fbpx

24 H WITH ME

Witam Was kochani na moim blogu! Dziś spędzicie ze mną 24H! Co Wy na to?
Mam nadzieję, że choć w minimalnym stopniu zainspiruję Was do wprowadzenia zdrowych zmian w Waszym życiu! 

7:35  dzwoni budzik, zazwyczaj jednak włączam drzemkę i wstaję z łóżka 15 minut później. Jeśli mojego męża nie ma ze mną w Warszawie to zawsze rano dzwonimy do siebie na face time, żeby się zobaczyć i powiedzieć sobie HELLO i I LOVE YOU. 🙂 ( Żyjemy w dwóch krajach od 8 lat i dzielimy ten czas na Warszawę oraz Szwajcarię )
8:10 – myję zęby i włączam czajnik by przygotować moją ciepłą wodę z sokiem z połowy cytryny ( to mój poranny rytuał ), bo ciepła woda z cytryną alkalizuję, oczyszcza, pobudza organizm do działania i dostarcza mnóstwo witaminy C! W tym samym czasie szykuję śniadanie, czyli zielony koktajl, owsiankę lub jaglankę z owocami i czarną kawę.
Podczas śniadania postuję na Instagramie lub Facebook’u i przeglądam swojego bloga.
8:45 – lecę pod przysznic. Zazwyczaj trwa to 10-15 min. Używam tylko naturalnych mydeł w kostce, nigdy płynów do kąpieli. Po kąpieli koniecznie olejek polskiej marki Orientana lub balsam do ciała Biotherm. Ulubionym żelem do mycia twarzy jest kolagenowy firmy Colway. Czasem stosuję płatki peelingujące do twarzy firmy Neogen. Później dowolna woda micelarna, krem pod oczy i na twarz marki SkinCeuticals.
Make up robię w 5 min, podkładu nie używam, a jesli bardzo potrzebuję to w tyej chwili zakochałam się w podkładzie typu  cushion marki Dior. stosuję puder mineralny Guerlain Meteorites, bronzera i nawilżającej szmnki.

 

9:25 – wychodzę z domu na jogę lub do siłowni. Po godzinie lub półtorej ćwiczeń, jeśli mam czas to wracam do domu, by wziąć szybki przysznic i się przebrać, albo robię to na miejscu.

 

 
 
 
11:00 – piję sok z Juicy Jar lub łapię w biegu owoc
11:30 – 14:00 – jadę po materiały na kolejną suknię taneczną, ślubną lub wieczorową i odwiedzam moja krawcową, gdzie omawiam projekty. Często w tych godzinach odbywają się też przymiarki.
14:30 – to mój czas na lunch, który jeśli mam czas przygotowuję sama w domu. Wówczas jest to sałata z awokado i leczo warzywne, albo do wyboru kasza jaglana z warzywami, makaron bezglutenowy z pomidorami i pesto, zupa krem.Jeśli nie mam czasu to jem lunch w ulubionej wegańskiej restauracji Think Love Juices lub Raj w Niebie. 

DOM

RESTAURACJE

15:30 – jestem pochłonięta swoim nowym autorskim projektem FIT FASHION FREAK; przygotowuję nowe posty na mojego bloga, robię zdjęcia, obrabiam filmiki i odpowiadam na maile oraz wiadomości na ig i fb
17:00 – zaczynam spotkania dotyczące nowych fit projektów, bo od długiego czasu interesuję się zdrowym stylem życia i szykuję imprezę, która ma na celu promowanie ruchu, odpowiedniego odżywiania i czystego życia.

19:00  – lecę do Mamy, żeby oddać jej sukienkę do zdobienia i omawiam kolejne ręczne zdobienia, które mama dla mnie wykonuje.
20:00 – 21:00 – czasem, gdy mam energię, a mąż jest w Warszawie idę z nim na spacer, albo pracuję jeszcze na komputerze szukając modowych inspiracji oraz zdrowych przepisów.
21:00 – to lekka kolacja w formie jajek z awokado, pomidorów z cebulką, lub kalafiora z pieca i herbaty rooibos.
22:00 – 24:00 – to czas na książkę o zdrowym odżywianiu Kimberly Snyder lub serial na Netflix i przytulanie, albo do Rubena, albo do misia 🙂
24:00 – zmywam makijaż płynem miceralnym i nakładam serum w formie suchego olejku Colway, krem pod oczy i na twarz. Gdy jestem już w łóżku, przed samym zaśnięciem często smaruję twarz i dekolt jeszcze naturalnym olejniem z migdałów.
DOBRANOC
__________________________________
Hello my dear friends on my blog! Today you will be with me for 24H! What do you say?
Hopefully, though, I will at least inspire you to make healthy changes in your life!
 
 
7:35 – the alarm clock rings, but I usually turn on the snooze and get up from the bed 15 minutes later. If my husband is not with me in Warsaw, we will always call ourselves face-time in the morning to see and say HELLO and I LOVE YOU. 🙂 (We live in two countries for 8 years and we share our time between Warsaw and Switzerland)
 
8:10 – I brush my teeth and turn on the kettle to prepare my warm water with half of lemon juice (this is my morning ritual), because warm water with lemon alkalize, purifies, stimulates the body to act and delivers plenty of vitamin C! At the same time I prepare breakfast, a green cocktail, porridge or fruits and black coffee.
At breakfast I post on Instagram or Facebook and browse my blog.
 
8:45 – I’m rushing to take shower. It usually takes 10-15 minutes. I only use natural soaps, never bath liquids. After bath, it is necessary to use the orientana oil or biotherm body lotion. My favorite gel for facial cleansing is Colway’s collagen gel. Sometimes I use Neogen’s face peeling flakes. Later I use any micellar water, Sensai eye cream and SkinCeuticals brand face cream. 
 I do make up in 5 minutes, do not use primer, and if I really need it, in that moment I fell in love with the cushion from Dior. I use a mineral powder Guerlain Meteorites, bronzer and moisturizing lip balm.
 
9:25 – I go out of the house to do yoga or to the gym. After an hour and a half of exercise, if I have time, I will come home to take quick shower and change, or do it on the spot.
 
11:00 – I drink Juicy Jar juice or catch fruits in the run
 
11:30 – 14:00 – I go to buy material for another dance, wedding or evening dress and visit my tailor where I discuss designs. Often, during these hours I do fittings too. 
 
2:30 pm – it’s my lunch time, which if I have time to prepare myself at home. Then it is  lettuce with avocado and veggies from the oven, or a choice millet with vegetables, gluten-free pasta with tomatoes and pesto or a cream vegetable soup. If I do not have time then I eat lunch at my favorite vegan restaurant Think Love Juices or in lovely Paradise in Heaven.
 
15:30 – I’m absorbed in my new FIT FASHION FREAK project; I create new posts on my blog, make photos, work on videos and reply to mails and messages on ig and fb.
 
17:00 – I am starting meetings on new fit projects because I have been interested in healthy lifestyles for a long time now and I am preparing a party that aims to promote movement, proper nutrition and clean living.
 
19:00 – I’m going to Mom to give her a dress to decorate and discuss the next handmade decorations that my mom does for me.
20:00 – 21:00 – sometimes when I have energy and my husband is in Warsaw I go with him for a walk, or I’m still working on the computer looking for fashion inspirations and healthy recipes.
 
21:00 – a light dinner in the form of eggs with avocados, tomatoes with onion, or roasted cauliflower and rooibos tea.
22:00 – 24:00 – It’s time for a book about healthy eating Kimberly Snyder or a series on Netflix and hugs, or to Ruben, or to a teddy bear 🙂
24:00 – I wash my make-up of with micellar liquid and apply serum in the form of dry  essential oil from Colway, I put my eye and face cream. When I am in bed, before falling asleep I often grease my face and neckline with natural almond oil.
 
GOOGNIGHT