fbpx

COOKING WORKSHOPS WITH THE STARS

Witajcie moi kochani! 
Dziś nietypowo, ale bardzo smacznie i świątecznie… Ten wpis poświęcam warsztatom kulinarnym, które miałam przyjemność moderować. Zobaczcie jak wyglądał nasz wyjazd do Puszczykowa!
Na dzień dobry przywitało nas piękne słońce i jeszcze piękniejszy hotel Hotelarnia, który rewelacyjnie wpisuje się w cudowną, leśną atmosferę tego miejsca.
Bezpieczną podróż z Warszawy do Puszczykowa zapewnił nam Nissan i zaraz po zakwaterowaniu przygotował nam wspaniałą atrakcję w postaci off road’u po okolicy! Wszystkie gwiazdy mogły przetestować samochody w nietypowych warunkach i zapoznać się z pięknym zalesionym terenem.
Po przejażdżce wszyscy wrócili do hotelu, by się przygotować do warsztatów
kosmetyczno – florystycznych, gdzie zapoznaliśmy się z marką koreańską Missha, która zachwyca różnorodnością produktów i składem. Lubię kosmetyki, które nie zawierają parabenów, bo wpisują się w moją ideologię bycia eco.
Na zdjęciach: Kamila SzczawińskaAsia BiernackaOlciaakAdrianna Palka.Jak widzicie, po własnoręcznie przygotowanych stroikach przy pomocy florystek z Usłane Różami, kosmetyki Missha wylądowały w samym środku naszych kompozycji.

Idealne na prezent!
Wszyscy poczuliśmy świąteczną atmosferę i świetnie się bawiliśmy. Po krótkim odpoczynku, gdzie każdy miał chwilę czasu dla siebie, spotkaliśmy się na wyczekiwanych warsztatach kulinarnych!
Ja powitałm gości, kucharzy, parterów, oraz gwiazdy i wreszcie zaczęła się największa atrakcja tego wyjazdu, czyli wspólne gotowanie!Z nami była również Monika Mrozowska, Sylwia Chrzanowska, Justyna Marszałkowska – Jakubik, Różena Opalińska

Dzięki takim markom jak ZepterCurver oraz OLE mogliśmy gotować, przechowywać żywność oraz  komponować dania z włączeniem oliwek czy moich ukochanych suszonych pomidorów.

 

Ma Tata ( zobaczcie jego cudną stronę ) z wielką radością wczuł się w rolę kucharza, a marka Cenos pomogła w przygotowaniu zdrowych węglowodanowych dań! Dziękujemy!

 

Z cudowną Różeną Opalińską przygotowywałyśmy sałatkę ze śledzia z ziemniakami, kaparami i cebulą. Zobaczcie też LizatasteMagda Antosiewicz, Kasię, w kulinarnej akcji!

Z nami były również wspaniałe produkty z ulubionych firm: KrasnystawBaziółka oraz Semco.

Po warsztatach mogliśmy porobić sobie wspólne zdjęcia, a po chwili wreszcie zasiąść przy wspólnym stole i skosztować własnoręcznie przygotowanych pyszności!

Ja od siebie chciałam podziękować za zaproszenie i zaufanie portalowi All About Life! Dziewczyny; Patrycja i Elwira I LOVE YOU!
Dziękuję też cudowne prezenty od TousInka,VitaxFiskarsMedia RodzinaEgmont.

A na koniec przepis, którego nauczyłam się podczas warsztatów!

 

 Wymoczonego w wodzie śledzia, kroimy na
cienkie kawałki.
  Uprzednio ugotowane ziemniaki w
mundurkach, obieramy ze skórki i kroimy w cienkie talarki.
    Przygotowujemy czerwoną cebulę w pół
księżyce, zalewamy wrzątkiem, a następnie po 5 minutach cedzimy i skrapiamy
octem Bianco.

  Ogórka kwaszonego obieramy ze skórki i
kroimy w kostkę. Obieramy jabłko i kroimy w drobną kostkę.
·  Następnie przygotowujemy sos czosnkowy
[jogurt, śmietanka szczecinecka, majonez i serek homogenizowanego]. Składniki
łączymy z dodatkiem świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Dodajemy zmiażdżone
ząbki czosnku. Sos łączymy z ziemniakami, jabłkiem i cebulą czerwoną.

 

   Sałatkę przygotowaną wcześniej podajemy
na talerzu w formie pierścienia z przygotowanym wcześniej śledziem i z
dekoracją z przypraw: sól, pieprz, rukiew wodna.
Smacznego!
Love, Ewa