fbpx

LEMON GIRL

Zdecydowałam się na wakacyjny post pomimo fatalnej pogody, ponieważ czuję, że potrzebujecie pozytywnej energii! Dlatego właśnie teraz, w okresie przejściowym, wasz organizm domaga się dużej dawki witaminy C! 

Czy pamiętacie o odpowiedniej suplementacji?
Ja mam swój naturalny przepis na zdrową jesień bez kataru!
Gdy parę lat temu zaczęłam się interesować zdrowym stylem życia, przeczytałam o niesamowitym działaniu ciepłej wody z cytryną pitej rano przed śniadaniem. Natychmiast wprowadziłam to w życie i już po ok 2 tygodniach stało się nawykiem. Dziś nie potrafię rozpocząć dnia bez kilku łyków mojej wody! Po pierwsze do duża dawka witaminy C, po drugie woda z cytryną działa oczyszczająco i alkalizuje organizm. Pobudza do życia i działa jak kawa! Polecam Wam wprowadzenie tego magicznego napoju w Wasze życie i obiecuję, że po kilku tygodniach poczujecie różnicę w samopoczuciu, zobaczycie ładniejszą cerę i dostaniecie kopa energetycznego!
Przy okazji moje sylizacja to spodenki dżinsowe z wysokim stanem (jak wiecie to w tym sezonie najmodniejszy fason), które kupiłam w Zarze jakiś czas temu, super fajne body/kostuim z pięknymi paseczkami marki Bloch oraz plastikowa siatka kupiona w sklepie z pamiątkami w Portugalii.
Całość dopełnia czapka z dziurkami marki Diesel.
Lubię połączenie body + dżinsy lub szorty z wysokim stanem w klimacie lat 90′!!! Przypomina mi się podstawówka i Cindy Crawford! :)A Wy jakie dżinsy nosicie?
Love, Ewa

Photo. Ruben Rodrigues
shorts Zara, body Bloch, cap Diesel