fbpx

MY BOHO STYLE

Ach te pochmurne dni…
Zanim zupełnie utoniemy w puchowych kurtkach i kożuchach mam dla Was jeszcze kilka wczesno-jesiennych stylizacji, zrobionych, gdy pogoda jeszcze dopisywała… Zobaczcie jedną z nich!

Nie za często widzicie mnie w takim stylu, ale powiem Wam szczerze, że czułam się w tej stylizacji cudownie!!! Muszę częściej nosić takie sukienki! Im jestem starsza tym bardziej doceniam kobiecy styl. Kiedyś sukienki tego typu mnie nie kręciły, dziś pokochałam boho, kwiatkowe i zwiewne kiecki  na dobre! Lubie je łączyć z nieoczywistymi dodatkami i dodawać im pikanterii. Lekka sukienka, ciężki kozak, lub nawet płaski but np. martens!

Uwielbiam modę, kocham się stroić i wyszukiwać nowe połączenia. Dbam o to by dobrze wyglądać i czuć się wyjątkowo! Od dziecka kombinowałam… By odróżniać się od innych kupowałam używane ciuchy z mamą na targu w ogródku Jordanowskim na Saskiej Kępie. Nie było nas stać na drogie marki, ale w sumie dzięki temu nauczyłam się szukać, być kreatywna i robić  coś z niczego!
Dziś też lubię łączyć dobre rzeczy z tymi tańszymi, z sieciówek lub z second handów… Nie sztuką jest mając pieniądze wyglądać dobrze, ale to mało kreatywne. Sztuką jest wyglądać ciekawie, gdy mamy ich mniej, wtedy musimy pogłówkować! A ja lubię myśleć… 🙂 Tak samo jak o strój, dbam o swoje zdrowie i sylwetkę, bo dla mnie to tworzy nierozłączną całość. Mam jedno życie i chcę go przeżyć będąc piękna, zdrowa, pełna energii i zawsze dobrze ubrana! Taki jest plan! 🙂
A Wy co o tym sądzicie? Warto zaprzątać sobie głowę jedzeniem, sportem i ciuchami?
Czy dla Was to puste i mało wartościowe?
Dziś połączyłam sukienkę z Zary z butami Isabel Marant z second hand’u oraz torebką Zac Posen oraz opaską z jakiegoś sklepu z tanią biżuterią. Mam nadzieję, że tak jak ja pokochacie taki klimat I dacie fajny komentarz na Instagramie!
Zpraszam serdecznie!
Love, Ewa

 

dress ZARA, shoes Isabel Marant – second hand Komis LABEL, bag Zac Posen
_______________________________
Oh, these cloudy days …
Before we completely drown in down jackets and sheepskin I have for you some early-autumn stylings, that I prepared when the weather was still nice…
Check one of them!
 
You do not often see me in such styl but I will tell you honestly that I felt in this styling wonderfully !!! I need to wear such dresses more often! The older I get the more I appreciate feminine style. Some time ago this style did’t do much to me, but now I fell in love boho, floral and flowing dresses for good! I like to combine them with non-obvious accessories and add spice them up a bit. Wavy dress, heavy boots, or even flat shoes for eg. martens!
 
I love fashion, I love to dress and look for new sets and combinations. I take care how I look and want to feel special! Since childhood I combined different clothes with each other … To distinguish myself from others I bought used clothes with my mom at a market in the Jordanowski garden in Saska Kępa. We could not afford expensive brands, and in the end I have learned to be creative and do something form nothing!
Today I also like to combine good brands with those cheaper ones, with cheaper or with second hand pieces… There is no problem, when having money, to look good, but it’s not very creative. The trick is to look interesting when we have less cash, then we have to think harder! And I like to think … 🙂 Just like the clothes I wear I care also about health and my body shape, because for me it creates an inseparable whole. I have one life and I want to live it beautiful, healthy, full of energy and always dressed well! That’s the plan!
 
And what do you think? Do you think caring about healthy food, sports and clothing 
is empty and worthless?
 
Today I combined a Zara dress with Isabel Marant shoes from second hand, Zac Posen handbag and a hairband from a shop with cheap jewelery stuff.
 I hope you like this kind of atmosphere and you give me a cool comment on Instagram!
 
Thank you very much!
Love, Ewa