fbpx

MY FAVOURITE „HEALTHY” BOOKS

 

Od kilku lat interesuje mnie zdrowy styl życia.
Czas, który wywarł na mnie duży wpływ i zmienił mój styl życia (nie myśl, że to dieta), był wtedy, gdy poszedłem do lekarza, który stosuje niekonwencjonalne metody leczenia.


Poszłam z ciekawości. ponieważ potrzebowałam zmiany i oczyszczenia. Pan Janek zaproponował mi trzy miesięczną kurację – odstawienie mięsa, ryb, jajek oraz glutenu.

Poczułam się lepiej, lżej i zamiast trzech miesięcy, porzuciłam jedzenie białka zwierzęcego na cały rok. Po pewnym czasie wróciłam do ryb i jajek, ale w niewielkich ilościach.

Szperając w internecie wpadłam na stronę Kimberly Snyder i zachwyciłam się jej wiedzą, pięknem oraz niesamowitą energią. Zdecydowałam się na kupienie jej książek THE BEAUTY DETOX  i dokształcenie się w temacie zdrowego wegetariańskiego lub nawet wegańskiego jedzenia.

Dzięki Kimberly poznałam takie produkty jak nasiona chia, nasiona konopii, owoce goji i wiele innych wartościowych produktów, o których nigdy wcześniej nie słyszałam.
Codziennie rano piję ciepłą wodę z cytryną i staram się jeść jak najwięcej owoców i warzyw. Pokochałam zielone koktaile. Dowiedziałam się jak jeść by zachować odpowiednie PH w naszym organizmie. Pochłonęłam obie ksiażki bardzo szybko, a teraz wracam do nich prawie codziennie.
Ostatnio nabyłam polską wersję mojej Kimberly, czyli książkę Beaty Sokołowskiej „ALKALICZNY STYL ŻYCIA”. Dopiero zaczynam ją czytać, ale już gorąco ją Wam polecam!!!
Sam tytuł wciąga, a zdjęcie owoców i warzyw na okładce pokazuje, że na pewno będzie to następna „zdrowa” książka na mojej półce.
Kochani….  nasz wygląd, nasze samopoczucie, energia pochodzi z jednego źródła. Jesteśmy tym co jemy. Jedzenie ma największy wpływ na jakość naszego życia.
Kupujcie książki i czekam na wiadomości od Was. Czy i co zmieniło się w Waszym życiu.
Tylko my sami możemy zmieniać siebie.
Do dzieła!Love, Ewa

 

 

__________________________________________

My beloved „healthy” books!
 
 
For several years, I am interested in healthy life style.
The time that had big influence on me and changed my lifestyle (do not think that’a a diet), was when I went to visit a doctor, who uses unconventional methods of treatment. I went  to see him out of curiosity, I needed a change and felt like I want to clean my body.
 Mr. Janek offered me a three-month treatment – I had to get rid of meat, fish, eggs and gluten.
 
I have to addmit I felt much better, lighter and instead of three months, I quit eating animal protein for the entire year. After some time I came back to eat fish and eggs, but in small amounts.
 
Surfing in the internet I ran to the site of Kimberly Snyder and was enraptured by her knowledge, beauty and incredible energy. I decided to buy her books THE BEAUTY DETOX and train myself  in the healthy vegetarian or even vegan ways of eating.
 
Thanks to Kimberly I have learned about the products such as: chia seeds, hemp seeds, goji berries and many other valuable products, of which I had never heard before.
 
Every morning I drink hot water with lemon and try to eat as many fruits and vegetables. I fall in love with green cocktails. I have learned how to eat to maintain proper PH in the body. I red both books very quickly, and now I come back to them almost every day.
 
Recently I bought a Polish version of my Kimberly, which is the book by Beata Sokołowska called „ALKALINE LIFESTYLE”
I’m just beginning to read it, but I recommend it already !!!
The title itself draws attention and image of fruit and vegetables shows that will surely be a next „healthy” book on my shelf.
Dears …. our appearance, our mood, energy comes from one source. We are what we eat. Food has the greatest impact on the quality of our life.
 
Buy those books and I look forward to hear from you. Whether and what has changed in your life.
 
 Good luck in making changes!
 
Love, Ewa