the environment, I try to be a part of it, not necessarily going against the current. Colorful buildings, magnificent surroundings of urban parks become for me an inspiration to create my own stylizations that add a lot of powera. It’s bright colors that add energy in the summer, and combining them with nature adds to our well-being.
I put on strong accents during my last Warsaw walk. Inspired by sharp and energetic colors, I created a unique look that surprisingly well fit into the urban surroundings. The fiery red skirt in combination with a white, light top revealing the shoulders and stiletto shoes is the perfect combination for a hot summer outing to the city. The whole stylization is completed by accessories in the style of boho like a hair band and a wonderful bag in the type of basket (an absolute must have this season).
Inspiration to create stylizations can be found everywhere. This is a great advantage not only of Warsaw, but also of every major city. Colorful buildings or flowers add energy, make us not only feel the power to act, but primarily affect our well-being. I try to get the most out of the environment and from nature. This is manifested not only in my stylizations, but also in what I eat and what I surround myself with every day.
Girls! Look around you and you will definitely find your own way to express yourself. Do not be afraid to be yourself and show your emotions with your stylization. This is really great!
Love Ewa 🙂