fbpx

ZADBAJ O SKÓRĘ JESIENIĄ

No i mamy jesień! Gdyby była pełna słońca oraz pomarańczowych drzew to bym ją kochała! Kolory są przepiękne, a sezonowe jedzenie w tym okresie wyśmienite (dynia, grzyby itp.). Taką złotą jesień akceptuję i z taką się chętnie zakoleguję. 

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze po lecie czuję, że potrzebuję zadbać o nawilżenie mojej skóry. Uwielbiam słońce i mimo to, że wiem o skutkach ubocznych opalania, to zawsze lubię złapać trochę koloru (z filtrem 50) oraz witaminy D! Niestety ukochane słońce mocno wysusza moją skórę.
 Wiem też, że niedługo włączymy kaloryfery, co jeszcze gorzej wpłynie na moją cerę.
Dlatego zaopatrzyłam się w tym sezonie w dobre i sprawdzone przeze mnie naturalne kosmetyki polskiej marki ORIENTANA.
Po pierwsze pokochałam dwie nowe rzeczy do demakijażu; piankę do mycia twarzy i odżywczy bio olejek do demakijażu oraz witamnę C z morwą. To zupełnie dla mnie nowe produkty, bo do tej pory kupowałam kremy, olejki i masła do ciała, peelingi oraz ukochaną maskę ze śluzu ślimaka. Muszę Wam powiedzieć, że to wielka przyjemność używać tych pięknie pachnących naturalnych kosmetyków. Nie zawsze udaję mi się uniknąć chemii, ale staram się by było jej jak najmniej w moich kosmetykach, w moim jedzeniu. w moim życiu…
Dlatego kiedy tylko mogę to sięgam po produkty ekologiczne i zdrowe.
Orientana to bardzo dobra firma, która ma na uwadze nasze zdrowie. Jestem zachwycona jakością, a świadomość tego, że noszę na sobie zdrowy krem bez parabenów poprawia moje samopoczucie.
A Wy jakich kosmetyków używacie? Lubicie te naturalne, czy może nie jest to dla Was ważne?
Ja zawsze wybieram ZDROWIE!
Zobaczcie inne cudowne rzeczy które pojawiły się w mojej łazience!
Love, Ewa
NAWILŻAJĄCA BIO PIANKA DO MYCIA TWARZY
OLEJEK DO CIAŁA O PIĘKNYM ZAPACHU
KREM DO TWARZY
SERUM DO TWARZY 
_______________________________
And we have autumn!
If it was full of sun and orange trees I would love it! The colors are beautiful, and the seasonal food in this period is exquisite (pumpkin, mushrooms, etc.). I accept this golden autumn and with such I willingly become friends. 
 
I do not know how about you, but I always feel that after the summer that I need to take care of my skin moisturizing. I love the sun and although I know about side effects of tanning, I always like to catch some color (with filter 50) and vitamin D! Unfortunately, my beloved sun hardly dries my skin.
 I also know that we will soon turn on the heaters, which will further affect my skin.
That is why I have bought this season good and tested natural cosmetics of Polish brand called ORIENTANA. First, I fell in love with two new things; facial cleansing foam, bio-oil for make-up remover and vitamin C with mulberry. These are new product for me, because until now I have bought creams, oils and body lotions, body peels and a beloved face mask. I must say that it is a great pleasure to use these beautifully fragrant natural cosmetics. I’m not always going to avoid chemicals, but I try to avoid it as much as possible in my cosmetics, in my food, in my life…
So whenever I can reach for organic and healthy products I do so. 
Orientana is a very good company that takes care of our health. I am delighted with the quality and the fact that I wear a healthy cream without parabens improves my mood.
 
And what cosmetics do you use? Do you like the natural, or is it not important to you?
 
I always choose HEALTH!
Love, Ewa